GROUP BREAK s Hansem:-)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

GROUP BREAK s Hansem:-)

Příspěvek od pavelbart »

Hans se přijel podívat na náš Group Break a byl platnou posilou!

Video můžete vidět zde:

https://youtu.be/ziiF1828S6Q

Hansi díky za pomoc! Hodil by ses mi tam pravidelně, akorát to místo nebylo moc ideální pro dva:-)))
A myslím, že štěstí si rozhodně přinesl:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: GROUP BREAK s Hansem:-)

Příspěvek od DJjandy »

Tak konečně vím, jak vypadá Hans. ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: GROUP BREAK s Hansem:-)

Příspěvek od Hans »

Tak vědět, že budu taky před kamerou, tak si dojdu ke kadeřnici, udělám peeling obličeje atd. *lgh* Každopádně díky Pavlíkovi za pozváni. Bylo to super, když jak pořád šustil těma balíčkama, tak mi občas cukali prstíky, ale nakonec jsem se udržel. Jinak jsem dělal GB naposledy asi před 7 rokama, takže jsem nebyl ani moc hovornej.

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: GROUP BREAK s Hansem:-)

Příspěvek od deiv14 »

Konečně jsem se k videu dostal. Pavle, to je paráda, že jsi přizval Hanse, rád jsem ho slyšel a dokonce i viděl *rfl* jen teda jsi mu mohl taky nechat něco rozbalit, chudák tam tak smutně koukal *lgh* ne, fakt to bylo super a navíc se teda povedly i parádní karty - vyzdvihnul bych desítkového Jaškina, Blue Rainbow Autographs Ranforda (to je náramná trefa, zvlášť z mého úhlu pohledu :) ) a pak byl famózní box Premier, ten produkt se mi líbí čím dál víc a to jsem zarytý odpůrce high-endů :angel: abych to shrnul, video super, oběma děkuju za příjemně strávenou hodinku času a budu se těšit na další vaše videa :thumbup:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: GROUP BREAK s Hansem:-)

Příspěvek od TwentyTwo »

deiv14 píše:... to je paráda, že jsi přizval Hanse, rád jsem ho slyšel a dokonce i viděl *rfl* jen teda jsi mu mohl taky nechat něco rozbalit, chudák tam tak smutně koukal *lgh*
Hans to má ještě dobrý, my s Biancem jsme nemohli ani do záběru *lgh* ;) Díky za video Pavle! Pro mě osobně je lepší když mi při natáčení někdo asistuje, je to lepší a uvolněnější. Snažím se sehnat někoho na rozbalování, ať "nemusí" pořád jezdit Bianco, ale Šumperk je z ruky no.

Boxy povedený. Koukám, že názory na inserty v Synergy sdílíme. Trilogy mě hodně překvapily, to byl hodně povedený box oproti ostatním co jsme rozbalili nebo viděli. Trochu mě pobavilo tvrzení my měli v case jen nízkolimitovanou podpisovku Makara a ještě Patch Makara :D

Doufám, že tento koncept s Hansem nebo jiným hostem bude častěji. A taky doufám Hansi, že to jednou vyjde a uvidíme se až budu zase v Litvínově.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: GROUP BREAK s Hansem:-)

Příspěvek od Hans »

Stačí dát vědět, až budeš v Litvínově a já sednu na MHD a za dvacet minut jsem na místě. :D Jinak nebojte, Pavlíka trošku mrzelo, že jsem si nic neloupnul, tak mě pozval na nějaký budoucí interní break pro shop. Ono by to při GB ani moc nešlo, protože ten prostor u stolu je takový stísněný, že dva vedle sebe před kameru, co zabírá ruce, bysme se tam těžko vešli.

Ale musím pochálit shop a jeho zázemí. Moc pěkný si to tam udělali. Akorát jsem si říkal, že by bylo asi těžký tam dělat, když je tam tolik lákadel. Abych potom vždycky neskončil s poloviční výplatou, protože všude boxy, balíčky, to by pro mě byla asi velká zkouška odolnosti. Něco jako nechat dělat cukrovkáře v cukrárně. *lgh*

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GROUP BREAK s Hansem:-)

Příspěvek od Staal »

Hanse vidim poprve od roku 2014, co byl nemocny a nedorazil na burzu. *what* Takze uz jsi zdravej:-)

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: GROUP BREAK s Hansem:-)

Příspěvek od Omerta »

Hans píše:Abych potom vždycky neskončil s poloviční výplatou, protože všude boxy, balíčky, to by pro mě byla asi velká zkouška odolnosti. Něco jako nechat dělat cukrovkáře v cukrárně. *lgh*

Pokud by ti zůstala půlka výplaty, tak by sis mohl gratulovat *lgh*
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti