2022 MK The Gamers

Žhavé novinky týkající se sezóny 21 / 22
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

2022 MK The Gamers

Příspěvek od Bianconero »

Oblíbená série podpisových karet pokračuje. V boxu objevíte tentokrát vždy 2 karty. Obvykle 1 podpis a jednu 1/1 Printing Plate, ručně vyráběnou memorabilia kartu. Vše opět v magnetickém holderu, s ochranným a číslovaným hologramem.

Series 1 – první série

Zahajujeme předprodej The Gamers. Ulovte si svůj box, nebo rovnou celý case! Máme pro vás fajnovou novinu! Od čtvtka 3. března si můžete na našem e-shopu a spolupracujích obchodníků předobjednat boxy a casy (10 boxů) z limitované série The Gamers 2022 1st Edition. V každém boxu tentokrát najdete dvě karty a garantujeme vám, že pokaždé vytáhnete kartičku v limitaci 1/1! Zážitek z otevírání tak bude do slova a do písmene jedinečný.

Oficiální vydání The Gamers je za rohem, proběhne v úterý 15. března.

Na jaké taháky se můžete těšit? Na luxusně provedených kartách s printing plates, tedy s tiskovými deskami, narazíte na Dominika Haška, Jaromíra Jágra, Martina Ručinského, Davida Pastrňáka, Jakuba Voráčka nebo třeba Pavla Francouze! U podpisovek jsme vsadili na mix legend v čelem s Jágrem, současných reprezentantů, vycházejících hvězd a také borců, na jejichž podpisy narazíte jen málokde a málokdy. Jeden příklad za všechny? Jaroslav Modrý, řízný bek se sedmi stovkami startů v NHL!

Autogramy vyšperkovali kartičky od MK Cards také Tomáš Hertl, Jakub Vrána, Filip Chytil, Vladimír Růžička, Jiří Šlégr, Roman Turek, Jaroslav Pouzar, Petr Nedvěd, Jiří Dopita, Roman Čechmánek, František Pospíšil či David Výborný. Mohli bychom pokračovat ještě pár odstavců, ale radši se na tu plejádu báječných jmen mrkněte do checklistu.

Jak podpisové karty, tak ty s printing plates jsme už tradičně vložili do magnetického holderu. Box jako takový má pak vícero ochranných prvků, včetně hologramů.

Box The Gamers 2022 1st Edition pořídíte za 1799 Kč.

(Zdroj: web MK https://www.hokejovekarticky.cz/kolekce ... he-gamers/)

Checklist je jak od prasete, pardon za ten výraz, takže přikládám odkaz na Absolute (pro ty, kteří tam fungují), kde jsem to zpracoval do schůdné a přehledné formy: https://www.absolutecardcollector.cz/ch ... 57d62ad86a

Obrázky, viz níže, čerpány z HOKEJ-KARTY, z detailu prodeje produktu:
https://www.hokej-karty.cz/hokej-karty/ ... PREDPRODEJ

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 904
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2022 MK The Gamers

Příspěvek od BrianLeetch »

A na Last Champions- Jan Klepiš :clap: *lgh*

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: 2022 MK The Gamers

Příspěvek od Netorack »

Mám dotaz na zkušenější: Kde se tyhle české karty objeví (breaky a zejména následně k prodeji) poté, co to sběratelé po vydání rozškubou? Jak české karty vlastně vůbec nesbírám, tak nevím, kde po nich pátrat a z této série bych měl zájem o

2017 Plates - Radek Faksa
2017 Plates - Martin Hanzal
2018 Plates - Ondřej Vála
2020 Plates - Radek Faksa

Takže prosím, kam chodíte pátrat vy? Aukro, facebook (kde? Vím jen o skupině Moje Kartičky), nějaká jiná fóra? Nebo pokud máte někdo přehled a něco z toho se objeví, že byste mi hodili laso? Díky moc.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2022 MK The Gamers

Příspěvek od Bianconero »

Facebook - různé skupiny, primárně ta Moje Kartičky - Hokejové kartičky/nákup,prodej,výměna, ale jsou i skupiny, kde se breakuje.

A pak web Davida Jirouše - dj-karty.cz. Určitě bude rozbalovat hodně boxů.

Pavel Bartko má na shopu z loňských Gamers taky pár kusů vystavených, tak třeba tak box, dva, tři otevře.

Osobně budu hledat podepsanou kartu Adama Musila (x/20) a Filipa Zadinu na PP. Nicméně asi koupím stejně jen Adama, za Filipa budou chtít místní překupníci rakety, takže si karty nechám ujít. Za cenu některých českých karet Filipa Zadiny mám i nováčkovské PP z The Cup. Takže buď cenově připravený na cokoliv. Ondra Vála by mohl být za dobrý peníze, ale Faksa s Hanzalem už můžou stát "trochu víc".
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: 2022 MK The Gamers

Příspěvek od Netorack »

Bianconero píše:
čtv 10. bře 2022 15:22:56
Děkuji pěkně :thumbup: Tak chápu že za plate si každý může říct co chce, že jo, já si zase můžu říct, jestli mi to za to stojí nebo ne :D

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2022 MK The Gamers

Příspěvek od pavelbart »

My moc rozbalovat nebudeme, asi pár boxů ano, ale u casu není garance case hitu, takže to vidím na ukázku max 4, 5 boxů.
Osobně PP považuji za zbytečnost, ale je to jen můj názor. Ještě beru podepsané, ale obyč už do sbírky Hašana ani neberu. Dal bych je tam jen jako bonus a navýšil cenu minimálně oproti poslední Gamers 2.
Ale 100 lidí, 100 chutí:-). Podpisy každopádně vypadají pěkně. A Jarda jako tahák bude fajn. Ten CL mi přijde tak 50% podpisů zajímavých, což není málo. Jen škoda, že CL těch PP je daleko širší. Někde jsem četl, že mohou být v boxu 2x PP, ale to je myslím hloupost. Dle popisu by tam podpis měl být vždy.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2022 MK The Gamers

Příspěvek od Veteran fans hcs »

podpis a kousek tiskové desky za 1800,- kč? to je s prominutím prasárna
ale co, když je to dnešní " sběratelský" trend v české republice, tak se asi nedá nic dělat :(
je pravda že z ulic částečně zmizely herny s automaty, tak je asi něco musí nahradit :thumbdown:

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5962
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2022 MK The Gamers

Příspěvek od SugarRay »

Pane Hrbek souhlas , s Pavlem taky , PP to neni nic co by chtěl mít každej ve sbírce , nebo to prostě nějak zvýšilo atraktivitu těch boxů , ani náhodou , karty jsou to fakt pěkný , hezky vypadaj i ty kombinace tří barev podpisů , ale ta cena .... v tom s váma taky souhlasim .
Trochu mě z toho mrazí kam jdou ty ceny jak u MK , tak u těch nových Sport Zoo , lidi tady byli roky zvyklí na uplně jiný nastavení cena / výkon .
A ta kvalita u OFS prostě byla o tom ani potom , každej box byl hodnotnej , tady už to tak prostě nebude tak to je .
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2022 MK The Gamers

Příspěvek od pavelbart »

Ono to není tak černobílý. Náklady dost rapidně rostou. Papír, plasty, energie... za chvíli určitě i mzdy, díky inflaci. Takže myslím, že jako výrobce, těžko někdo (nejen v kartách) může prodávat stejně, jako před rokem, dvěma. To je celkem logický. Když se podíváte, jak se od covidu zdražilo jídlo a spousta dalších věcí, jako třeba pojistky apod, prostě když se to vše nasčítá, nejde to. Takže v tomto ohledu já osobně mám velké pochopení. Ale budeme se bavit o tom, že bych se třeba pokusil ten produkt udělat zajímavější. Což se výrobce pokusil - těmi PP. Jestli se mu to povedlo, nebo ne, se ukáže až produkt bude na trhu. SportZoo je to samé, dnes to hodnotíme jen z letáků, což já osobně nedělám úplně rád. Něco samozřejmě o sérii prozradí (třeba mi přijde nesmyslný retial a dobře mi nepřijde plněný ani Premium box), ale ve finále bude důležitá kvalita karet a skutečné plnění. My pravděpodobně natočíme video jako představovačku, chtěli bychom to dělat u všech produktů. Tak budete mít trochu představu. SportZoo natočíme také, jestli bude co rozbalovat.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2022 MK The Gamers

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Sakra pane Bartko, Vás je v podnikatelské sféře škoda, Vy by jste byl úspěšný i v politice ;)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2022 MK The Gamers

Příspěvek od pavelbart »

Veteran fans hcs píše:
sob 12. bře 2022 13:43:52
Sakra pane Bartko, Vás je v podnikatelské sféře škoda, Vy by jste byl úspěšný i v politice ;)
:-)))) kamarádi mi to říkají často, ale to určitě není můj cíl a asi ani nikdy nebude:-)).
Snažím se vždy věci zhodnotit z obou stran. Nestranně, ne vždy mi to jde, většinou až s odstupem času. Nicméně, tady jsem spíše narážel na to, že za 799,- Kč (jestli dobře pamatuju, tak takhle byla první série) už to reálné asi není. A jak jsem psal výše, osobně bych to také koncipoval jinak. I cenově. Ale to, jestli produkt bude úspěšný nebo ne, rozhodnou až samotní sběratelé. Zatím to nevypadá, že by o sérii měli velký zájem, to se ale může změnit v momentě, kdy produkt bude fyzicky vydán, což se děje - mohu potvrdit - často i u NHL produktů.
Každopádně, když vezmu v potaz to, že Clear Cut 18-19 jsme měli na startu za podobné peníze (1899,- Kč) a sami víte, co se dá v Clear Cut vytáhnout, pak samozřejmě toto by mělo být levnější. O tom žádná... Pro mě je PP v podstatě bezcenný. Ale třeba to má hodně lidí rádi, nevím.
Nemyslím, obecně, že by se domácí výrobci měli snažit cenově přiblížit se UD, což se bohužel tento rok děje. Musíme si uvědomit, že naše produkty jsou postaveny na pár hráčích - Jágr, Hašek (ten tady dokonce není) a Pasta. Zbytek je o několik levelů níže a hlavně - ten střed není tak silný jako v NHL. A pak ještě RC je kapitola sama pro sebe... u nás v podstatě bez hodnoty, v NHL nesmyslné částky leckdy. To vše by, podle mě, mělo hrát roli v cenách produktů u nás.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2022 MK The Gamers

Příspěvek od Bianconero »

"Obvykle 1 podpis a jednu 1/1 Printing Plate"

Celkové počty:
- 1218 kusů podpisovek
- 1304 PP 1/1

Rozdíl je tedy 86 PP "navíc". Buď tu bude varianta, že zbývající PP rozloží do boxů, nebo z nich udělají boxy, což by bylo 43 boxů (86:2).

Takže buď bude celkem 1218 boxů, nebo 1261 boxů.

Pro představu, výrobní cena klasického MK "hobby boxu" (prodejní cena 2500 Kč) může být kolik? Reálně 1000 Kč? Kolik tedy může být výrobní cena Gamers boxu? Obalově to bude podobné, cenově na výrobu karet o něco nižší, počítejme 700 Kč. Samotné MK "dealuje" prodejcům za kolik? Aby na tom prodejci měli dejme tomu 20-25 % z doporučené ceny? Takže za cca 1400 Kč? Takže se bavíme o tom, že MK na tom má cca 100 % zisk.

V těch boxech nejsou žádné velké taháky. Z celkového počtu 2622 karet tam je celkem 32 podpisovek Jágra a 16 PP Jágra nebo Jágra s někým. Pastrňák tam má celkem 16 PP.

A to jen fabuluju, čísla částek ověřená nemám, výrobce mi je samozřejmě neřekne. :D Čísla počtů karet ale mám podle checklistu uvedeného výrobcem přesná. :)

I když budu počítat s 15-20% aktuálním nárůstem cen papíru, pořád je tam slušná rezerva dělat dobrý byznys.

Nesoudím cenotvorbu, ať je jaká chce, pouze je to o kontextu potenciálu produktu a reality trhu. Jen bych si za 1800 Kč u Gamers nebo za 2500 Kč u Hobby boxu "základní řady" představoval některé věci na vyšší úrovni, resp. věřím, že by za ty peníze šlo produkt prodat lépe. Ale to už je na strategii každého výrobce karet. Já jím nejsem, jen plkám a hledám chyby. :lol: Nápady bych měl, ale kapitál nemám a aktuální prodejce stejně nikdy na rady nedá a udělá si to po svém, ať je to skvělé, dobré, špatné, otřesné,...

Uvidíme, jak se s tím popere trh. Ale když člověk v boxu za 1800 Kč najde PP Karla Guta Best Captains a k tomu podpis Tomáše Mojžíše Last Champions, tak asi nadšený nebude. A pak ho uvidíme, jak to vystavuje na FB za 1000 Kč PP a aspoň za 600 Kč Mojžíše, aby se mu něco vrátilo. U Davida Jirouše, dle jeho cenotvorby karet, můžeme očekávat PP Guta třeba za 1700 Kč a Podpis Mojžíše za 800 Kč. Karty "nikdo nechce", leží ladem na skladech, ale výrobce je spokojený, že vydělal. C'est la vie.

Na druhou stranu, vytáhnu podpis Jágra a můžu ho vystavit za 4000 nebo ho dát za 5000 do Razzu a jsem král. :D
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 750
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2022 MK The Gamers

Příspěvek od elektrikar »

chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 904
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2022 MK The Gamers

Příspěvek od BrianLeetch »

Tak teď jsem se fakt pobavil,po přečtení toho textu *rfl* PP karty mně třeba nic neříkají a mít je fakt nemusím. Neříkám,že jsou hnusné ale ve sbírce je fakt nepotřebuji. Co se týká podpisu Jožo Golonky,tak díky panu Hrbkovi a jeho soutěži při vydání série CHHOF mám jeho knihu a k tomu tři krásné podpisy *cl*

Uživatelský avatar
JJ68
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1631
Registrován: ned 11. pro 2011 13:18:26
Bydliště: Plzeňský kraj / ČESKO

Re: 2022 MK The Gamers

Příspěvek od JJ68 »

2022 THE GAMERS

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) JJ68 dne pát 18. bře 2022 8:38:22, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2481
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: 2022 MK The Gamers

Příspěvek od Vasil »

JJ68 píše:
stř 16. bře 2022 12:30:38
2022 THE GAMERS - kdyby byl o něco zájem tak stačí napsat .
Fotky asi patří do jinýho tématu. Každopádně je to foceno tak jak karty byly v boxech? Protože chytit krabici Jordán/Moravčík nebo Ščotka/Hrabík tak mě regulérně škrábne :crazy: :lol:
Sháním řadovky - 92/93Ultra#254Panteleev, 92/93UD#492Panteleev, 93/94Leaf#3Leach, 93/94Parkhurst#15Stumpel, 93/94Ultra#266Casey, 94/95SP#6Bourque, 96/97Fleer#7Ranford, 97/98Coll.Choice#18Stumpel, 97/98Omega#19Thornton, 98/99Dynagon#12Laaksonen

Uživatelský avatar
JJ68
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1631
Registrován: ned 11. pro 2011 13:18:26
Bydliště: Plzeňský kraj / ČESKO

Re: 2022 MK The Gamers

Příspěvek od JJ68 »

To Vasil , mám naprostou pravdu ....... narvat do krabičky za 1800.- 2 bezcenné šroty typu Hrabík / Ščotka a další jejich povedený boxík byl dvakrát Koukal / Koukal a to nemluvím že asi u 4 kousků Printing PLATE byli dojebaný ty jejich pečetě .. How - domluvil jsem.

Odpovědět

Zpět na „2021 / 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host