2017-18 UD Premier - Videobreak

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

2017-18 UD Premier - Videobreak

Příspěvek od DJjandy »

A zase já, tak ten úvodní text jen zkopíruji ze Synergy příspěvku. :D

Po delší době, než bych si sám přál, jsem zase něco otevřel a jak je mým zvykem, tak jsem to i natočil. Tentokrát se jedná o box 17-18 Premier a řekl bych, že se celkem povedl. Ale nebudu nic prozrazovat, mrkněte na video a uvidíte sami. A jako vždy pro ty, kteří nemají čas/chuť koukat na videa anebo je prostě moje brblání nezajímá, tak i pro ty mám dobrou zprávu, že jakmile to půjde, tak karty naskenuji a dám je sem i v podobě obrázků. ;) Ale to bude nejspíš nejdříve dnes (úterý) večer.


Video zde: https://youtu.be/Ezg5R_7ZxRg



Komentáře samozřejmě vítám. ;)

EDIT. DOLŮ VE VLÁKNĚ PŘIDÁNY SKENY KARET!
Naposledy upravil(a) DJjandy dne úte 27. srp 2019 23:50:45, celkem upraveno 1 x.
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2017-18 UD Premier - Videobreak

Příspěvek od lastik »

Ty voleee... tak mega povedena otviracka...Patch krasnej, Necas jersey a Nolan v poho, booklet Leon super, ale ten Joe to je super paradnicka karta!!! Tak to rychle vsechno prodej a kupuj a otvirej dalsi, kamarade!!! *cheer*

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2017-18 UD Premier - Videobreak

Příspěvek od mapko »

Davide,

po mojich velkych skusenostiach s tymi boxami ti mozem gratulovat
ten Sakic sa rozhodne netaha kazdy den, taku kartu sme tahali len raz
a Leon nikdy neurazi, za mna super box!!!

M

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2017-18 UD Premier - Videobreak

Příspěvek od Michal »

Dobrej box, jediny, co nedokazu pochopit, je ten booklet. Booklety vznikly, protoze se na jednu kartu nevesly vsechny kusy memorabilii nebo hraci atd. Booklet s Draisaitlem je takovy filmovy Hobit, kdy z jedne knihy udelali 3 filmy. Tady to same, z normalni podpisovky jeste ke vsemu bez limitu, udelali kartu o 4 stranach, jenom proto, aby to proste booklet byl *myslim*
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: 2017-18 UD Premier - Videobreak

Příspěvek od Jirzik-ACS »

sice jsem ti toho podepsanýho wayna nebo anzeho přál, ale i tak myslím, že můžeš bejt velmi spokojenej!!!!
dík za breaky a ještě jednou gratulace *gp* *gc* *gc*
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
flynander
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 110
Registrován: pon 01. zář 2014 19:05:20
Bydliště: Šternberk

Re: 2017-18 UD Premier - Videobreak

Příspěvek od flynander »

Díky za videobreak a gratuluji k super kousku hokejky. Celkem mě zaujalo, jak spadla cena toho boxu. To už se jako povytahovaly všechny největší pecky nebo nevíte někdo čím to je? :)

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2017-18 UD Premier - Videobreak

Příspěvek od lastik »

flynander píše:Díky za videobreak a gratuluji k super kousku hokejky. Celkem mě zaujalo, jak spadla cena toho boxu. To už se jako povytahovaly všechny největší pecky nebo nevíte někdo čím to je? :)
celkove je rocnik 17-18 slaby, takze spoustu boxu hodne spadlo s cenou

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2017-18 UD Premier - Videobreak

Příspěvek od deiv14 »

Hele jako s tím druhým nejlepším jménem z Edmontonu jsi to jako solidně podělal *what* ale jinak parádní box, patch Bostonu exkluzivní, řekl bych, že je to z ramenní nášivky, což je samo o sobě super. Booklet se mi designově moc nelíbí, ale Leon neurazí a Sakic, to je prostě bomba, takovou kartu vidím poprvé, celkově opět obrovská gratulace *gp*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 2017-18 UD Premier - Videobreak

Příspěvek od leebour »

:crazy: S A K I C :crazy:

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 UD Premier - Videobreak

Příspěvek od Omerta »

ForsbaČkááááá rulez *drink*

Párádní box, jeden z těch opravdu top, co jsem kdy viděl. Joe je masakr, mám na ní Raye a super karta. Jenom škoda, že je to jenom "dříví", ještě jsem neviděl kartu s nějakým písmenem a pod.

Gratulace i ke Drajsajtloj. Booklet sice graficky nepovedenej (prázdnej), ale furt lepší než drátem do voka, nebo na něm chytit někoho ze STL :lol:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2017-18 UD Premier - Videobreak

Příspěvek od DJjandy »

Přátelé kamarádi, chtěl bych vám moc poděkovat za vaše příznivé a přející komentáře! Hlavně mě těší, že jste si našli chvilku a mrkli na video a nečekali jen na skeny, který dodám hned pod tímto příspěvkem.
lastik píše:Ty voleee... tak mega povedena otviracka...Patch krasnej, Necas jersey a Nolan v poho, booklet Leon super, ale ten Joe to je super paradnicka karta!!! Tak to rychle vsechno prodej a kupuj a otvirej dalsi, kamarade!!!
Díky kámo, tý voleee! Shrnul si to dokonale, akorát nevím nevím, jestli bych se po výsledným prodeji dostal na částku, za kterou bych si koupil další tenhle box a upřímně nevím, jestli bych do něj znovu šel, protože tady jsem měl celkem kliku a v dalším by už bylo prd. I když je pravda, že by mě strašně lákal nějakej ten mega patch!!!
mapko píše:Davide,

po mojich velkych skusenostiach s tymi boxami ti mozem gratulovat
ten Sakic sa rozhodne netaha kazdy den, taku kartu sme tahali len raz
a Leon nikdy neurazi, za mna super box!!!


Díky Mariane! Tvoje otvírání jsem samozřejmě hltal a v jednom z GB jsem i byl, ale pro mě tam nebylo vůbec nic. Každopádně i proto jsem musel zmínit ty mraky karet Bluesmanů, které si tam tuším v tom jednom casu tahal skoro pořád a přesně i to jsem čekal v tom mém boxu. Jako já proti Blues nic nemám, ale čeho je moc, toho je příliš. Každopádně, ten Sakic pro mě byla naprosto ta pravá BOOOM karta, protože je pecka vytáhnout takovou memo legendy!

Michale naprosto s tebou souhlasím ohledně toho bookletu, ale jak jsem i řekl ve videu, tak já jsem asi opravdu jeden z mála, který si z bookletu většinou na p***l nesedne, protože je úplně nemusím a třeba do sbírky je ani nevyhledávám. Každopádně vím, že jsou oblíbené, a proto samozřejmě potěší, když ho vytáhnu z boxu a i s povedeným jménem, jako tady.

Jirzik-ACS Díky moc! Upřímně jsem víc, než v podepsanou plechovku, doufal právě v toho Kopiho, protože pro mě zkrátka WG není ten top hráč, který kdy hrál za LA.
deiv14 píše:Hele jako s tím druhým nejlepším jménem z Edmontonu jsi to jako solidně podělal. ale jinak parádní box, patch Bostonu exkluzivní, řekl bych, že je to z ramenní nášivky, což je samo o sobě super. Booklet se mi designově moc nelíbí, ale Leon neurazí a Sakic, to je prostě bomba, takovou kartu vidím poprvé, celkově opět obrovská gratulace
A jak víš Dejvíku, že jsem tím prvním nemyslel Nugetku??? :D Každopádně s tebou souhlasím a k bookletům jsem si už svoje napsal výše, i když je fakt, že jsou krásný booklety s kusy memo a potom tady ten, takový nemastný neslaný, asi jako pro Mapka St. Louis. Každopádně díky moc!
Omerta píše:ForsbaČkááááá rulez *drink*

Párádní box, jeden z těch opravdu top, co jsem kdy viděl. Joe je masakr, mám na ní Raye a super karta. Jenom škoda, že je to jenom "dříví", ještě jsem neviděl kartu s nějakým písmenem a pod.

Gratulace i ke Drajsajtloj. Booklet sice graficky nepovedenej (prázdnej), ale furt lepší než drátem do voka, nebo na něm chytit někoho ze STL
Já si ho pro sebe takhle prostě čtu a řekl jsem to i ve videu no, prostě ForsbaČka a hotovo, ani nevím proč. ;)

Jinak díky Danny, máš recht, booklet mi přijde taky graficky slabší, ale naštěstí s výborným jménem. A pokud by to měl být někdo ze STL, tak určitě bych se nezlobil nad Tarasem, hlavně né ti různí Tejdži Thompsni a podobně, tak asi tak. :D
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2017-18 UD Premier - Videobreak

Příspěvek od DJjandy »

A tady už slíbené skeny karet pro ty, kteří neviděli video a samozřejmě i jako rekapitulace. ;) Jen škoda, že karta Sakica na tom bílým pozadí moc nevynikne. :(



Obrázek


Obrázek
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

hcards
Opora
Opora
Příspěvky: 209
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:27:47
Bydliště: Praha

Re: 2017-18 UD Premier - Videobreak

Příspěvek od hcards »

Ahoj,

díky za video *gp* , Sakic skvělej, taky jsem přemýšlel o tomto boxu. Kde si tento box pořídil? na Hokejovekarty.cz?

díky

H.
O-pee-chee,O-pee-chee, fotbalové karty - podpisovky a také ještě O-pee-chee především paralelky. :)

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2017-18 UD Premier - Videobreak

Příspěvek od DJjandy »

Taky díky! Box jsem před nějakou dobou kupoval na dacardu.
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host