OFS Classic CHANCE LIGA 18/19 Collector´s

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2019.
Odpovědět
vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

OFS Classic CHANCE LIGA 18/19 Collector´s

Příspěvek od vojta »

Chtěl jsem také zkusit horkou novinku z kuchyně OFS Classic pod vedením pana Hrbka. Hodně jsem se setkával s názorem, že o tyto karty nebude zájem. Já jsem názoru, že to bude právě naopak. Jak už někdo nakousl, první liga už je více reagionální, má svojí základnu fanoušků ať už z řad týmů nebo hráčů. Sám tam mám oblíbené hráče a nebo hráče, které znám osobně. Navíc karty lákají už z fotografií atraktivním designem.

Boxík je za velmi přijatelnou cenu a šance tam najít pěkné karty je více než vysoká. Očekávání jsem žádná neměl, ale jsem příjemně překvapen z kvality karet! Už ze startu říkám, že tenhle produkt co do kvality papíru, designu, fotek i stavbou setu je o několik levelů výše než klasické Extraligové karty!
Řadovky jsou matné, jen rohy jsou krásně lesklé. Paralelky mají krásný "Cracked Ice" a "Ice Water" efekt. Doplňují to opravdu pěkné a ostré fotorgrafie ve vysokém rozlišení.
Horizontálně situované Masked Men vypadají také lépe než Extraligové.
Podpisy jsou jednoduché a vypadají krásně. Podpis je hard sign přímo na kartě a ta modrá je na kartě skvěle zvolená.
Memorabilie jsou k pěkným výřezem a v checklistů je plno druhů memo známých i neznámých hráčů.

K boxu... fota řadovek přeskočím, vrhneme se rovnou na paralelky.

Daniel Špaček (Benátky) Tomáš Mlynář (Třebíč) Matěj Pekr (Jihlava - retro dresy)
Obrázek

Masked Men
Lukáš Hosnedl (Benátky)
Michal Šurý (Přerov)
Obrázek

Autograph
Martin Šagát (Slavia) Radomír Pala (Přerov)
*NENÍ K DISPOZICI**NENÍ K DISPOZICI*



Game Used Material
Ladislav Havlík (Prostějov)
Obrázek

Naživo úžasnej kousek dresu s kroužkem pro šněrování a švem. Karta je tlustá 6 mm.

1 of 1
Luboš Adam (Poruba)
*NENÍ K DISPOZICI*

______________________________________

Box svým plněním a kvalitou maximálně potěšil. Do další krabičky už nejspíš nepůjdu, všechny "koně" v této sérii mám už na cestě. Ale kdo váhá nebo přemýšlí, doporučuju za ten litřík to vyzkoušet. Věřím, že budete nadšení kvalitou a plněním.

Nepředpokládám, že tu máme na foru sběratele 1. ligy. Pokud ale někdo máte zájem, napište.
Naposledy upravil(a) vojta dne pon 18. úno 2019 8:13:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS Classic CHANCE LIGA 18/19 Collector´s

Příspěvek od Maurice Richard »

Pěkný! Ta memo Havlíka je parádní, to se.povedlo!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
benechek
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 156
Registrován: pon 18. črc 2016 19:53:16
Bydliště: Zlin

Re: OFS Classic CHANCE LIGA 18/19 Collector´s

Příspěvek od benechek »

Diky za break. Za me fakt super design...a ta memo...netreba komentare. Pecka *gc*
Detroit Red Wings - 2563 (15/05/2021)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Shanim base karty Detroitu na doplneni setu, od sezony 90-91
16-17 a 17-18 Artifacts DET paralel
19-20 Stature, Ultimate Collection Detroit

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: OFS Classic CHANCE LIGA 18/19 Collector´s

Příspěvek od Ragnarook »

Roztrhal jsem teď v GB 20 boxů. Klidně mrkni. Kvalita produktu je fakt super, až si říkám, že si to ta naše první liga nezaslouží *lgh* .


https://www.youtube.com/watch?v=mHzowDwUtAo
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti