7 boxů ACC (Stature, Titanium, Elite, Trilogy, Artifacts...)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

7 boxů ACC (Stature, Titanium, Elite, Trilogy, Artifacts...)

Příspěvek od TwentyTwo »

Pro ty, co nemají čas na videa přidávám aspoň foto souhrn toho, co jsem za poslední dobu vytáhli. Doporučím se mrknou aspoň na video, kde se náš sešlo více najednou a otevírali jsme tři boxy. Jeden lepší jak druhý, ty se fakt povedly.

Začínali jsme Flair Showcase 06/07, ale ty byly jarosenka a máme jenom video na YouTube.

Následovaly Elite 11/12. Garantováný 3 hity (memo nebo auto). Měli jsme 4. Navíc RC Lack je limit /10. Bourque krásná karta.

Obrázek

Pak šly na řadu Trilogy 17/18. U Trilogy toho moc nečekáte a tento box byl fajn. Krásný podpis Simmera a RC JSY Hishiera.

Obrázek

vrcholem rozbalovačky pak byl box Pacific Private Stock Titanium 03/04. 8 balíčků a v každém je jersey. Doufali jsme v nějaký krásný patch a zadařilo se náramně. Navíc Brodeur, který je ,oproti ostatním, pouze v limitu /99. Celkově ta jména na memo jsou parádní.

Obrázek

další dny následovali box OPC Platinum 15/16 a 17/18, které jsme měli s Deivem. On 17/18 a pak 15/16 jsme měli na půl.

v 17/18 byl tento krásný Sittler a v 15/16 byl mimo jiné i McDavid RC Retro Rainbow, kterého jsem ukazoval v poště.

Obrázek

Tak jsme se namlsali, že jsme ještě pořídili box OPC 07/08 Hobbby. Quad memo s Ovie, Selannem je parádní kousek. O-Pee-Chee byla sázka na jistotu v podobě zábavy, kde v každém balíčku něco je. A memo to vyšperkovala.

Obrázek

Po dovolené jsme nás v kanceláři čekaly dva boxy nových Stature. Tenprvní byl solidní s podpisem Kostin, Fehervarym a limitem McDavida.

Obrázek

A ten druhý to korunoval v čele s nádherným Makarem

Obrázek

a tady karta v celé své kráse

Obrázek

no laťku jsem dali zase hodně dolů. Čekal nás GOLD break na měsíc srpen a tam jsem vybral Artifacts 16/17. To bych řekl, že bylo zklamání. Tam fakt stačilo dát Spezzovi hezčí patch a na Jerseynu dát právě někoho jiného než Spezzu.

Obrázek

To je ode mě vše. Všechny karty jsou vystaveny na webu. Prosím nepiště jestli je vám vyměním nebo prodám mimo web. Boxy jsou koupeny za peníze firmy, ani bych nemohl :) Navíc bych tak šidil uživatele webu. Navíc pro všechny je jednodušší si karty koupit přímo na webu ;) Díky za pozornost

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 7 boxů ACC (Stature, Titanium, Elite, Trilogy, Artifacts

Příspěvek od Maurice Richard »

Parádní breaky! Montreal nebyl, nebo už to rovnou vše zabavil Milan???? *lgh* *lgh* *lgh*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

spalekmichal
Opora
Opora
Příspěvky: 200
Registrován: úte 22. pro 2015 12:21:13

Re: 7 boxů ACC (Stature, Titanium, Elite, Trilogy, Artifacts

Příspěvek od spalekmichal »

Viděl jsem i video. Ten Makar je parádní trefa, zajímalo by mě, jakou má taková karta cenu, při dnešních nesmyslných cenách za nováčky.

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 7 boxů ACC (Stature, Titanium, Elite, Trilogy, Artifacts

Příspěvek od klajda »

spalekmichal píše:Viděl jsem i video. Ten Makar je parádní trefa, zajímalo by mě, jakou má taková karta cenu, při dnešních nesmyslných cenách za nováčky.
Na ACC se neprodala v aukci za 3500, nyní v prodeji za 3900. Osobně si myslím, že za louží by za tu cenu trhaly ruce. Tady takový zájem asi není.
Obrázek

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 7 boxů ACC (Stature, Titanium, Elite, Trilogy, Artifacts

Příspěvek od ma-me »

No, právě, že ani ne. Na eBay se poslední prodala jako best offer za 3500, ale dřívější v aukci i za 2500 (což je spíše výjimka) - běžně 3200, 3300 Kč. Koukám na ní na ACC, ale 3900 je v tomto kontextu dost :-)
klajda píše:
spalekmichal píše:Viděl jsem i video. Ten Makar je parádní trefa, zajímalo by mě, jakou má taková karta cenu, při dnešních nesmyslných cenách za nováčky.
Na ACC se neprodala v aukci za 3500, nyní v prodeji za 3900. Osobně si myslím, že za louží by za tu cenu trhaly ruce. Tady takový zájem asi není.
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 7 boxů ACC (Stature, Titanium, Elite, Trilogy, Artifacts

Příspěvek od Veteran fans hcs »

To by mě zajímalo kolik by tedy měla stát ta Ice rookie Premiers co jsem dal na prodej na Absolute

Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: 7 boxů ACC (Stature, Titanium, Elite, Trilogy, Artifacts

Příspěvek od TwentyTwo »

No taky mě překvapilo, že oproti té Synergy, co jsme měli, je ta cena nižší. Sice tam to byla /10, ale zase samolepka. Toto je podle mě o dost hezčí karta. Synergy jsme prodali za 7 tisíc. Jak píše Klajda, tak tato byla v aukci za 3500 Kč. Teď je vystavená za 3900 Kč. Většinou jsou aukce nových produktů zvýhodněné. Nevím proč někteří čekají, že když se neprodá, tak bude karta levněji :) To děláme max u karet, kde se cena fakt špatně určuje a přepálili jsme to.

ma-me můžeš zkusit nabídku jiné ceny ;) Taky jsem koukal, že chodí kolem trojky, ale tady si dovolím vsadit, že cena půjde nahoru. Myslím u Stature celkově. A hlavně nám všechny dražší karty dosti mizí, tak bude fajn, když v nabídce něco pěkného bude. I když nabídky na Makara jsou, tak uvidím jestli něco neodkliknu :)

Teď ještě prodat Ice Premieres panu Hrbkovi. Co myslíte vy s tou cenou? Poslední šly kolem 7, ale dostaňte ji do ČR jen za 7. Ale jsou tam i nedávné prodeje kolem 11 tisíc.

Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: 7 boxů ACC (Stature, Titanium, Elite, Trilogy, Artifacts

Příspěvek od TwentyTwo »

Tak už je pryč za plnou cenu :) Večer koukám, že tam máme pár nabídek jiné ceny. Byly zamítnuté, tak si říkám, kdo to zamítl než mi došlo, že se zamítlo automaticky, protože karta již není k dispozici :)

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 7 boxů ACC (Stature, Titanium, Elite, Trilogy, Artifacts

Příspěvek od ma-me »

Někdo si přečetl tvůj včerejší komentář a prognózu :D
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

johny2233
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 08. úno 2018 0:30:43

Re: 7 boxů ACC (Stature, Titanium, Elite, Trilogy, Artifacts

Příspěvek od johny2233 »

TwentyTwo píše:Tak už je pryč za plnou cenu :) Večer koukám, že tam máme pár nabídek jiné ceny. Byly zamítnuté, tak si říkám, kdo to zamítl než mi došlo, že se zamítlo automaticky, protože karta již není k dispozici :)
Po dlouhém přemýšlení jsem Makara vzal. Karta je to nádherná a Makar si myslím, že má velkou budoucnost, tak uvidíme ;) Peníze by si měl už mít na účtu.

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host