2019-20 Upper Deck Stature

Žhavé novinky týkající se sezóny 19 / 20
Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2914
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od DaveBrownsound »

lastik píše:Mě se teda karty líbí dost. Ano, plnění jsem čekal o malinko lepší, proto jsem vzal u Pavla jen jeden box, měl jsem políčeno na víc a 100 RC je víc než dost, ale jestli se tohle někomu nelíbí, tak je v něm asi něco špatně :D ...

P.S. NE, NENÍ TO MOJE KARTA, JEN VYTAŽENÁ V JEDNOM BREAKU!!
Když ty sis vybral do diskuze zatím nejpřijatelnější kartu produktu, co jsem viděl. Např. z těch karet z breaku se mi skutečně nelíbí ani jedna, přijatelná je relativně ta stříbrná řadovka (fakt to vypadá jako lesklý champs, takže žádný zázrak) a pak ta podpisovka, ale ty karty mi přijdou o ničem.

Co mi přijde fakt ošklivý, to jsou ty barevný paralelky, hlavně kvůli tomu podivnýmu přechodu z fotky do barvy, to mohlo být cool v grafice devadesátých let... A třeba ta Century Momentous, to je opravdu hnus, komu se to líbí, tak je v něm asi něco špatně :D
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od pavelbart »

A vidíte, tady hodnotíte produkt po pár hodinách otevírání - to hlavní teprve přišlo nyní v noci našeho času a já vidím tolik bomb a tolik pozitivních hodnocení, tolik výborných casů... Nejde produkt hodnotit po pár boxech, nikdy u žádné série. Na to je třeba 3, 4 dny. To, že se to někomu nelíbí designově, je něco úplně jiného, to je samozřejmě v pořádku. Podle mě další série, kde to lidi buď budou "milovat, nebo nenávidět". Mně ale už dva CZ sběratelé psali, že to je pro ně nejhezčí série vůbec. co kdy vyšla. Fakt je, že tam je trochu cítit Champsa, masterpieces styl a to lidem chutná, určitě nějaké skupině lidí.
Osobně tipuji, že to půjde hodně nahoru cenově časem, třeba se pletu. Ale mám dojem, že ano. My dnes jdeme na case break, po něm budu chytřejší. A nemám problém uznat, když se mi to nebude líbit naživo, nemám problém sjet plnění, ale co nemám rád, haty ještě před tím, než jsme skutečně sérii mohli poznat.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2914
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od DaveBrownsound »

Však jo, hodnotím čistě subjektivně design karet, nic jiného, protože jinak o nich vím prd :-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od pavelbart »

DaveBrownsound píše:Však jo, hodnotím čistě subjektivně design karet, nic jiného, protože jinak o nich vím prd :-)
No Dave, trošku ses mě dotkl, protože ty Century Momentous se mně líbí:-))))).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2914
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od DaveBrownsound »

*lgh* *lgh* Použil jsem stejný termín jako lastik :-D Fakt mi to připomíná nový leaf a ty snad neberu ani jako plnohodnotný produkt.

Edit: takovýhle styl fakt nemusím

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) DaveBrownsound dne pát 17. črc 2020 10:29:05, celkem upraveno 1 x.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od SugarRay »

Pavle mě se taky hodně líbí ty karty , u mě to byla láska na první pohled , hned včera jsem objednal dva boxy , cena / výkon je diskutabilní u každý UD série , ale tady to válcuje ten design , hard podpisy a checklist ikdyž i tady je hodně rc karet , pro mě taky zatim nejhezčí série za poslední roky v týhle cenový kategorii určitě bez debat .
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od Bianconero »

DaveBrownsound píše:
Trefa do černýho. Leaf hadr. Víc k tomu raději pást nebudu, jen bych to hanil, protože Leaf jsou pro mě jedny z nejošklivějších karet, jaké kdy vyšly. Každopádně pro někoho zase určitě ty nejkrásnější, tak už to bývá. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od mapko »

ja myslim, ze je jedno ci uvidim 1 alebo 20 casov
stale je plnenie slabe
stale sa mi tie karty nepacia
v podstate cez 100 USD za 1 lepsiu kartu v boxe (to radsej CLEARCUT alebo BUYBACK)
ten Kubalik je pekny ale jedna z kolkych kariet, z kolkych casov? :)
tiez uz sa nebudem dalej vyjadrovat, aj ked hatovat si moze kazdy kedy chce a na co chce, je to moj zberatelsky nazor

Energy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: sob 22. bře 2014 16:00:54

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od Energy »

Plne Súhlasím s vyššie uvedeným pripevkom

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od pavelbart »

SugarRay píše:Pavle mě se taky hodně líbí ty karty , u mě to byla láska na první pohled , hned včera jsem objednal dva boxy , cena / výkon je diskutabilní u každý UD série , ale tady to válcuje ten design , hard podpisy a checklist ikdyž i tady je hodně rc karet , pro mě taky zatim nejhezčí série za poslední roky v týhle cenový kategorii určitě bez debat .
Tak už si třetí:-).
Mapko, hodnoť co chceš, jak chceš, mně to je přece jedno, jen říkám, že hodnotit sérii po pár boxech prostě není relevantní. Design je něco úplně jiného. Ten je prostě jiný a i proto se asi lidem líbí. Pro mě to není šálek chleba, ale myslím, že naživo ty karty jsou moc pěkný, soudím dle detailnách GB na YTB, který jsem viděl.

Na mě dnes hned ráno vyskočilo toto:
Obrázek

Tak třeba tohle je plnění snů. Takový case bych si přál do GB.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od Tie »

Nádherný karty... fakt povedená věc, líbí se mi ten lehce "retro feeling" a lesk ve stylu Topps Gold Label :) A plnění asi netřeba řešit, to je věčná debata.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od pavelbart »

Chlapi, s čistou hlavou doporučuji podívat na video.

https://www.youtube.com/watch?v=PYxIi9ziWBw

Třeba jen na hity na konci, to je prostě bomba. Design se mi nelíbí u těch Variant. Kvalita karet super, i když jedna z těch nej (Fleury) má přes sebe nějakou rýhu, ale 90% karet v perfektní kvalitě. A plnění neskutečný...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

hokej399
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1770
Registrován: ned 04. zář 2011 23:25:24

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od hokej399 »

Pocet karet(patch,podpisovky) je v "kejsech" co jsem se ucastnil nebo videl cca stejny,ale mel jsi stesti na jmena.Vesmes je v kejsu jedno dobry jmeno patch a 1-2 podpisovky a zbytek lepsich karet "lopaty" co nejsou snad ani na soupisce. *cl*

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2914
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od DaveBrownsound »

pavelbart píše:Chlapi, s čistou hlavou doporučuji podívat na video.

https://www.youtube.com/watch?v=PYxIi9ziWBw

Třeba jen na hity na konci, to je prostě bomba. Design se mi nelíbí u těch Variant. Kvalita karet super, i když jedna z těch nej (Fleury) má přes sebe nějakou rýhu, ale 90% karet v perfektní kvalitě. A plnění neskutečný...
Haha, koukal jsem az na zaznam a jsem rad, ze uz jsi mi odpustil :-D
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od DJjandy »

V checklistu není Kopitar, takže za mě řečeno hodnocením z čsfd - odpad! ;)
Ale teď vážně, když jsem se včera podíval na záznam Pavlova breaku, tak musím říct, že i já se asi počítám k těm, kterým se tahle série líbí, já mám ty barvičky prostě rád a pokud se někde v nabídce objeví karty Quicka, tak po nich rád sáhnu. :)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od pavelbart »

DaveBrownsound píše:
pavelbart píše:Chlapi, s čistou hlavou doporučuji podívat na video.

https://www.youtube.com/watch?v=PYxIi9ziWBw

Třeba jen na hity na konci, to je prostě bomba. Design se mi nelíbí u těch Variant. Kvalita karet super, i když jedna z těch nej (Fleury) má přes sebe nějakou rýhu, ale 90% karet v perfektní kvalitě. A plnění neskutečný...
Haha, koukal jsem az na zaznam a jsem rad, ze uz jsi mi odpustil :-D
:-)))). *gp*
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od Bianconero »

Projel jsem si souhrn a plnění parádní. Kvalita karet evidentně taky skvělá, škoda toho MAFa. :) Každopádně karty mi přijdou pořád stejně ošklivé jako z náhledů, později z fotek karet a i teď z několika videí. Ale je to holt otázka vkusu. :) Nelíbí se mi víc jak Credentials a to už je co říct. :D Nesnáším Leaf, jsou pro mě "ohavné", a tohle jsou karty přesně podle mustru Leafu. Ale to je můj problém. Každopádně velká gratulace všem, kteří chytli ty hity, opět se zadařilo. Poslední dobou máte na všechny nové produkty a jejich "kejsy" šťastnou ruku, tak ať to pokračuje. Je to perfektní reklama. *placnuti*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2019-20 Upper Deck Stature

Příspěvek od pavelbart »

No, ale co prodáváme jinam je snad ještě lepší... přesto děkuji:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „2019 / 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host