Panini Rookie Anthology 12/13 + NYI vs. TBL

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2019.
Odpovědět
h3nrik
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 78
Registrován: čtv 07. led 2016 7:45:15

Panini Rookie Anthology 12/13 + NYI vs. TBL

Příspěvek od h3nrik »

Ahoj,

jednou se zase na mě usmálo stěstí a podařilo se mi v razzu vyhrát jeden boxík. První výhra a hned box :) Jedná se o můj druhý box co jsem kdy otevřel. Jdeme na to...

Obrázek

Obrázek

Ukázka řadovek a bonus Prizm:
Obrázek

Rookie, podpis a GWG:
Obrázek
Zde žádná hitparáda, jména slabší...

Krásné inzerty z Panini Contenders:
Obrázek
Karty jsou to opravdu povedené, třeba se jednou dostanu k sesbírání...

Rookie z Titanium...Limit krásnej, jméno horší. Borce neznám, koukal jsem na net a nyní je v KHL, kde díru do světa neudělal stejně jako v NHL...
Obrázek

Aby toho nebylo málo, tak ten samý hráč na kartě, kde jsou doufal v nějaký patch a slušné jméno...
Obrázek

Hall na Lords of the NHL. Super karta...
Obrázek

A za mě nejhezčí karta brejku...
Obrázek
Ovce na plastové kartě...moc pěkné...

Vím, že to sem nepatří, ale...

Měl jsem tu možnost se jet podívat pracovně na 4 dny do New Yorku a podařilo se nám sehnat lístky na hokej. Bohužel mé oblíbené Rangers hráli v den příletu derby právě s NYI a v den odletu pak s Bostonem, takže jsem musel vzít za vděk Islanders, nemám je rád, ale přeci kvůli tomu nepřijdu o možnost se podívat na zápas. Hráli s Tampou, takže jsem čekal super hokej...Nyní pár fotek:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Hokej byl super, padlo dost gólů. Seděl jsem v páte řadě, takže super. Ale co mě dost zklamalo je atmosféra, byla tam hrobové ticho, slyšel jsem i jak na sebe hráči pokřikují. Při nějaké šanci to jen zahučelo. Mluvili jsme s pár fanoušky a ti nám říkali, že moho skalních fandů NYI nejezdí na zápasy, protože nová hala je v Brooklynu a že NYI patří na Long Island. Prý se dokonce uvažuje o zpětném přestěhování do staré haly, tak uvidíme. Každopádně jsem moc rád, že jsem měl možnost vidět NHL naživo a snad to nebude poslední zápas, který jsem navštívil.

Jako fanda NYR jsem musel zajít do MSG:
Obrázek

A něco pokoupit:
Obrázek
Obrázek

Bydlel jsem na Manhattonu a kousek od hotelu byl i oficialní NHL Store:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Měli úplně všechno co si dokážete představit...Ceny vysoké, ale něco jsem koupil i tam. Třeba dres byl za 220 babek. Masakr....

Co závěrem...

Box slušnej, za pár korun dost muziky. Vše je volné...

Hokej párada, borci to maj zmáknutý a to co předvádí s pukem je úžasný. Hlavně při rozbruslení to byla parádní podívaná. Doporučuji všem a i když jsem neviděl svůj oblíbený tým, tak jsem spokojen. NY je hezké město a bylo prima se podívat jak vypadá Manhattan...

Na závěr jedna z mrakodrapu :)
Obrázek

Kartám zdar *thks*
Sbírám Filipa Chytila, NYR a UD Portfolio 15/16

Uživatelský avatar
jarse
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1354
Registrován: stř 22. čer 2011 7:44:33
Bydliště: Znojmo

Re: Panini Rookie Anthology 12/13 + NYI vs. TBL

Příspěvek od jarse »

I když nehrál tým, kterému fandíš, tak to musel být super zážitek. Já osobně bych jel snad na jakejkoliv tým NHL, abych si užil něco, co znám jen z televize ..... ;)
předmět zájmu : Češi v NHL + karty reprezentace ČR + base sety (historie, legendy)
webová stránka: http://www.jarsecards.websnadno.cz
facebook : Jarse Karty
fotogalerie: http://www.jarse.rajce.net
Nabídka karet: http://www.jarsekarty.rajce.net

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Panini Rookie Anthology 12/13 + NYI vs. TBL

Příspěvek od pavelbart »

Gratuluji k výhře a jen taková technická - na tom hokeji jsem byl také:-)). Byl jste přes Czech Sport Travel nebo po vlastní ose?? Já jsem tady zaregistroval, že na tom hokeji někdo z ČR bude už před odletem, ale nevěděl jsem, kdo to psal:-).
Shopy parádní... já vezl půl kufru zpátky jen merchandise:-)). A top of the Rock úžasný pohled... jinak ještě doplním, že NY je krásný, centrum, ale 500 m od centra to je hodně jiný:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

h3nrik
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 78
Registrován: čtv 07. led 2016 7:45:15

Re: Panini Rookie Anthology 12/13 + NYI vs. TBL

Příspěvek od h3nrik »

Nene. Byl jsem tam pracovně na jedné výstavě :) A v rámci toho nám zajistili lístky na hokej....
A jinak já se pohyboval jen po Manhattonu a v Brooklynu jsem byl na hokej. Před odletem jsme ještě jeli do Jersey do Outletu... Taky jsem tam vezel poloprázdné zavazadla a zpět úplně nacpané. Musel jsem přivézt i něco manželce a dceři, takže suvenýrů s Rangers bylo pomálu :) A i na Manhattonu bylo spoustu bezďáků...je mi jasné, že okolo to bude o dost horší...
Sbírám Filipa Chytila, NYR a UD Portfolio 15/16

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Panini Rookie Anthology 12/13 + NYI vs. TBL

Příspěvek od pavelbart »

Jj bohužel dost, ale i celkově dost "zvláštních" lidí:-)).
Já teda vezl hlavně dětem a manželce... u nás hodně letí Vegas a ten výběr tam je prostě takový, že nejde odolat... hlavně ty věci jsou fakt všechny kvalitní. A suprový, že to jde i normálně nosit. Hokej byl super, těšili jsme se na Kucherova a Vasila, a Vasil 3 góly za necelých 5 minut 3 kousky:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: Panini Rookie Anthology 12/13 + NYI vs. TBL

Příspěvek od martymcfly1 »

Box nic moc, ale zážitek PARÁDNÍ *mrk*
Díky za fotky *ano*

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: Panini Rookie Anthology 12/13 + NYI vs. TBL

Příspěvek od Davejar »

Ohromná závist. Parádička. Jinak byl i v NY nějakej obchod s boxama??? Jestli mi to klapne, tak se tam taky letos ukážu.

h3nrik
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 78
Registrován: čtv 07. led 2016 7:45:15

Re: Panini Rookie Anthology 12/13 + NYI vs. TBL

Příspěvek od h3nrik »

Davejar píše:Ohromná závist. Parádička. Jinak byl i v NY nějakej obchod s boxama??? Jestli mi to klapne, tak se tam taky letos ukážu.
No neměl jsem moc času, našel jsem na netu tenhle: Montasy Comics NYC. Byl asi 15min od hotelu, tak jsem jednou v podvečer vyrazil a dorazil jsem tam asi ve 21:45. Krám byl na zvonek a po zazvonění se ozvalo "Sorry we are closed" a to měli mít do 22:00 :( Takže asi tak...jinak dle webu tam toho stejnak asi moc neměli...https://www.montasycomics.com/store/c45/Hockey.html
Sbírám Filipa Chytila, NYR a UD Portfolio 15/16

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host