EXPO Pardubky - box OPC 20/21, expo balíčky a vše kolem

Boxy otevřené sběrateli v měsíci říjnu 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

EXPO Pardubky - box OPC 20/21, expo balíčky a vše kolem

Příspěvek od Lukyn55 »

Čau lidi, budu se inspirovat Slauskem a taky vám celé EXPO sesumíruju tady do jedno postu

Co se týče samotné akce, tak musím říct, že se mi to v hale samotné maximálně líbilo, bylo to takové víc hokejové jak loni, ikdyž z mého pohledu loňská akce je nepřekonatelná, hlavně i proto, že jsem v ní byl sám zainteresován.. letos jsem Lukeho s díky odmítl ohledně organizace a chtěl si akci užít bez stresů kolem.. bohužel člověk míní, covid mění a akce dostala velkou ráno co se týče změn termínů a odřeknutí velké části prodejců .. opravdu to bylo takové smutné, když jsem někdy po osmé vstoupil do haly a viděl jen to jedno kolečko udělané ze stolů, naštěstí jsem byl poté velice mile překvapen tím, že méně prodejců bohatě vynahradila účast lidí, co přišli nakupovat, na podpisy nebo prostě na čumendu.. co jsem četl, tak údajně bylo kolem 300 návštěvníků, což by byl vzhledem k okolnostem z mého pohledu mega úspěch .. už kvůli tomu, že vím, kolik práce, nervů a peněz to Lukáše stálo, tak jsem byl za tu účast fakt rád ;)
Obrázek

tak a teď ke kartám ..

samozřejmě jsem si musel odvést podpisovky a taky vytvořil takovej malej špunt u Honzy Hrdiny
Obrázek
Obrázek

taky jsem si samozřejmě musel rozškubat nějaké ty expo balíčky, doufal jsem v Dostála a hlavně podpisy Nečase a Vincka .. z deseti balíčků se mi samozřejmě nepovedlo ani prd .. tady je zbytek karet, které mi zůstaly
Obrázek
Obrázek
Obrázek

a ikdyž jsem nerozbalil ni do sbírky, tak díky výměnám se ke mě nakonec nějaké karty dostaly a taky jsem si ještě pořídil EXPO hokejku Dostála /15 .. karet by bylo i víc, ale když to někteří dělají tak, že si koupí x balíčků po 100 kč za 3 karty a pak jednu kartu prodávají v rozpětí 150-400 kč, tak je to fakt na palici.. a to nemluvím o cenách za podpisy
Obrázek

dále jsem si odbalil 3 balíčky síně slávy (ty karty jsou fakt boží).. a musím říct, že na 3 balíčky to bylo fakt super
Obrázek

velice se omlouvám, že jsem to tak natáhnul, ale už jsem u toho hlavního a to byl Hobby box OPC 20/21

musím říct, že kvalita karet je letos fakt super a moc se mi líbí i vzhledově..
Obrázek
Obrázek
Obrázek
hrací karty letos jsou fakt parádní..
Obrázek
samozřejmě v boxu nechybí hromada retro karet, ty jsou letos na strašně tenkém papíře a musí tak být podle mě hrozně náchylné na ohnutí..
Obrázek
Obrázek
Obrázek

na závěr něco pro našince.. co jsem se koukal na checklist, tak je tam opravdu hromada českých hráčů .. mě se povedlo trefit Kauta na rookie, doufal jsem dále ve Francíka, ale blue Neči a red Šimek jsou parádní trefy
Obrázek

a na závěr ne/hit boxu .. vkládání by mělo být jedna na case, takže jakože fakt trefa, ale posuďte sami

Obrázek
musíte složit celou devítku karet a pak dostanete nějaké draft karty, jako upřímně bylo by to zajímavé seskládat, ale když jsem se díval za jaké ceny ty puzzle karty chodí na ebayi, tak mě to fakt neláká ..

Ještě jednou se omlouvám za takovej nekonečnej příspěvek, snad jste neusli a jestli ne, tak díky za pozornost *thks*
a když by se někomu něco hodilo, tak pište
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Odpovědět

Zpět na „Říjen/October 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host