2021-22 UD Series 1 + UD Series 2

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2022.
Odpovědět
salwan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: ned 03. črc 2022 14:10:15

2021-22 UD Series 1 + UD Series 2

Příspěvek od salwan »

zdravim vsetkych.
nemohol som uz dlhsie odolavat a skusil som teda aj ja svoje stastie.. pretoze doteraz som si cielene objednaval iba jednotlive karty slovakov z ebayu, comc, atd. volba padla na oba tohtorocne hobby boxy UD series 1 a series 2.

nechcem tu ako noob zbytocne rozpisovat veci, ktore su uz davno zname, ale rozdiel v kvalite spracovania kariet je naozaj priepastny. a nejde len o hrany, ktore boli mozno v kazdom tretom balicku Series 1 na nejakej karte poskodene. mne sa zda, ze tie karty maju na pohlad vacsiu sytost farieb v Series 2 a vyzeraju akosi zivsie, ak ma moje oci neklamu.

kazdopadne, tu je vysledok. myslim, ze sa nemozem velmi stazovat. Series 1 sice vtipne iba 4x Young Guns so slabsimi menami, ale aspon nejake tie inserty a paralelky (dazzlers pink, clear cut a jersey doughtyho). Series 2 vyborne mena na cele s Raymondom x2, selannem na canvas retired a jedna canvas young guns. top karta z oboch balikov ale samozrejme Studenic :)

sorry za shitnu kvalitu. komenty potesia

Series 1
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Series 2
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) salwan dne pát 08. črc 2022 9:48:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 UD Series 1 + UD Series 2

Příspěvek od SugarRay »

Z tý první série se mi hodně líbí clear cut Shea Theodora a z tý druhý Tému Canvas jednoznačně , super karta a 2x Raymond to taky potěší . Pěkný .
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host