Blaster OPC Platinum + balíčky

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2021.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Blaster OPC Platinum + balíčky

Příspěvek od Slausek »

Symbolicky týden před Štědrým dnem jsem si užil menší otevírání. Protože mě moc baví letošní OPC Platinum (určitě i díky tomu, že tam má Elvis spoustu karet), tak jsem se vyloženě těšil na blastery - resp. nejdřív jsem doufal, že v místním eshopu vůbec budou. Jeden jsem stihnul uchmátnout, k tomu jsem přidal dva Hobby balíčky OPC Platinum. Protože zázraky se stávají, tak jsem přidal 4 balíky SP Authentic a pak ještě nějakou trochu nostalgie.

Obrázek

- Blaster 20/21 OPC Platinum určený pro Target
- 4x balíček 19/20 SP Authentic
- 2x balíček 20/21 OPC Platinum
- 2x balíček 95/96 Score
- 1x balíček 98/99 UD Choice

UD Choice

Jasně, asi každý bere "Choicky" kvůli alespoň teoretické možnosti na zlatou Starquestku. I mě to napadlo, co kdyby, ale i tak obsah balíčku potěšil.

Obrázek

Score

Scorečka ze sezony 95/96 mám hrozně rád - skvělé řadovky a velmi pěkně zpracované inserty a paralelky. Sice ve své "retro sbírce" jedu brankáře Score 97/98, ale dost možná začnu brzo přidávat i gólmany z této sezony. Bohužel byly karty v obou balíčcích slepeny - v jednom balíčku to odnesly všechny, ve druhém naštěstí žádná. Dávám jen inserty, paralel a brankáře.

Obrázek

SP Authentic

Tady se to bohužel příliš nepovedlo.

Obrázek

OPC Platinum Hobby

Obrázek

OPC Platinum Blaster

Řekl bych, že obsah blasteru neurazí, ale na druhou stranu bohužel ani nijak neoslnil.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Hodnocení breaku nechám na vás... *drink*

Svejky
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 73
Registrován: pát 01. kvě 2020 17:11:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Blaster OPC Platinum + balíčky

Příspěvek od Svejky »

Zdravím,
trefit v jednom balíčku Starquest Red je super. Checklist je tam nabitý, tak že při vytažení Johna LeClaira, člověka napadnou i lepší jména ale i tak je to při jednom balíčku fajn trefa. Jméno na Future Watch (i když chytnout ve čtyřech balíčccích FW hodnotím pozitivně) nic moc ale Cozens na MR Rainbow je příjemný hit. Victor Söderström je také fajn, podle mě má v AHL celkem dobrá čísla a do budoucna by mohlo jít o perspektivního obránce. Limit se vždy počítá, navíc když je to Red Prism (z těch vyšších limitů u OPC Platinum se řadí, alespoň podle mě, k těm hezčím). Kieffer Bellows na Aquamarine také není vůbec špatný hit, obránce pravidelně nastupuje v NHL, navíc se mu dle mého celkem daří. Ačkoli nejsem příznivce Aquamarine, Sunset, Cosmic a dalších paralelních karet, kde hráči vypadají jak u fotografa na základce, Bellows určitě hit je. Fajn je i Rainbow K'Andre Millera. U Söderströma na Red Surge bych se opakoval a McDavid na všem potěší. Za mě velmi podařený break. Gratuluji!

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Blaster OPC Platinum + balíčky

Příspěvek od radek850 »

Teda platinum balíčky a box naprosto výborný, zbytek byl ucházející… chytnout future watch je super, nepodepsanou o něco horší *nevim*
Buď svůj.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host