2019 Panini Donruss Football 5x Blaster Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

2019 Panini Donruss Football 5x Blaster Box

Příspěvek od Bianconero »

Zdravím všechny kartičkové nadšence,

věřím, že je tu dost lidí, kteří nepohordnou i jinými než hokejovými produkty. Tentokrát jsem si chtěl rozbalování užít jinak, takže jsem tento "mega break" netočil na video, ale vychutnal si ho pozvolna. Minulý víkend začala fotbalová NFL a já si k té příležitosti pořídil dva blaster boxy 2018 Panini Donruss Football. Mým záměrem bylo vytáhnout Rated Rookie Kylera Murrayho, kterého jsem si dost oblíbil a začal díky němu sledovat Arizonu Cardinals. Zároveň jsem doufal v nějaké pěkné inserty z řad Miami Dolphins, kterým fandím.

V neděli podvečer jsme se sešli s bráchou a sedli ke streamům. On si pustil Browns s Baltimorem a já Dolphins s Patriots. Zápasy pro nás oba dopadly porážkou a v první boxu žádný Murray. Druhý box jsem si otevřel sám v pondělí, kdy jsem si pustil ze záznamu Cardinals proti 49ers, mimochodem perfektní zápas. V boxu opět žádný Murray. Tak jsem hned najel na net a zkoušel, kolik jim zbylo na webu blasterů Donrussek 2018. Košík mě pustil ke třem. Tak jsem to risknul a vzal je všechny tři. Včera odpoledne po práci jsme se s bráchou opět sešli, tentokrát si pustili ze záznamu Browns s Bengals. Na body zajímavý zápas, hodně akce, spousta zajímavých sportných momentů, rozhodně doporučuju. Baker Mayfield dal vzpomenout na své světlé momenty a mladý Burrows se za Bengals v NFL dobře aklimatizuje. Ale k boxům. V prvním? Zase žádný Kyler. Tak jsem si říkal, že jestli nebude v tom dalším, tak se asi picnu. No a co? Byl tam! Brácha ze třetího balíčku vytáhl jedničku draftu 2019 a zároveň nejlepšího ofenzivního nováčka toho roku - Kyler Murrayho.

Šel jsem sice hlavně po jednom hráči, resp. jedné konkrétní kartě, ale z boxů vyšla celá řada super karet. Set o 350 kartách (250 řadovek + 50 "normálních" RC + 50 Rated Rookie) mám ze 2/3 poskládaný a k tomu samozřejmě kotel řadovek. Šlo o 5 blaster boxů po 88 kartách, tedy celkem 440 karet. Hromada řadovek, spousta RC a Rated Rookies, parádní paralelky, nářez insertů a 5 jersey (1 garantovaná na blaster box). Ta sranda mě i s poštovným stála 4300 Kč. A upřímně? Takovou nálož bych v hokeji dostal asi jen při kombinaci dvou hobby boxů O-Pee-Chee nebo kombu O-Pee-Chee hobby+retail+blaster+fat pack (ostatně jak jsme s klukama teď breakovali na Absolutu). Poměr cena/výkon perfektní. Dál už teda sypu fotky karet. Jeden z nejlepších breaků, jaké jsem za poslední dobu zažil a patrně bych ho zařadil mezi svých TOP 5 v životě.

Obrázek

Red paralelky jsou parádní, z těch všech variant (Red, Green, Blue, Yellow, Silver, Gold,...), které se dají vytáhnout z různých variant balení tohoto produktu, se mi líbí nejvíce. Hodně potěšil Larry Fitzgerald z Cardinals. Red Hot Rookies Marquise Browna je hodně dobrá a o Fans of the Game jsem vůbec nevěděl, že jdou z Blasterů vytáhnout. Takže jedná sympatická blonďatá paní reportérka.

Obrázek

Legendy se vyvedly, zejména Barry Sanders, to je nářez. Thielen a Landry na insertech pěkní, jen se mi Jarvis Landry v Browns prostě nelíbí, škoda že nezůstal u Dolphins. Nějaké jeho karty za Dolphins si musím sehnat. A pod nimi canvasky, Gridiron Kings současná hvězda Drew Breews super, ale hlavně ti dva "staří" pánové, legendy Dan Marino a Brett Favre, to jsou parády!

Obrázek

Elite Series jsou nádherný karty, ať už základní nebo rookies. To provedení je boží. Inserty Dominators a Action All-Pros rozhodně neurazí.

Obrázek

Na jersey kartách jsem chytil dvě parádnjí jměna v Marquisovi Brownovi a Niku Bosovi, velká radost. A Alvin Kamara oceněný nejlepším ofenzivním nováčkem roku 2017 je taky dobrý zářez.

Obrázek

Podařily se tři canvas Rated Rookie karty a na jedné z nich super trefa v podobě Dwayna Haskinse, který se mi podařil i na základní Rated Rookie. Zatraceně dobrý trefy.

Obrázek

A na závěr sám "král" Kyler Murray. Teď o víkendu se výše zmíněný Haskins a Murray, dva quarterbeci, proti sobě postaví v souboji Arizony s Washingtonem, na to se hodně těším, očekávám parádní zápas. Díky za váš čas a užívejte sportovních klání, ať už půjde o jakýkoliv sport. :wave:

Obrázek
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
RetroMan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát 01. bře 2019 22:09:23
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019 Panini Donruss Football 5x Blaster Box

Příspěvek od RetroMan »

Tak musím říct, že mé srdce hned v neděli po ránu radostí zaplesalo nad tvým parádním breakem. Jsem velký fanda AF od cca 2007, kdy jsem viděl Cards poprvé naživo a od té doby nedám na AF ani Cardinals dopustit (samozřejmě ještě lepší to pak bylo, až jsem si dostudoval pravidla a pochopil, co všechno se na hřišti děje a proč..).

Jinak Murray se mi taky líbí hodně, je to nejlepší QB Cards co já pamatuju (nic proti KW), jen mám trochu obavy, že při tom svým stylu je furt jednou nohou na injury listu. Souhlasím, že zápas proti SF byl ze strany Cards povedený, hlavně Hopkins řádil a lepší premiéru ve svém novém klubu si asi nemohl přát. Až se ještě trochu víc sehrajou, potrápí nejednoho soupeře. Spojení KM+DH+LF vypadá strašidelně, za mě jsou Cards příchodem Hopkinse černým koněm celé ligy.

V těch hitech se fakt urodilo, Brees je hrající legenda, Marino, Favre - luxus prostě, Nick Bossa bude letos neskutečný zvíře. No a třešnička v podobě Murrayho, co víc si přát? Snad jen víc takto povedených breaků. Gratuluju a díky za break!
Moje NABÍDKA karet http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 43&t=15925
Nabídka karet rozdělená podle týmů https://cardsretroman.rajce.idnes.cz
Datum poslední aktualizace nabídky: 17.4.2020

Sbírám karty Arizona / Phoenix Coyotes

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2019 Panini Donruss Football 5x Blaster Box

Příspěvek od Michal »

Taky se pridavam, krasne karty, a Murray je skvely hit. Uplne ti po tom mem ,,povedenem" breaku zavidim!

Jinak ty Rated Rookies jsou tak krasny karty...! Fakt me tyhle umele nastavovane fotky s epickymi pohledy do dalky bavi! :)

A jinak gratulace i k dalsim hitum, ja bych byl nadseny z Kamary i Allena na peknem insertu. :angel:
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2019 Panini Donruss Football 5x Blaster Box

Příspěvek od Bianconero »

Díky kluci. :thumbup:
RetroMan píše:
Jsem na tom podobně, začal jsem sledovat hru podrobněji nedávno a učím se. Ale už je to lepší než třeba před rokem. :D Hopkins je skvělej, spolu Larrym to pěkně větrají a navíc je tam Kenyan Drake, původně Delfín z Miami, takže celkově ty rychlý nohy se mi u Cardinals líbí. Kylerův styl hodně osobitý, ty svoje slajdy si přenesl z baseballu, což je další důvod, proč jsem si ho hodně oblíbil, že hrával můj nejoblíbenější sport. Ve druhém zápase s Washingtonem zase řádil. Věřím, že pokud si udrží formu, promluví do boje o MVP podobně jako vloni Lamar Jackson a kdo ví, třeba se dočká. Ale nebudu předbíhat. :)

Michal píše:
Určitě se ti příště zadaří, nezoufej. Těším se, co rozbalíš a snad už zase se správným plněním.

Souhlas s Rated Rookies, ohromně se mi ty pózy líbí. Každoročně jsou RR parádní. Přemýšlím, že si zase nějaké Donrussky rozbalím, hodně mě baví. Sice bych raději hezčí Opticy, ale s ohledem na dostupnost jsem rád i za "obyčejné" Donrussky. Kamara i Allen budou určitě volní, takže kdybys třeba buffalského QB chtěl, můžeme udělat nějakou výměnu. ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host