MIX BOXU

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2018.
Odpovědět
sajny
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 77
Registrován: úte 02. čer 2015 22:21:16
Bydliště: Novy Jicin

MIX BOXU

Příspěvek od sajny »

Ahoj,
po dlouhé době jsem si pořídil pár boxu. Dlouho jsem se těšil na nové Premiere, protože minulý rok to byl fakt super box na otevření a nalezení nějaké pěkné karty. Pak jsem vzal ještě na zkoušku nové Ultimete a 2x MVP.

1. MVP
PUZZLE, Možná když to bude poskládané pohromadě, tak to bude pecka, ale takhle za mne nic co bych hledal v boxu. Vadí mi asi ta zadní strana, kdyby tam třeba dali jen popisek tak bych s tím neměl asi problém , ale takhled se mi to prostě nelíbí.Obrázek

Občanky, Obrázek

Silver
Obrázek

Retro, ty jsou super a strašně se mi líbí, klasika jsem si vzpomněl na své začátky a to byly pecka karty a i teď.
Obrázek
Na závěr ještě 2x limitované karty,
Obrázek

17-18 Ultimate
řadovka
Obrázek
Nováček, pěkná karta, dobře provedená
Obrázek
Podpisovka RC
Obrázek
Hadřík z Edmontnu RC
Obrázek
A na závěr podpisovka
Obrázek
17-18 Premier
Base, RC a RC hadřík
Obrázek
Pěkně poskládané barvy letců
Obrázek
Hard podpisovka Simmer
Obrázek
Mega patch Tarasenko 4 odstíny
Obrázek
A na závěr update 03-04 tribute rookie super, protože putuje přímo do sbírky k ostatním co už vyšli v min. ročníku.
Obrázek

To je vše, super rozbalovačka. MVP tou cenou a zábavou nemůžou urazit. Ultimate mě nějak moc neoslovili, ikdyž vím, že se tam dají vytáhnout super pecky a Premier mě fakt bavil a určitě zkusím další box. *thks*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: MIX BOXU

Příspěvek od SugarRay »

Kámo tak ten Tarasenko je parádní , Premier letos moc pěkný ale ty Ultimate se mi designově líbí ještě víc už mám nějaký karty z týhle série doma tak to můžu posoudit , vlastně z obou těch sérií , různý druhy karet a je to fakt nádhera .
MVP se taky povedly .
Obrázek

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: MIX BOXU

Příspěvek od deiv14 »

Za mě jasnej vítěz Kuzy na Colors & Contours, to je nádhera :) dokonce i jeho občanka se mi líbí *rfl* Ultimate si chytl asi trošku slabší boxík, ale design karet je pěknej - i když mi víc než Ultimate připomíná SPA...a Premier já osobně moc nemusím, ale tenhle box se celkem povedl a hlavní je, že se líbil tobě, tím pádem je všechno jak má být! Díky za parádní break *cl*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: MIX BOXU

Příspěvek od peldap »

veliká paráda, nejlepší UD Premiere, to je neskutečný, co tam je karty. Moc gratuluji a už se těším na další tvoje brejky !!!

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: MIX BOXU

Příspěvek od Jirzik-ACS »

parádní karty. ještě si krom výše zmíněný ho dovolim podotknout, že pan Tage Thompson má pěknej neodfláknutej podpis, přijde mi, že už se to dneska moc nenosí... takže tak
dík za brejk *cheer*
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: MIX BOXU

Příspěvek od lastik »

Trochu mi ty Premierky pripominaji i muj box :D ... jinak paradni break... i ty novy MVP se povedly.. hlavne Anniversary *gp* *thks*

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: MIX BOXU

Příspěvek od Dawe4 »

Super break. :clap: Díky za něj. Plno parádních karet. Retra u MVP, Tarasenko, ale nejvíce by potěšily podpisovky legend. :thumbup:
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

NeoPlex
Opora
Opora
Příspěvky: 218
Registrován: pon 28. dub 2014 9:49:57

Re: MIX BOXU

Příspěvek od NeoPlex »

Sajni: prosimte jak je tlusta ta Premier magnificient marks? Tedka mi ma jedna prijit postou a nevim do jakeho magnet. toploaderu ji dat resp. jaky objednat, protoze uz nemam volne... diky :)

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host