2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Žhavé novinky týkající se sezóny 21 / 22
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

Bianconero píše:
ned 28. srp 2022 15:15:46
Problém není mezi 29.8. a 1.9., problém je, že to mělo vyjít před 3-4 měsíci. *lgh* A u podpisů se zdráhali Jágrovi zaplatit a měly pořád s něčím problém, což se ale dalo vyřešit tím, že by zvedli zadky a zajeli s prosíkem a cashem na Kladno. *rfl*
Jasný, o tom žádná... s Kladnem souhlas.
Z obchodního hlediska to není dobré hlavně pro ně... Chtěl jsem říci, že možná někdy děláme z komára velblouda. Někdy řešíme strašný kraviny... obecně, přitom nejde o nic tak zásadního. Asi nikdo z nich zájem na pozdním vydání nemá. Ale prostě se to stalo. Že se měly připravit lépe, to je jasné každému dítěti. Ale pokud mají zpoždění i daleko větší firmy, já osobně pro toto mám pochopení a to nejsem žádný jejich velký fanda. Osobně jim vyčítám jiné věci a i jim to otevřeně píši. Když to udělá UD, je to na pytel a lidi nadávají, ale tady mi to přijde, že to je někdy až za hranou, protože to je prostě "doma"...
Co se týče ceny té dual podpisovky, nedivil bych se, kdyby šla k někde mezi 5 až 10000,- Kč, ale já bych to osobně nedal:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Oni si jen nabrali tolik věcí, že na to pochopitelně nemají kapacity, a to se nebavíme o materiálu, ale o lidských zdrojích.

Podívej se na ten checklist, to je ostuda. Spousta hráčů nemá řadovku, navíc je tu ohromný početní rozdíl mezi týmy. Argumentace SportZoo? Checklist byl uzavřený už v prosinci a vše šlo do tiskárny ke zpracování. Přijde ti to normální? Máme srpen dalšího roku. Důvod, proč nevydali českou extraligu včas, je celá řada dalších sérií, které museli odbavit a které naslibovali. Takže pak nemáš obalový materiál, nemáš lidi, kteří by to stíhali dávat dohromady, karty posíláš na kluby poštou/přepravní společností. V tak malém prdelákově jako je Československo, by měli zvednout zadky a osobně objet kluby. Zajet za tím Jágrem, udělat si osobně kontakty, chovat se k některým hráčům tak, jak si zaslouží. Je to byznys. Potřebuješ si lidi jako Jágr předcházet a lézt jim do zadku, když na nich stojí tvůj byznys, jakože ty série by bez Jágra byly hodně chudé. Když si Jágr řekne o 1000 za podpis, neváhám ani minutu a dám je na stůl. A smlouva s BPA, v momentě kdy jdeš do klubů, má hodnotu toaletního papíru.

Někteří by si měli vytáhnout mozek ze zadku a uvědomit si, že nejsou Upper Deck, Topps nebo Panini. Až to nebude parta hic, jejichž členy spočítáš na prstech dvou rukou, tak ty ambice budou mít možná nějakou relevanci.

S tímhle totiž nemá covid, energetická/ekonomická krize co dělat. Než dělat rádoby Q&A videa, kde nic určitého neřeknou, je lepší jet po klubech, posbírat podpisy, udělat s hráči fotky a udělat pořádné PR. Je to lépe investovaný čas i peníze. Lidi by to sežrali i s naviákem a místo hejtů by je oslavovali. Jenomže jsme národ pokrytců, takže si zahulákáme, že to neotevřeme, že nás okrádají a druhý den koupíme tři kejsy, uděláme tři group breaky a UM karty prodáváme za cenu dvou Exclusive boxů. :D
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

Já pořád nechápu proč tak hodně stáli o to vyrvat tu licenci na ELH z rukou OFS / pana Hrbka když toho vydávaj tolik že to absolutně nestíhaj a navíc to jsou Slováci , kdyby pan Hrbek pod OFS vydával slovenskou ligu a oni by si ji chtěli urvat pro sebe tak bych to chápal , ale tohle mi absolutně hlava nebere , českou fotabalovou ligu taky chápu tam prostě nikdo kdo by to dělal takhle dobře u nás nebyl , tak jim to dali , nevim přijde mi to k českym fandum až nefér . Pak tady byla možnost vydávat něco ve spolupráci s OFS , to taky nechtěli protože oni jsou mistři světa , jsou lepší a už všechno ví a všechno umí .

Neřikam taky jsem si objednal nějaký boxy SportZoo, ale za Hrbka jsem kupoval za desetitíce ty boxy a casy , teď v řadu tisíců a nejsem žádnej spekulant , kupuju si to pro sebe , to co se děje pak na trhu mezi lidma to mi taky vadí , čím dál víc , ta situace už je uplně zvrácená .
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

Bianco - chceklist jsem neřešil, na to teď bohužel prostor nemám, ale vím, že u UD také zpoždění vliv na aktualizaci CL nemá - nicméně, velmi trefně si podotkl, že oni nejsou UD. A při této velikosti by se to snad mohlo dát zařídit, ale nevidím do toho, co brání k aktuálnějšímu CL.
Souhlasím také s tím, že Covid s tímto již nemá nic společného, ale stalo se dobrým zvykem se na to vymlouvat. Fakt ale je, že papír další suroviny byly jednu dobu hůře dostupné a cena se dost navýšila. Jak je to dnes, nevím. Ale určitě se v ničem cena nevrátí na původní ceny, vždy se vrací tak někam na půlku mezi dřívější a navýšenou cenou a to je pořád hodně... Další věci asi mohu těžko posoudit, ale souhlasím třeba s tím Jágrem. Takových hráčů tady přece není 20, tam to chce fakt sednout do auta, a jet tam. Díky bohu, že ty karty jsou venku, ošizen by byl v případě, že ne, hlavně konečný sběratel.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

Dnes večer u nás startuje CASE GROUP BREAK Exclusive boxů 2. série Extraligy, budeme otevírat dokonce 2x case!

https://www.hokej-karty.cz/group-breaks ... ri-01-2022
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „2021 / 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host