Synergy 20/21 + balíčky SPA 19/20 a Score 97/98

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2021.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Synergy 20/21 + balíčky SPA 19/20 a Score 97/98

Příspěvek od Slausek »

Ahoj, chtěl jsem si v lednu rozbalit nějaký ten boxík a rozhodoval jsem se mezi novými Synergy a Artifacts, které teprve vyjdou. Hodně z nás nebo možná dokonce většina se shodneme, že Artifacts jsou celkově povedenější a zajímavější sérií, nicméně checklist pro mě není moc zajímavý, proto jsem zvolil Synergy, kde se dá vytáhnout mimo jiné i Elvis, Francík a Vaněček. A aby toho rozbalování nebylo málo, tak jsem přidal tři balíčky Score 97/98 a SP Authentic 19/20 - co kdyby tam byla Artistka Roye nebo FWAP Elvise, žejo :lol:

Obrázek

Nejdřív Score 97/98, kde byly sice samé řadovky, ale věřím, že i ty se líbí nejen mě - všechny sem dávat nebudu, tak jen mé oblíbené brankáře.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Dále dva balíčky SP Authentic 19/20, kde jsem to myslím celkem vychytal. Parádní karty, jen škoda jmen.

ObrázekObrázek

Young Guns Acetate se mi moc líbí, jen tedy musím přiznat, že jméno Givani Smith mi nic neříká... *lgh*

Tak a teď tedy samotný box Synergy 20/21.

Base Red Parallel

ObrázekObrázekObrázek

Base Red Parallel Bounty

ObrázekObrázek

Legend Red Parallel Bounty

Obrázek

Rookie Red Parallel

Obrázek

Rookie Red Parallel Bounty

Obrázek

Constant Threats

ObrázekObrázek

Perennial All-Stars

Obrázek

Roaring 20s

ObrázekObrázek

Stanley Cup Journey

Obrázek

Rookie Journey Away / Home

ObrázekObrázek

Synergy FX Rookies

Obrázek

Synergy FX Purple

Tady musím říct, že bohužel vůbec nejsem spokojený s kvalitou. Všechny rohy ťuklé a horní hrana celkem ohlodané. Co myslíte, má vůbec cenu takové karty reklamovat u UD?

ObrázekObrázek

Exceptional Stars

Plastové karty mám celkově moc rád a většinou jsou velmi povedené, což se týká i letošních Synergy.

ObrázekObrázek

Exceptional Young Stars

Obrázek

Exceptional Futures

Obrázek

Starquest

Tohle je vůbec první "nová Starquestka", co držím v ruce. Musím říct, že fotky se mi nikdy nelíbily, ale naživo je to pecka.

Obrázek

Celkově jsou Synergy povedené a až na ty dvě FX Purple jsem celkem spokojený i s kvalitou - asi to vzaly na sebe za všechny *bang* *rfl* Hodnocení ale nechám na Vás - mě osobně chyběla alespoň nějaká obyčejnější karta do sbírky. No co, každý den není posvícení...

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti