Burza Brno 15.2. 2020

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2020.
Odpovědět
johny2233
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 08. úno 2018 0:30:43

Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od johny2233 »

Ahoj všem sběratelům. Včera jsem se účastnil své první burzy hokejových karet v Brně. Atmosféra super a spousta bezva karet. I úspěšnost v tombole byla vysoká :-) Kromě dvou lotů extraligových karet se povedl balíček OFS Classic 1. série Hobby 2019/20, modrý speciální balíček a balíček UD Series 1 2019/20. K tomu jsem si před odchodem dokoupil speciální boxík. Tak se mrkněte jak to dopadlo. Za mě paráda určitě jsem na této burze nebyl naposled :-)

Obrázek

OFS
Obrázek

Modrý balíček
Obrázek
Obrázek

Series 1, 2019/20
Obrázek

Boxík
Obrázek

alf
Opora
Opora
Příspěvky: 234
Registrován: sob 30. lis 2013 18:13:44

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od alf »

Tak ten vasil paradni karta. Kolik stal ten box?

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od Jirzik-ACS »

tak já bych teda řekl, že mladá puška na canvasce z jednoho paklu je super, blue pack moc podařenej a vasil je parádní!!!
dík že jsi se s námi podělil a gratuluju *ano*
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
M1cIN
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob 23. lis 2019 19:26:37

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od M1cIN »

Velká parádá hlavně ten Vasil :) gratuluji a upřímně závidím *lgh*
Fanoušek týmu Tamba Bay Lightning
- sbírám následující :-)

Andrei Vasilevskiy
Tampa Bay Lightning
Ondřej Palát
Ray Bourque ... oblíbený hráč z mládí, takže sbírka z nostalgie :-)

johny2233
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 08. úno 2018 0:30:43

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od johny2233 »

alf píše:Tak ten vasil paradni karta. Kolik stal ten box?
Boxík stál 2200 Kč co jsem tak viděl od ostatních, tak tam jsou super karty, tohle bych řekl že je takový průměr. Jestli na příští burze budou, tak ještě pořídím :-)

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od radek850 »

Až na ten speciální box vcelku super, ale za 2200 by mě taková karta nechala naprosto chladným
Buď svůj.

johny2233
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 08. úno 2018 0:30:43

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od johny2233 »

radek850 píše:Až na ten speciální box vcelku super, ale za 2200 by mě taková karta nechala naprosto chladným
Tak jasně, že ta karta nemá cenu 2200 Kč, ale co jsem viděl vytažené již dříve byly tam super karty. Takže určitě radši tento box než třeba Clear cut, kde jsem viděl spoustu breaků a drtivá většina byli nováčci, ale to je na každém.

Na druhou stranu co pozoruji tvé reakce, tak tebe by rozehřála leda podpisovka Connora z jednoho balíčku za kilo (myšleno ve srandě *rfl* *rfl* )

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od lastik »

johny2233 píše:
radek850 píše:Až na ten speciální box vcelku super, ale za 2200 by mě taková karta nechala naprosto chladným
Tak jasně, že ta karta nemá cenu 2200 Kč, ale co jsem viděl vytažené již dříve byly tam super karty. Takže určitě radši tento box než třeba Clear cut, kde jsem viděl spoustu breaků a drtivá většina byli nováčci, ale to je na každém.

Na druhou stranu co pozoruji tvé reakce, tak tebe by rozehřála leda podpisovka Connora z jednoho balíčku za kilo (myšleno ve srandě *rfl* *rfl* )
*lgh* *lgh*

Já si myslím, že naopak v pohodě karta, jasný, asi nemá tu cenu boxu, ale když tam můžeš vytáhnout SQ Raye Bourqua, tak nemůže logicky vše být v hodnotě toho boxu a zrovna SPA patche jsou jeden na case pokud se nepletu, takže zas takovej průser to není a Vasil /25 taky není hrozný jméno, jsou tam ted dost horší v checklistu, jinak ty balíčky se ti povedly náramně!!! Gratulace :)
Naposledy upravil(a) lastik dne stř 19. úno 2020 0:13:04, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od pavelbart »

Vasil naprosto v pohodě karta!! Vždyť jsou 2 na case a klidně to mohou být dva nováčci. Takže klidně 1 karta na case nebo více. A Vasil je aktuálně top golman, držitel poslední Veziny... Krásný 3 barevný patch, podpis... Za mě teda super. Nejde vše přepočítávat na peníze, to bychom fakt museli tahat jen Connora. Já tohle vyndat, jsem happy jak dva grepy.
Ale docela mě překvapilo, že se do tomboly dostal náš balíček:-))).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8432
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od Hans »

Další debata na téma, proč nemůžou všichni tahat z homemade balíčků za 2200 Kč karty v hodnotě 3000 Kč?

Uživatelský avatar
M1cIN
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob 23. lis 2019 19:26:37

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od M1cIN »

Já bych byl taky spokojený jak nikdy, kdybych vytáhnul tohle :) :thumbup:
Fanoušek týmu Tamba Bay Lightning
- sbírám následující :-)

Andrei Vasilevskiy
Tampa Bay Lightning
Ondřej Palát
Ray Bourque ... oblíbený hráč z mládí, takže sbírka z nostalgie :-)

johny2233
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 08. úno 2018 0:30:43

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od johny2233 »

Vsak ja jsem hodne spokojeny. Pokud se jeste k nejakemu boxu dostanu hned beru :-) Jen jsem reagoval na jeden z komentaru :-)

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od radek850 »

Tak se omlouvám, že se mi ta karta za ty peníze nelíbí, je to snad můj názor ne? Fakt už mě tady s**e, že když někdo řekne jiný, než většinový názor, tak je hned kamenovanej, kde to sakra jsme?
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8432
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od Hans »

Radku, nikdo ti tvůj názor nebere, ale bohužel na tobě je strašně vidět, jak všechno přepočítáváš na peníze. Boxy jsou pro tebe dobré jenom tehdy, když se ti obsah "vyplatí". Frajer sbírající Vasila by z něj byl na větvi. Hodně lidí bere karty jako zábavu. Otvírání boxů je adrenalin.

Já byl s manželkou o víkendu na výborným steaku, ale tvojí optikou mi to za ty peníze prostě nechutnalo. :D

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od radek850 »

Hans píše:Radku, nikdo ti tvůj názor nebere, ale bohužel na tobě je strašně vidět, jak všechno přepočítáváš na peníze. Boxy jsou pro tebe dobré jenom tehdy, když se ti obsah "vyplatí". Frajer sbírající Vasila by z něj byl na větvi. Hodně lidí bere karty jako zábavu. Otvírání boxů je adrenalin.

Já byl s manželkou o víkendu na výborným steaku, ale tvojí optikou mi to za ty peníze prostě nechutnalo. :D
O peníze mi až tak nejde, to není pravda. Podle mě není úplně dobrý argument, že kdybych byl sběratel Vasila, tak bych z toho byl na větvi, protože to se pak dá říct o každé kartě, kterou by majitel toho box (ten, který ho otevře), i kdyby (ano, teď se hodí finanční příklad) to byla karta v hodnotě 300 Kč v boxu třeba za trojku.
Naotvíral jsem se už dost boxů a rozhodně si nemyslím, že bych do nich šel s nějakou myšlenkou výdělku. Takže neřeším jen peníze, to bych pak neotvíral vůbec nic. Když bych ale utratil peníze za takový box, tak bych s touto kartou prostě úplně šťastnej nebyl, to je ale snad i logický, že to prostě nemůže vyhovovat každýmu. Jenom si tady vždy pár vyvolených začne rejpat, že ve všem hledám peníze, když se mi hned něco nelíbí.

Že nemám na věci tak sluníčkárský pohled, jako velká část lidí na tomto fóru, mě mrzí, ale vám s tím udělám jedině radost... Protože si do mě můžete klidně rejpat dál, já se z vás nepodělám.
Přeji vám všem dobrou noc, sundaváte si ty barevné brýle, kterými koukáte na sběratelský svět, aspoň na spaní?
Buď svůj.

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od Jirzik-ACS »

radek850 píše:Tak se omlouvám, že se mi ta karta za ty peníze nelíbí, je to snad můj názor ne? Fakt už mě tady s**e, že když někdo řekne jiný, než většinový názor, tak je hned kamenovanej, kde to sakra jsme?

tvl si děláš p***l? kdo tě jako s**e? nikdo na tebe nijak neútočil, jen všichni udělali to samé co ty. napsali svůj názor, kterej byl jinej než tvůj, ale v podstatě tě nikdo nezminoval a už vůbec na tebe neútočil. tys napsal: mě se to nelíbí. ostatní napsali: mě se to líbí....


kde je v tom nějakej útok na tebe? a co to kecáš o nějakym kamenování???
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od SugarRay »

Objektivně ten Vasil je super karta , po všech stránkách - jméno , design , patch , podpis , co se týče výskytu těhle karet v současných SPA atd. jak řikal Pavel case hit , člověk pak má dojem že ty Radku sbíráš nějaký Pokémony nebo šmouly , k těm kartám nemáš žádnej vztah ani k tomu hokeji to je vidět z většiny těch tvojích příspěvků , fakt nějaký soudnosti by se v tobě člověk nedořezal *bang*
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od pavelbart »

Radku, úplně zbytečná osobní rovina. Teda nejspíš. Nikdo ti tvůj názor přece nebere.
Stojím si ale za tím, že tahle karta (myslím, že opravdu nemá 300,- Kč, tyhle Auto patch jsou tam fakt málo a většinou ta lepší jména něco stojí, asi to nebude za cenu boxu, ale 500,- to nebude...) je fakt dobrá.
Já to beru tak, že case hit, výborný jméno . sice Rus, krásná karta (patch). Takže taková karta opravdu nemůže urazit - mě:-).
Asi rok a půl zpět jsme zkoušeli HitParade, 2 boxy. Ze zvědavosti, pže jsme připravovali podobný produkt (ano, trvá to rok a půl... hrozný, Grande může potvrdit:-)))). A měli jsme Subbana podpis z Ultimate (BV 20USD v tu dobu) a to druhý něco podobnýho, nějaký RC, ale nic závratnýho. Ty boxy stály 100USD každý (myslím 105, nevím přesně). A to mě fakt nepotěšilo. A nešlo mi o peníze, šlo mi o sběratelskou hodnotu. Tam nebyla, tady prostě je. Finance, i kdyby byly ty karty stejně hodnotný, tak prostě Vasil na Auto patch, nebo Subban plus RC na AUTO - jednoduchá volba.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od Staal »

Hele Radku, nejsi ty razzer z FB? Protoze mas stejnej pohled na karty jako dementi, co okradaji v razzech atd.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Burza Brno 15.2. 2020

Příspěvek od radek850 »

Staal píše:Hele Radku, nejsi ty razzer z FB? Protoze mas stejnej pohled na karty jako dementi, co okradaji v razzech atd.
Nějaký razz semtam udělám, ale žádný 'fulltime' razzer nejsem.
Buď svůj.

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host