2019-20 UD Series 2 Hockey Retail Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

2019-20 UD Series 2 Hockey Retail Box

Příspěvek od Bianconero »

Když jsem byl u výběru UD Series Retailů, není lepšího boxu, než zkusit loňský ročník 2019-20 Series 2. Makar, Dach, Suzuki, Merzlikins, Boqvist, Kakko a Zadina. Mých pomyslných 7 statečných, které jsem vyhlížel. Říkal jsem si, aspoň jednoho bych tam mohl chytit.

Obrázek

Na portrétech se poštěstili kluci z Toronto a Kakko.

Obrázek

Cavnasky úžasný, všechna jména super, hlavně se mi líbí fotky Pietrangela a Manthy.

Obrázek

Blue Border paralelka Upadatu O-Pee-Chee je 1:120 a já ji chytil rovnou s Marquee Rookie, přičemž Heinola není vůbec špatné jméno. Myslím si, že kluk letos ukáže, že si zaslouží místo v prvním týmu Jets. A navrch jsem chytil ďábelské mladé pušky Hughese a Guseva.

Obrázek

Zadařilo se. Nick Suzuki. Velká spokojenost a radost. Poslední sezóna mu vyšla náramně a těším se, co předvede v nové. Další velmi slibní hráči Dobson a Lafferty, Brännström taky ukazuje slušný potenciál.

Obrázek

A měl jsem pořádnu porci štěstí na Rookie Materials při plnění 1:55, kde jsem chytil pana nejvýše draftovaného, jedničku Jacka Hughese. Pořád mu věřím, že se oklepe a dokáže, že byl tak vysoko právem.

Obrázek

Všechny karty z toho boxu půjdou do nabídky na Absolute Card Collector pod hlavičkou účtu Absolute Card Collector. Kdo bude mít zájem, předem ho odkazuji, aby mířil tam, budou tam k prodeji. Měnil bych jedině v případě nabídky za Filipa Zadinu.

Přemýšlím, že bych zkusil štěstí ještě jednou a vzal tento Retail znovu. Chtěl bych ještě jednoho Záďu do samostatné sbírky českých Young Guns. :D A chytit ještě někoho dalšího z těch mých pomyslných 7 statečných, by byla velká paráda.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2019-20 UD Series 2 Hockey Retail Box

Příspěvek od radek850 »

Pecka retail, Suzuki by si možná zasloužil i gradaci *gc*
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2019-20 UD Series 2 Hockey Retail Box

Příspěvek od Bianconero »

Díky, Radku, uvidím, jak s ním naložím. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 2019-20 UD Series 2 Hockey Retail Box

Příspěvek od leebour »

Nádherný show and Tell a za Suzukim je mi smutno. Mohli sme Habsákom radšej strčiť Glassa za Maxa :(

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host