Artifacts 18-19 + plechovka Series 1

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jirijost
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 136
Registrován: pát 11. kvě 2018 16:04:37
Bydliště: České Budějovice

Artifacts 18-19 + plechovka Series 1

Příspěvek od jirijost »

Ahoj, tak i já přispěji svojí vánoční nadílkou. Od své skvělé přítelkyně jsem dostal dva boxíky. Letošní Artifacts, série kterou mám asi nejradši ze všech. K tomu ještě menší box Retail Tin UD Series 1 18-19.

Začneme plechovkou. Nejprve dvě canvasky - Jamie Benn a Panarin.

Obrázek

Blake Wheeler na Shooting stars parallelní Black verzi. 1:48. Young Guns Kiefer Sherwood, v NHL hraje takže slušné jméno.

Obrázek

Portraits a na nich Mcdavid a další Panarin. Mezi nimi zajímavý insert Rookie Commence - Eeli Tolvanen!

Obrázek

Hitem boxu je určitě tahle Young Guns Miro Heiskanena, pro někoho super jméno pro mě karta kterou už mám doma z hobby boxu. Takže nabízím na výměnu nebo prodej kdyby měl někdo zájem.

Obrázek

...

...

...

Dále už box Artifacts. Ten jsem si užíval a rozbaloval snad dvě hodiny :)

Nejdříve ukázka řadovek které už asi všichni znáte. Nováček se vyvedl, další Eeli Tolvanen jedno z nej jmen které je možné vytáhnout. Tady určitě spokojenost.

Obrázek

Dále tři limitky, do 349 Ovechkin a Mcdavid, k tomu ještě parádní Jarda do 99. Těžko jsem mohl chytit lepší jména.

Obrázek

Jako první Aurum hit, který vidím poprvé na živo. Karta sice moc pěkná ale podpis nebo nějaká memorabilie navíc místo něj by byla určitě lepší. Když už Aurum tak aspoň že další velká hvězda v podobě Patricka Kanea. Na jersey kartě už třetí Panarin večera, také spokojenost. Jediné slabé jméno z celého boxu byl vlastně podepsaný Jared McCann.

K tomu všemu byla ještě redemption Wild, nějaká obyč rookie karta do 799.

Sice jsem nevytáhl žádnou hodnotnější kartu ale v podstatě na všem byly skoro nejlepší možná jména. Takže i tak velká spokojenost, break jsem si opravdu užil.

Večer přihodím i pár balíčků které jsem dostal od zbytku rodiny.

Obrázek
Sběratelem od 10.1. 2018

Jesse Puljujärvi 118x
Brock Boeser 67x
Sign of the Times 18-19 39x

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Artifacts 18-19 + plechovka Series 1

Příspěvek od Bianconero »

Moc hezký. Heiskanen na YG velká paráda, navíc Tolvanen na nováčkovském insertu. Z Artifactů perferktní paralelky, resp. jména. Opět Tolvanen a pak super trio TOP jmen. Gratulace. *drink* *placnuti*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host