YWB - YGB - 2 boxy

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kalderon
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 699
Registrován: úte 13. lis 2012 7:46:59

YWB - YGB - 2 boxy

Příspěvek od kalderon »

Tak jsem si splnil povinnost a otevřít nový OFS produkt - opět super, už Icebooky vystřelili laťku hodně vysoko, ale tohle jí ještě trochu koplo výš, aspoň za mě.
Dresíky jsem měl nepodepsanou Spartu a Pardubky - proč ne, zajímavý nápad, pro mě určitě zajímavější než karty s manufactured patchem.
Řadovky jsem nefotil, ty už všichni znají, začneme paralelkami - efekty pěkný, jména v pohodě.

Obrázek

Pokračujeme podpisy - super čistý design, hard sign, dle diskuze i lepší povrch, kdy nehrozí rozpití podpisu jako u Icebooku, tloušťka karty taky akorát, limit jakbysmet. Bez kompromisu. Jména opět bez problému, jen Langa jsem musel gůglit, je to ostuda z mojí strany.

Obrázek

Inserty - buybacky - snad jen na tom Emotion mi ten podpis trochu chybí, ale jinak v pohodě.

Obrázek

Vypadly i 2 1of1 - PP Bartoviče a paralelka Roba

Obrázek

A nakonec na co jsem se nejvíc těšil - memo karty - jen na Gajarského jsem musel opět využít gůgl, mladá puška, snad se mu zadaří, jinak zbylá sestavička urazit nemůže.

Obrázek

Pár slov na závěr - jedná se o super produkt, oproti Icebooku zaměřený na mladší hráče, což určitě neberu jako mínus. Další plus vidím v již dříve zmíněném použití i jiných fotek u hráčů. Dále to je celková vyváženost plnění boxu, za ty peníze dostat paralelky, 2x GU memo, 2x HS podpis, 1ks 1of1, podepsaný buyback a dresík (+řadovky pochopitelně) je prostě super poměr cena/výkon. Určitě to nebyla moje poslední rozbalovačka.

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host