UD Series 2 2020-21

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2021.
Odpovědět
pf2000
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř 26. zář 2018 15:39:21
Bydliště: Otrokovice

UD Series 2 2020-21

Příspěvek od pf2000 »

Zlákán vidinou několika povedených breaků Hobby boxů série 2 jsem se rozhodl, že si také pořídím jeden na Velikonoce. Jak moc se (ne)povedl, posuďte sami.

Začnu nejméně podařeným inserty Porteits v tomto produktu, kde mohl potěšit snad jen letos nechytající Francouz.
Obrázek

Následuje obligátní vložka v podobě Marquee Rookies na O-Pee-Chee a až na prospect Las Vegas (stříbrného Kanaďana z juniorského MS) veskrze slabá jména, o kterých v NHL sotva uslyšíme. Navíc na obyčejných řadovkách.
Obrázek

Novinka Award Winners na O-Pee-Chee nabízí logicky výborné hráče, ale tyhle inserty mě neurazily a ani neoslnily.
Obrázek

Blýskavé inserty Dazzlers a Fluorescence jsou na živo pěkné karty, tady se ovšem u ceněných nováčkovských karet opět nepovedla. Dellandrea ani Joseph díru do NHL zatím neudělali a pravděpodobně ani neudělají.
Obrázek

Oblíbené Canvas přináší jako vždy netradiční záběry, ale až na brankáře s potetovanou maskou Gerry Cheeverse na insertu Retired Stars nic, nad čím by sběratel jásal.
Obrázek

A nakonec karty, pro které se Hobby Boxy kupují. Letošní série 2 byla navíc na Young Guns nadupanější než jednička, lákadel poměrně dost. Garantovaných je šest, vytáhl jsem jich sedm. Jenže více než kdy jindy tady platí, že kvantita neznamená kvalitu. Ze sedmi "nováčků" má potenciál jen ďábelský bek Ty Smith, který je nejproduktivnějším obráncem Devils a to odehrál nejméně zápasů. Je to také jediný nováček, který se narodil s letopočtem začínajícím dvojkou. Zbytek jsou ročníky 1995, 96, 97..., což jasně naznačuje, že nováčky jsou jen papírově. Na soupisku NHL se dostali jen díky covidu, který nutí mít kluby široké soupisky.
Obrázek

Suma sumárum hodnotím tenhle break jako velké zklamání *hammer* a box by mohl směle kandidovat mezi ty nejslabší, které jsem viděl. *bang*
Radost mi aspoň udělala řadovka Filipa Chytila do sbírky. *gc*
Děkuji za pozornost a všem přeji více štěstí, než jsem měl tentokrát já. *thks*

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: UD Series 2 2020-21

Příspěvek od Jirzik-ACS »

za mě opravdu nepovedený box. líbí se mi jen ten cheevers a hedman ujde...

ale zase to ber pozitivně, příště bude líp.
dík za brejk a držim palce do dalších otvíraček
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
frodo
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: stř 28. led 2015 17:44:36
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: UD Series 2 2020-21

Příspěvek od frodo »

Cheevers - nová fotka od UD ??? prekvapili.....
Obrázek
2007-08 ITG SUPERLATIVE AUTO. 31/50
2013-14 ITG DECADES 90 AUTO.18/144
2015-16 UD PREMIER LEGENDARY SIGN. 9/15
2013-14 ITG DECADES 90 FRANCHISES 7/14

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: UD Series 2 2020-21

Příspěvek od DzEjDy »

Tyhle Canvas karty starých pánů jsou ale podle mě docela rare, určitě to není "běžná canvaska". Frech YG taky nebude v každým boxu. Ok, chápu že když tam není žádný Stutzle, Kaprizov nebo Lankinen, tak to asi může zklamat, ale dohromady bych ten box viděl obsahově nad průměr. Záleží s čím jsi do toho šel no...
Obrázek

Uživatelský avatar
frodo
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: stř 28. led 2015 17:44:36
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: UD Series 2 2020-21

Příspěvek od frodo »

presne tak....pozrel som od 15 po 25 dolárov predaj na ebay-i..krásnu canvasku má aj Giacomin...bral by som
Obrázek
2007-08 ITG SUPERLATIVE AUTO. 31/50
2013-14 ITG DECADES 90 AUTO.18/144
2015-16 UD PREMIER LEGENDARY SIGN. 9/15
2013-14 ITG DECADES 90 FRANCHISES 7/14

pf2000
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř 26. zář 2018 15:39:21
Bydliště: Otrokovice

Re: UD Series 2 2020-21

Příspěvek od pf2000 »

DzEjDy píše:Tyhle Canvas karty starých pánů jsou ale podle mě docela rare, určitě to není "běžná canvaska". Frech YG taky nebude v každým boxu. Ok, chápu že když tam není žádný Stutzle, Kaprizov nebo Lankinen, tak to asi může zklamat, ale dohromady bych ten box viděl obsahově nad průměr. Záleží s čím jsi do toho šel no...
Dobrá otázka, s čím jsem do toho šel *sepisuju*
Opravdu jsem nepočítal, že bych vytáhl Kaprizova High Gloss. Kdyby padl na klasické Young Guns, nezlobil bych se, ale jeden slušný prospect ze sedmi YG je prostě málo, ať se na to díváš z jaké strany chceš. A že mám francouzskou verzi je na pohled fajn, ale u hráče, který je v 25 letech v týmu víceméně do počtu, to vychází tak, že dvakrát nula je pořád nula. Na druhou stranu Ty Smith vypadá náramně a pokud bude pokračovat jako letos, bude jeho Young Guns pěkná trefa :clap:
Jeho karta a opravdu pěkná karta Canvas Cheeverse tenhle box podle mého názoru nezachrání.
Nicméně neznamená to, že na další otevíračku zanevřu.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4347
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: UD Series 2 2020-21

Příspěvek od Maurice Richard »

frodo píše:Cheevers - nová fotka od UD ??? prekvapili.....

Přesně. Ale parádní!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host