NFL Break #02 - 2014 Panini Prestige Blaster Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci květnu 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

NFL Break #02 - 2014 Panini Prestige Blaster Box

Příspěvek od Bianconero »

V pořadí druhém NFL breaku jsem pátral po několika mých oblíbených hráčích v jejich nováčkovském ročníku - Odell Beckham Jr., Aaron Donald, Jimmy Garoppolo, Khalil Mack, Jarvis Landry. Jak jsem byl úspěšný v pátrání, co jsem chytil za typy a variace karet? Více už ve videu.

Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: NFL Break #02 - 2014 Panini Prestige Blaster Box

Příspěvek od Lukyn55 »

NHL prestige jsou nádherný karty snad každej rok .. otevíral jsem par balíčků a moc se mi ten design líbí ..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: NFL Break #02 - 2014 Panini Prestige Blaster Box

Příspěvek od Omerta »

Karty fakt povedený, jak bejsky tak inserty a paralelky. A ta zelená džerzyna super.

Jména pro mně sice až na pár jedinců neznámý, ale za "pětibábu" parádní obsah. Tohle má člověk kolikrát v hokejovým boxu za 2k :lol:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: NFL Break #02 - 2014 Panini Prestige Blaster Box

Příspěvek od Michal »

Musim se priznat, ze ac ,,jen" 6 let stary box, tak spoustu jmen, hlavne z tymu, co me vubec neberou, jsem neznal.
Vyzdvihnul bych ale Rc Devante Adamse a base Vica a McCoye. Oba se podileli na neskutecnem turnoveru Eagles proti Gianta v PO, a kdyz beru v potaz velikost obratu a dulezitost zapasu, tak je to jeden z tech nejlepsich, co se kdy v NFL udaly.
Jinak ten red Ellington (a i jini) vypada, ze limit ma - v levem hornim rohu vpredu.
Omerta píše:... ale za "pětibábu" parádní obsah. Tohle má člověk kolikrát v hokejovým boxu za 2k :lol:
True story. Mam ted na ceste X boxu za ruzne ceny, ale hlavne v ruznych provedenich, a to me hrozne bavi, a NHL by to tak potrebovala.
Clovek si muze koupit balicek, booster, blaster, mega box, hobby box, collectors box etc.jednoho produktu, a to ciste podle toho, co chce. Chce jen karty do setu? Nebo specialni paralelky? Nebo chce vysypat 10k a trefit luxusni hit...? To me hrozne bavi. A presne jak pises, libi se ti jeden set, ale nechces do nej rvat tisice? Tak si koupit za par stovek tenhle boxik, uzijes si otviracku, a kdyz se postesti paralelka/memo nebo super jmeno Rc, tak nemuzes byt zklamany.
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: NFL Break #02 - 2014 Panini Prestige Blaster Box

Příspěvek od Dampa17 »

Každý tvůj brejk z jiného sportu mě přesvědčuje o tom, že v hokeji prostě druhá kvalitní firma s licencí chybí ... neřeším teď ceny, plnění a podobné, ale hlavně to, že jiná firma prostě znamená jiný přístup grafiků a tím větší pestrost produktů ... v tom prostě období s Panini či dříve s Pacifikem či starým dobrým ITG nemělo chybu
... a i když třeba právě fotbalu, ale vlastně i těm dalším, rozumím opravdu jak "koza petrželi", tak se těším na další díly :thumbup:

Odpovědět

Zpět na „Květen/May 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti