OFS Classic 2014/15 Série II. - Prázdninová akce 4+2

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2019.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

OFS Classic 2014/15 Série II. - Prázdninová akce 4+2

Příspěvek od Bianconero »

Zdravím sběratelskou hokejovou obec. Občas je potřeba něco roztrhat a já se poslední dobou rád vracím k OFS, a to i s ohledem na práci na Absolute Card Collector. Pro větší rozhled si rád roztrhám nějaké české balíčky, pročež plánuju postupnou retrospektivu až k těm nejstarším možným OFSkám. Nyní jsem ale vzal pro "potěchu" něco s úžasným poměrem ceny/výkon, resp. za poměrně malé peníze zatraceně hodně muziky ročníku 2014/15, který patří asi k tomu nejlepšímu, co OFS za své existence vydala - samozřejmě s rukopisem pana Hrbka, čímž ho zdravím. *drink*

Vzal jsem tedy "útokem" prázdninovou akci na webu OFS, kdy při objednávce 4 boxů stejné ročníku obdržíte 2 boxy téhož ročníku zdarma jako bonus. Za krásných 2.000 Kč nádherných 6 boxů. Sice teď budu celý víkend třídit řadovky, ale s ohledem na to, co jsem rozbalil, se tím rád proberu, protože jsem vytáhl krásné kousky, super jména a moc dobře jsem se u toho bavil.

Rozbalil jsem zatím 5 boxů, poslední, šestý box rozbalím v neděli s Matějem (TwentyTwo), za kterým se chystám na návštěvu. Uvidíme, zda zůstane jen u fotografií, nebo zda se pustíme i do nějakého multimediálního kousku s videem. Každopádně nyní mrkněte na 5 super boxů, které podle mě gradovali (tím pádem by v šestém měla být nějaká mega pecka :D tak uvidíme :D).


Obrázek

Box No. 1
- Příjemný rozjed, žádná velká jména, ale pěkné karty i podpisy. Čáslava na insertu Team Pride v limitu /100 potěšil.

Obrázek

Box No. 2
- Pokračujeme moc hezky s barevnou parádou Marka Schwarze. Škoda zvolené fixy u Martina Faltera, která to trochu kazí. Kladenský Kolařík na Canvasce moc povedený.

Obrázek

Box No. 3
- Že by náznak, abych sbíral Marka Schwarze? Podruhé brankář v barvách Liberce, tentokrát s jinou barevnou kombinací. Ohromně se mi líbí volba fixy, samotný podpis a vůbec karta Adama Poláška. Opet kladenská Canvas, tentokrát Bahenský.

Obrázek

Box No. 4
- Hezký kousek Köhlera a hodně vyvedená Movemberovka Rotha v limitu /20. Škoda, že to se Pacovský "počmáral" takovým podivným způsobem.

Obrázek

Box No. 5
- Nejlepší box. Jaroslav Bednář je fantastický kousek. K tomu další kladenská Canvaska a naní Krejčí. Patera na Team Pride v limitu /100 a podpis jednoho z mých nejoblíbenějších extraligových brankářů, odpočívej v pokoji, Adame.

Obrázek

Souhrn:
Asi jsem tuhle sérii nerozbaloval naposledy. Baví mě ta různorodost. Rainbow a Glacier paralelky jsem ani nefotil, protože toho bylo z pěti boxů poměrně dost. Každopádně díky do Šenova za výběr boxů a samozřejmě bonusé boxy i bonusové balíčky (ty jsem nefotil, ale vesměs jen řadovky, sem tam nějaký insert).

Kdyby kdokoliv o cokoliv jevil zájem, postupně se vše objeví na Absolute Card Collector, kde bude možnost karty koupit/vyměnit. Lepší karty určitě přes víkend, řadovky časem (je jich fakt slušnej nářez). Díky za pozornost, ještě pak přidám poslední box. Snad se nám s Matějem podaří vytáhnout ještě nějakou parádu na podobné vlně, jakou jsem chytil v těchto pěti.

*placnuti*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Classic 2014/15 Série II. - Prázdninová akce 4+2

Příspěvek od SugarRay »

Balaštík s tim logem Kappa to je docela dobrej kousek , škoda že už neni ta druhá série collector , to byla asi fakt nejlepší série a plnění OFS zatim , když teda beru čistě Extraligu .
Obrázek

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Classic 2014/15 Série II. - Prázdninová akce 4+2

Příspěvek od smiesek »

SugarRay píše:Balaštík s tim logem Kappa to je docela dobrej kousek
Obrázek to je Köhler, skládám jeho jmenovku *cheer*
(až budeš zase trhat, mysli na mě)
Obrázek

Jinak za mě TOP kartička podpis Adama Svobody, daleko více cennější než klasická Authentic Signature, protože tady je podpis přímo na kartě *ano*
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: OFS Classic 2014/15 Série II. - Prázdninová akce 4+2

Příspěvek od elektrikar »

Tak ti teda děkuji, tomuhle odolávám celé prázdniny a ty mě teď začneš zase nahlodávat *rfl*

jinak pěkný break *gp*
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: OFS Classic 2014/15 Série II. - Prázdninová akce 4+2

Příspěvek od Bianconero »

smiesek píše:
Kdybych na nějaký kousek narazil, určitě dám vědět. ;)
elektrikar píše:Tak ti teda děkuji, tomuhle odolávám celé prázdniny a ty mě teď začneš zase nahlodávat *rfl*

jinak pěkný break *gp*
Nebraň se tomu, loupni pár boxů. *rfl*

Díky za ohlasy. :wave:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

luisplskuj
Opora
Opora
Příspěvky: 200
Registrován: pon 18. úno 2013 17:18:13
Bydliště: Vlachovice/ Zlínský kraj

Re: OFS Classic 2014/15 Série II. - Prázdninová akce 4+2

Příspěvek od luisplskuj »

Perfektní break, série 14/15 je fakt úžasná. Já kvůli zlínským Cup winners pravidelně rozbaluji první sérii a zatím jsem ještě nikdy nelitoval. :-)
Sbírám karty OFS, hlavně zlínské hráče.Zatím sbírka Zlína čítá asi 1400 karet.

e-mail : DominikPlsek@seznam.cz

ukázka karet : http://luisplskuj.rajce.idnes.cz/

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host