2020 President's Choice Solitaire

Žhavé novinky týkající se sezóny 19 / 20
Odpovědět
Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2692
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

2020 President's Choice Solitaire

Příspěvek od valento3 »

Release Date: January 29th, 2020

Configuration:
5 Boxes Per Case, 3 Cards Per Box
Only 1,000 serially numbnered boxes produced!

Box Break:
Each Box contains Three 1/1 Cards!

Collect an assortment of high end 1/1 Autograph and Memorabilia Cards from legends of the sporting world. Look for Quad Memorabilia, Game-Used Emblems, AutoMem, 500 Club, Top Ten, GOAT, Jumbo Memorabilia, PaperCut, Game-Used Number, Lace 'Em Up, Blades of Steel, Logo, Nameplate, AutoMem Enforcers, and Dual Mega Patch!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020 President's Choice Solitaire

Příspěvek od Maurice Richard »

President tahá další poklady ze skladu..... *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2020 President's Choice Solitaire

Příspěvek od deiv14 »

Viděl jsem několik breaků na hobbyinsideru a ačkoliv jsem zapřisáhlý odpůrce nelicencovaných produktů a zároveň high-endových sérií, tak tento počin dr. Price se mi kupodivu moc líbí :angel: nejvíc asi kvituju, jak vyřešil problém s licencí tím, že místo mnohdy nekvalitních a dokola se opakujících fotek použil povedené kresby (nebo možná grafickou úpravu evokující kresbu). Karty tím získávají punc jedinečnosti, což jde ruku v ruce s faktem, že jsou všechny "jedničkové". Samozřejmě se mi líbí i celkový design laděný do černé barvy, pro kterou mám nejen u karet slabost. Další positivum vidím v propojení různých sportů, což našinec třeba tolik neocení, ale za mořem tento tah musel sklidit obrovský úspěch. Dokonce jsem viděl i letter karty Davida Beckhama, což pro mě bylo další příjemné překvapení. Nezkoumal jsem, jestli existuje nějaký ucelený checklist, myslím si že spíš ne, ale říkal jsem si, že kdyby se někde objevila karta Nuge nebo Paula z této série, vážně bych uvažoval o pořízení *ano*

Je tu podle mě zkrátka vidět láska k hobby. Ostatní výrobci, včetně Upper Decku, by se od mistra Price mohli leccos naučit :angel:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020 President's Choice Solitaire

Příspěvek od Maurice Richard »

Price už karty dělal a je to vidět... A jak píše Deiv, různé sporty jsou fajn i když třeba memo z dostihového sportu bych nemusel, vůbec.... *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 749
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2020 President's Choice Solitaire

Příspěvek od elektrikar »

Maurice Richard píše:Price už karty dělal a je to vidět... A jak píše Deiv, různé sporty jsou fajn i když třeba memo z dostihového sportu bych nemusel, vůbec.... *cl*
jako zase na druhou stranu použít kůži mrtvého koně do memo karet by mohlo být zajímavé, přibilo by varování pro alergiky

jinak já bych si ten produkt klidně otevřel
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2692
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020 President's Choice Solitaire

Příspěvek od valento3 »

Konkrétně u Nabokova, nevím jak u ostatnich, byla stejná kresba použita už v sérii ITG, takže jen recyklace ...
deiv14 píše:Viděl jsem několik breaků na hobbyinsideru a ačkoliv jsem zapřisáhlý odpůrce nelicencovaných produktů a zároveň high-endových sérií, tak tento počin dr. Price se mi kupodivu moc líbí :angel: nejvíc asi kvituju, jak vyřešil problém s licencí tím, že místo mnohdy nekvalitních a dokola se opakujících fotek použil povedené kresby (nebo možná grafickou úpravu evokující kresbu). Karty tím získávají punc jedinečnosti, což jde ruku v ruce s faktem, že jsou všechny "jedničkové". Samozřejmě se mi líbí i celkový design laděný do černé barvy, pro kterou mám nejen u karet slabost. Další positivum vidím v propojení různých sportů, což našinec třeba tolik neocení, ale za mořem tento tah musel sklidit obrovský úspěch. Dokonce jsem viděl i letter karty Davida Beckhama, což pro mě bylo další příjemné překvapení. Nezkoumal jsem, jestli existuje nějaký ucelený checklist, myslím si že spíš ne, ale říkal jsem si, že kdyby se někde objevila karta Nuge nebo Paula z této série, vážně bych uvažoval o pořízení *ano*

Je tu podle mě zkrátka vidět láska k hobby. Ostatní výrobci, včetně Upper Decku, by se od mistra Price mohli leccos naučit :angel:

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: 2020 President's Choice Solitaire

Příspěvek od Netorack »

Checklist existuje, z našich jsem tam objevil Jágra a Haška: https://cdn.shopify.com/s/files/1/1356/ ... st.pdf?267

Uživatelský avatar
tom_182
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 609
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:25:14
Bydliště: Zilina, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020 President's Choice Solitaire

Příspěvek od tom_182 »

Zaujimave je, ze PCTC presiel od priameho predaja kariet na klasicky standardny predaj cez nahodne vkladania do boxov.
Za mna je ten dizajn samotnych kariet viac odpudzujuci, ako pekny. Videl som jumbo nhl shield Beezra a za mna jednoducho prepelacte za vyraz "hnus velebnosti". Nenechajte sa vsak mnou odradit :)

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2020 President's Choice Solitaire

Příspěvek od deiv14 »

valento3 píše:Konkrétně u Nabokova, nevím jak u ostatnich, byla stejná kresba použita už v sérii ITG, takže jen recyklace ...
Zajímavá informace, to jsem nevěděl :) nic to nemění na tom, že se mi tento styl líbí o něco víc než fotky, aspoň teda u nelicencovaných produktů...
Netorack píše:Checklist existuje, z našich jsem tam objevil Jágra a Haška: https://cdn.shopify.com/s/files/1/1356/ ... st.pdf?267
Díky, mrknu na to :)
tom_182 píše:Zaujimave je, ze PCTC presiel od priameho predaja kariet na klasicky standardny predaj cez nahodne vkladania do boxov.
Za mna je ten dizajn samotnych kariet viac odpudzujuci, ako pekny. Videl som jumbo nhl shield Beezra a za mna jednoducho prepelacte za vyraz "hnus velebnosti". Nenechajte sa vsak mnou odradit :)
To je v pohodě, pořád platí: 100 lidí, 100 chutí :thumbup:
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020 President's Choice Solitaire

Příspěvek od Maurice Richard »

Kdybych vytáhnul Vezinu, tak bych na design snad ani nekoukal....
Co je v náhledu, tak na pohodu.....
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
frodo
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: stř 28. led 2015 17:44:36
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020 President's Choice Solitaire

Příspěvek od frodo »

Maurice Richard píše:Kdybych vytáhnul Vezinu, tak bych na design snad ani nekoukal....
..i Hainswortha,Brimseka.. by som si predstavil tak napr...glove,pad..ale to je mi jedno čo...
Obrázek
2007-08 ITG SUPERLATIVE AUTO. 31/50
2013-14 ITG DECADES 90 AUTO.18/144
2015-16 UD PREMIER LEGENDARY SIGN. 9/15
2013-14 ITG DECADES 90 FRANCHISES 7/14

Uživatelský avatar
kidder
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1514
Registrován: pon 30. kvě 2011 22:47:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2020 President's Choice Solitaire

Příspěvek od kidder »

Koukal jsem na to, prvni boxy se mohly celkem slusne prodat po kartach a vydelat na tom. Alespon co jsem sledoval ceny karet vs cena boxu. Jak to bude dal uvidime. Bohuzel je tam jedna karta pro me, ale za nesmyslny penize. Hlavne kdyz si vezmu ze jejich made a order stoji asi 140 USD.

Odpovědět

Zpět na „2019 / 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti