Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2019.
Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 329
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od Davejar »

Ahoj ahoj ahoj.....možná si vzpomenete, že jsem minulý rok dával vlog z mé návštěvy Mistrovství světa v hokeji z Kodaně...

a proto vás opět všechny vítám u mého dalšího menšího vlogu...a to z návštěvy New Yorku, kde jsem nemohl vynechat tu příležitost návštěvy zápasu NHL.


Předem zdůrazňuji, že z tohoto udělám ,, vlog,, takže to bude delší, snad nebude vadit množství textu, fotek a videií.

A ještě dodám, že z otvíraček karet dávám pouze fotky toho podle mě nejlepšího, protože řadovky z daných sérií všichni známe a ačkoliv raději nahrávám videa, tak tentokrát jsem nad tím nechtěl ztrácet čas, takže z breaků pouze fotky.
Nicméně pro ty, kteří mají více času, tak po kartách následují videa pořízené na zápasu NHL. U videií a fotek z NHL je i věc, která se poštěstí jen desítkám lidí a já mezi ně už také patřím, ale postupně...

takže se pohodlně usaďte, začíná moje vykecávání *rfl*
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Všechno to začlo nenápadně, na konci loňského roku jsem psal emaily s přáním do Nového roku vzdálené rodině, přátelům, kolegům...a od strejdy žijícího v New Yorku dorazilo odpověď ve stylu: díky za přání, ale radši bych to slyšel z očí do očí...a tak jsem ze srandy odepsal, ať napíše termín a budu tam jak na koni *rfl* ...( návštěva USA byl mým velkým snem ) a dorazila odpověď, že z důvodu pracovního vytížení má čas až v dubnu...v tu chvíli jsem si řekl ,, tvl on to snad myslí vážně ,, v dobu konverzace bylo u nás asi 8 večer, v USA čas pozdního oběda, tak beru telefon a volám mu. Najednou telefon přestane vyzvánět a bez pozdravu se ozve ,, tak co už máš letenky?? ..začala diskuze jestli to myslí vážně a rozjelo se to.

Po oznámení přítelkyni, že je možnost letět to New Yorku s bydlením zdarma u mojí rodiny se nic neřešilo. Jen prostě přítelkyně styl: ty sis to vymyslel, tak to taky všechno zařiď *rfl* a já asi 3 hodiny po položení telefonu se strejdou měl v emailu zpáteční letenky Frankfurt - New York...

pak už jen čekání na duben a při tom neustále sledování vývoje NHL. Už jsem věděl jaké datum tam budu, takže nebyla možnost navštívení základní sezóny, ale pouze playoff...tudíž modlení, aby někdo z New Yorku, Washingtonu nebo Philadelphie postoupil. Postupem času bylo jasné, že New Jersey s Rangers to nezvládnou...takže priorita bylo Islanders ( chtěl jsem se vyhnout cestování v pevné datum mimo NY, i když jsem do WSH nakonec jel na výlet )

A bylo jasno, že Islanders mají postup zajištěn, hned sledovačka prodeje vstupenek. Měl jsem hroznej strach z toho, že bych byl v USA a neviděl NHL z důvodu, že bych nesehnal lístek, takže jsem to kontroloval opravdu snad každou hodinu...nakonec sehnat vstupenky nebyl žádnej problém, takže když jsem měl vstupenky v emailu a věděl jsem přesně termín, mohl jsem se pustit to dalšího plánování. Lístky jsem koupil v době, kdy se ještě nevěděl soupeř. Nakonec z toho vyšel Pittsburgh. A když už budu v NY, koupil jsem i lístky na zápas NBA. Konkrétně Brooklyn Nets vs. Miami Heat.

Tímto malinko zbrzdím množství kecání a teď budou příspěvky u fotek a videií...

Tím, že USA je domov sběratelství, nebyl problém sehnat nějaké balíčky v místě, boxy jsem bral z eshopu
Obrázek
Obrázek

můj dárek pro místní shop s kartama, po levé straně box OFS a podpisovka Petra Sýkory z Pardubic. Musel jsem prostě zpropagovat české karty i v USA *lgh*
Obrázek

Balíčky NBA pouze ze zvědavosti, paklů NHL jsem měl nakonec víc než na předchozí fotce, přidávám pouze lepší karty
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Laine 1x red a 1x verze Bounty
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Brodeur je prodán
Obrázek
Obrázek
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

teď podle mě TOP 3 karty z balíčků a boxu Panini....

Číslo 3 pro Boston
Obrázek

krásná karta, sice bez limitu, ale nádhera. Popravdě nevím, jaký kus memorabilie to v kartě je, vypadá to jako dřevo s lepidlem
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Číslo 2 pro Ducks
Obrázek

tady se mi trochu zatajil dech...a je jedno, že je to nálepka...je to prostě Teemu Selanne
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
číslo 1 pro Montreal
Obrázek

já si nejprve nevšiml, že je to YG s limitem /100. Proto dávám na první flek.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

tady ještě jedna karta z boxu HitParade limited edition
Obrázek

tady jsem ke stropu neskákal, popravdě se stydím, ale tohoto hráče jsem vůbec neznal

to je z karet vše, všechny karty jsou k dispozici *cl*
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
a teď už jen videa a obrázky s mým mini komentářem z NBA a NHL zápasu NY Islanders vs. Pittsburgh Penguins. Všechny videa doporučuji přepnout na nejvyšší kvalitu a asi i pustit přímo na Youtube

nejprve krátké video z NBA, věděl jsem, že Miami nemá šanci postoupit, ale že se jedná o rozlučkový zápas hráče Dwyane Wade jsem netušil, až když před halou stálo víc fans Miami než domácích, měl jsem nějaké tušení, že ten zápas bude v něčem speciální


pár zápasových fotek.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


a jedeme NHL videa, tady nástup tučňáků k předzápasovému rozbruslení. V čase 0:29 krásnej oční kontakt s Philem Kesselem


menší rozhejbačka ruského kanonýra


a ještě jedna týmovka z rozbruslení


tady nástup obou týmů


Návrat Jacka Johnsona z trestný, podražení jednoho, sestřelení druhýho a návrat na trestnou


přesilovkový gól Josha Baileyho

.
.
.
.
ale to není to poslední, zbýva už jen to, co jsem psal na začátku, že už patřím mezi pár desítek lidí, kterým se poštěstilo.....menší hádanka
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Nápověda číslo 1...byl jsem na zápase v dresu českého nároďáku
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
nápověda číslo 2...fotka
Obrázek
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
nápověda číslo 3....video

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
a rozuzlení.....
Obrázek
.
.
.
.
.
.
správně....Dominik Simon mě zahlédl v českém dresu. Poprvé jsem zbystřil, když jel kolem mě a hokejkou bouchnul do plexiskla....pak už menší husí kůže, když si s pukem hrál přímo u mě....a pak už jen hození puku přes mantinel a já byl v šoku...vnímal jsem jen to, jak kolem mě všichni tleskají...při odchodu ke své sedačce jsem přijímal spoustu gratulací a hodně lidí chtělo puk vidět, ale měl jsem takovej strach, že by ho nkdo sebral, že jsem ho vždy jen v pevném držení ukázal a spěchal si sednout....puk mám při psaní tohoto vlogu před sebou v krabičce a jen mi připomíná ten nepopsatelný zážitek...a je to prostě náhoda...v Kodani mi puk hodil Gudas a tady Simon...prostě štěstíčko jednoho hokejového fanouška, jinak si to nedovedu vysvětlit....


Tímto je toto kecání, psaní a tlachání opravdu u konce. Pokud budete mít někdo možnost vyrazit, neváhejte. V případě kdyby chtěl někdo pomoct se zařizováním vstupenek či nějakou otázkou ohledně mé cesty, neváhejte se zeptat, rád pomohu. Kromě návštěvy NBA a NHL jsem samozřejmě navštívil i všechny pro mě nejhezčí památky, mrakodrapy, parky...prostě všechno, co New York a Washington nabídl.




Nebudu chybět na velké akci Expo karet v Brně, takže se s vámi rád uvidím, případně prohodit pár slov nebo udělat nějaký kšeftík, budu rád a těším se.


tímto se z tohoto vlogu loučím a budu rád za vaše komentáře, připomínky či názory. kolega ze sběratelského prostředí

David Jareš alias Davejar

Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od Maurice Richard »

K tomu není co dodat.....karty parádní! A zážitky ze zápasu, radost, nadšení..... to je k nezaplacení! PARÁDA! Díky za příspěvek. MR *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od humajz »

Pecka.. díky za podělení se o zážitky.. *ano*

Kurnik já chci taky příbuzný v Emérice *nevim* *rfl* Sám se tam asi nedostanu...
San Jose Sharks Hertl
Češi

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od elektrikar »

super zážitek, já už v tom videu jen čekal kdy se Domča k tomu puku ohne a hodí ti ho :-)

*gp* *gp* *gp*
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od leebour »

Nádherne spracované rozprávanie a fotečky s videami. Vďaka, že si sa podelil :thumbup:

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2731
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od SteveRogers92 »

Paráda, a u golu Baileyho je krásné slyšet ež i fans v Americe vyzívají hráče ke střele „ Shoot“ nebo „Shoot it“ :) Jinak jak si dostla ty balíčky do toho shopu? To by mě celkem zajimalo. :o
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od deiv14 »

Parádní záležitost a to jak karty, Kotkaniemi YG Exclusives je vskutku exkluzivní trefa, tak hlavně ten zážitek. Beru v potaz tvou výzvu a na expu v Brně si rád poslechnu zážitky přímo od tebe, já ty videology moc nemusím :angel: a pokud s sebou vezmeš i Yamamota z breaku, nějak se určitě dohodneme *ano* sejdeme se u stánku Absolute Card Collector *placnuti*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
Maurice Richard 9
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1077
Registrován: ned 16. čer 2013 14:40:45
Bydliště: Brno

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od Maurice Richard 9 »

Ty jo to mě chytlo.Fakt krásně napsaný.Nádherný příběh a splnění snu. :clap:
Obrázek

Jean Beliveau autograph karty
Connor McDavid autograph
David Pastrňák memorabilia cards

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 329
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od Davejar »

SteveRogers92 píše:Paráda, a u golu Baileyho je krásné slyšet ež i fans v Americe vyzívají hráče ke střele „ Shoot“ nebo „Shoot it“ :) Jinak jak si dostla ty balíčky do toho shopu? To by mě celkem zajimalo. :o
Jestli myslíš ten box OFS, tak jednoduše. U nás v ČR koupil a do USA dovezl. A pak ho tam jen zanesl.

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 329
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od Davejar »

deiv14 píše:Parádní záležitost a to jak karty, Kotkaniemi YG Exclusives je vskutku exkluzivní trefa, tak hlavně ten zážitek. Beru v potaz tvou výzvu a na expu v Brně si rád poslechnu zážitky přímo od tebe, já ty videology moc nemusím :angel: a pokud s sebou vezmeš i Yamamota z breaku, nějak se určitě dohodneme *ano* sejdeme se u stánku Absolute Card Collector *placnuti*
Zrovna na tuhle kartu jsou už zájemci, tak pokud bude, beru ji s sebou *placnuti*

Uživatelský avatar
Starik
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 101
Registrován: úte 01. srp 2017 21:07:47

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od Starik »

Krásný zážitek *mrk*

Uživatelský avatar
alkesh
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 462
Registrován: pon 20. dub 2015 14:23:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od alkesh »

Taky moc děkuju za článek. Hltal jsem ho stejně jako tehdy ten o Kodani. Gratuluju k super zážitku.

Uživatelský avatar
redcraft
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 473
Registrován: čtv 30. čer 2011 22:35:56
Bydliště: Vysočina

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od redcraft »

musel to být super zážitek, a ten puk, taková "třešnička na dort" a pěkná památka :thumbup:
Já se chystám na NHL do NY příští sezónu, tak se možná ozvu s nějakými dotazy *mrk*

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od hokejcards »

hezký příběh *gp* :clap: a puk jakbysmet!
Obrázek

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od Jirzik-ACS »

Gratuluju k zažitkum a dekuju, ze jsi se s nami o ne podelil *gp*
Naposledy upravil(a) Jirzik-ACS dne stř 24. dub 2019 18:30:21, celkem upraveno 1 x.
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
Ceris
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 635
Registrován: úte 21. dub 2015 17:52:28
Bydliště: Pardubice

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od Ceris »

*what* *what* Nádhera. Nazval bych to 1/1 zážitkem. O karty se přijít může, ale tohle už nikdo nesebere. Tohle je mnohem víc. A stejně jako za Kodaň, tak i zde děkuji opravdu za tvé dělení s námi a tímto skvělým vlogem. :wave: :clap: :clap:
Sbírám:

Marc Denis - 790/852


K 8. 9. 2019 ukončuji svůj sběratelský příběh i svoji aktivitu zde.


Tradelist - http://ceris1.rajce.idnes.cz/
- http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=9548

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od Dawe4 »

Parádička, nádhera. :clap: Tiše závidím. *slintak*
Moc děkuji za tvůj vlog a sdílení tvého zážitku, který musel být prostě mňamózní. :) :thumbup:
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od SugarRay »

Ty poslední tři karty jsou parádní a celkově ......... *gp*
Obrázek

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od martymcfly1 »

Čert vem karty, ale ty ZÁŽITKY jsou k nezaplacení *slintak*

Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: Vlog trip na NHL Islanders vs. Penguins a menší break

Příspěvek od Zdenek1968 »

Hezky podané, máš pěkné zážitky na celý život. Díky za sdílení *thks*

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti