2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Žhavé novinky týkající se sezóny 18 / 19
Uživatelský avatar
frodo
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: stř 28. led 2015 17:44:36
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od frodo »

APPROXIMATE ARRIVAL DATE: May 22, 2019

• Regular Cards
o Base Set – #’d to 222
CONTENT HIGHLIGHTS: New Product Alert!
• Chronology Volume #1 is the first release in connection with the NHL Alumni Association highlighting retired players.
• Chronology Volume #2 (releasing summer 2020) will consist of current & retired players, thereby creating one of Upper Deck’s most comprehensive living sets.
• Look for the famed Canvas Masterpieces cards.
o 50-card set, continuing the lineage of the famed basketball Chronology Masterpiece painted cards from a decade back.
o Featuring original art from the trading card industry’s finest sports artists.
o Grab Green Border and Black Border parallels, #’d as low as 1-of-1.
• Collect Franchise Heroes autographs
o Unbelievable checklist of approximately 300 signed cards.
o Cards feature team-based prefixes allowing team collectors to build team sets.
• Find Letterman Patches, including a sprawling checklist of up to 200 different players.
o Every player featured with a full nameplate of letter patches to collect.
o 90% of letter patches are signed and all of them serial #’d of 20 or less.
o Look for between 4-6 Letter Patches per inner, on average.
• Diamond Relics – including auto versions, seeded at a rate of at least (1) per inner, on average.
• Gold premium parallels - up to 100 cards #’d of 25 or less featuring auto, memorabilia, or combo auto/mem.
• Combo Cuts – true one-of-one dual cut signature providing massive chase hits.
• 1 in a 100 – gorgeous chase set including autograph, memorabilia and auto-memorabilia combo variants

BOX BREAK (on average):
• (1) Base set or 0 celsius card
• (3) Additional chase cards
o One guaranteed autograph
o Two additional autographs or chase cards

PRODUCT BREAKDOWN:
• Amazing Autograph Line-up
o Franchise History Autograph parallel – 1:10
o Base Set Premium Gold Autograph parallel – Varied #ing
o Base Set Premium Gold Autograph Memorabilia Parallel – Varied #ing
o Diamond Relic Black Autograph parallel – #’d to 36
o Canvas Autograph – 1:7
o Canvas Masterpiece Autograph Tier One – 1:19
o Canvas Masterpiece Autograph Tier Two – 1:85
o Diamond Relic Black Auto parallel – #’d to 9
o Canvas Green Border Autograph parallel – #’d to 10
o Canvas Masterpiece Green Border Autograph Parallel Tier One – #’d to 10
o Canvas Masterpiece Green Border Autograph Parallel Tier Two – #’d to 5
o Canvas Black Border Autograph Parallel – #’d to 1
o Canvas Masterpiece Black Border Autograph Parallel Tier One – #’d to 1
o Canvas Masterpiece Black Border Autograph Parallel Tier Two – #’d to 1
o Canvas Red Border Autograph Parallel Tier One – 1:35
o Canvas Red Border Autograph Memorabilia Parallel – 1:65
o Canvas Masterpiece Red Border Autograph Parallel – #’d to 25
o Canvas Masterpiece Red Border Autograph Memorabilia Parallel – Varied #ing
o 1 in a 100 Autograph – Varied #ing
o Chronology Combo Cuts – #’d to 1
o Dual Autographs – #’d to 25
o Triple Autographs – #’d to 15
o Quad Autographs – #’d to 10
o Letterman Patches Autographs – Varied #ing
o Letterman Patches Autograph Members – Varied #ing
o Time Capsules Canvas Mini Black Autos – Varied #ing

• Memorable Memorabilia & Relic Hits:
o Base Set Premium Gold Memorabilia Parallel – Varied #ing
o Diamond Relic Parallel - #’d to 36
o 1 in a 100 Memorabilia Parallel – Varied #ing
o 1 in a 100 Autograph Memorabilia Parallel – Varied #ing
o Letterman Patches – #’d to 35 per letter

• Other Impressive Inserts:
o Time Capsules Base Variant Tier One – 1:3
o Time Capsules Base Variant Tier Two – 1:32
o Time Capsules Base Variant Gold Parallel – #’d to 25
o Time Capsules Base Variant Black Parallel Tier One – #’d to 15
o Time Capsules Base Variant Black Parallel Tier Two – #’d to 10
o Time Capsules Base Variant Black Parallel Tier Three – #’d to 5
o Time Capsules Base Variant Black Parallel Tier Four – #’d to 1
o Time Capsules Canvas Mini – #’d to 60
o Time Capsules Canvas Mini Blank Backs – Hand #’d to 3
o Time Capsules Canvas Mini Black Autographs – Varied #ing
o O Celsius Legends – 1:3

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

zdroj fcb...
Obrázek
2007-08 ITG SUPERLATIVE AUTO. 31/50
2013-14 ITG DECADES 90 AUTO.18/144
2015-16 UD PREMIER LEGENDARY SIGN. 9/15
2013-14 ITG DECADES 90 FRANCHISES 7/14

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od SugarRay »

Tohle vypadá hodně nadějně , ty podpisovky v designu Masterpieces z roku 2010 nebo kdy byly vydaný ty první to je nádhera , i ty další karty vypadaj dobře a hlavně checklist by jak to vypadá mohl být v tom duchu jako jsou Splendor a právě ty starý Masterpiece . Včera jsem ještě objevil na Hobby Insideru odkaz na další hodně slibnou novou sérii Engraided , zase něco jinýho a hlavně taky čekam zajímavější checklist -
tohle je na HI :
2018-19 Upper Deck Engrained NHL Hockey Cards delivers
(3) Autographed Cards or Memorabilia Cards including
(1) Signature Shots Card and
(1) Insert Card including
(1) Base Set Black Parallel #'d to 49 or
(1) Synthesis Card or Grip Parallel #'d to 50 plus
(2) "Faux Wood" Cards including
(1) Veteran (or Legend) #'d to 299 and
(1) Rookie #'d to 299 in Every Box!

A NEW product in the Upper Deck NHL portfolio that capitalizes on engravings, wood textures, sticks and more!


A odkaz na zajímavý video kde jsou ukázky těch karet , podpesaný hokejky , žádný ty třísky jako v jiných sériích od UD , vypadá to fakt pěkně -

https://www.youtube.com/watch?v=UzFhk-YGeyo
Obrázek

Uživatelský avatar
Jenda42
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 616
Registrován: úte 27. led 2015 17:57:04
Bydliště: Kladno

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od Jenda42 »

ty jo, tak to vypadá hodně pěkně, no uvidíme jaká bude *penize* ale asi to bude za dost. Ale za mě konečně zajímavý produkt, těším se na další náhledy karet *gc*
Autogramy - 2265 podpisů - 1452 hráčů zapsána polovina sbírky
San Jose Sharks, Repre karty, Kladno, SP Authentic - FW AUTO

ITG International Ice 06/07 - 119 podpisovek
Classics Signatures 12/13 - 225 podpisovek
Future Watch Auto - 221 podpisovek

SJS - 2536 vše k 17.2.2022 / vše k prohlednutí na Absolutu

Uživatelský avatar
Tomas99
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 724
Registrován: pát 30. pro 2011 11:51:20

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od Tomas99 »

Jako vypadaj dobře to jo... ale zase další highendová série ? 1box = 1balíček = 4 karty ... (nebo jsem to špatně pochopil)
Já asi fakt budu muset začít vykrádat banky.... :)
sbírám: Doughty, Getzlaf, Lundqvist, Dopita, Jagr ...
sháním karty J.Dopity ze série OFS Classic 2019 80 let Vsetínského hokeje

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od freddy-NJD26 »

no ten seznam nahore mi pride jako peknej guláš..ale co me hodne zaujalo tak je FRANCHIsE HEROEs ...a TIE DOMI ...to se těšim na cheklist..
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od radek850 »

Na kanadské stránce je v předprodeji za cca. 2750 takže v ČR bych počítal cenu tak 3500.
A já říkám jasné ne.
Není potřeba další high-end produkt.
Zase jen vytahovačka peněz, už je dost high-end produktů, není potřeba dalšího, proč, proč, proč?
Proti tomuhle bych už normálně začal dělat protesty, podívejte se na Panini, když dělalo boxy. Jaké to byly za tu cenu pecky, a stále jsou.
Upper deck už prostě nemá konkurenta, a dělá si s námi sběrateli co jen chce, a to je jasné--TAHAT Z NÁS PENÍZE!
Zmenšují počet hitů, dávají do high-end produktů 2-3 řadovky (za mě doopravdy drzost, to tam nemá co dělat.) atd..
Vůbec se mi tento produkt nelíbí, a jsem silně proti!
Buď svůj.

Paty6
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte 08. led 2019 17:26:58

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od Paty6 »

radek850 píše:Na kanadské stránce je v předprodeji za cca. 2750 takže v ČR bych počítal cenu tak 3500.
A já říkám jasné ne.
Není potřeba další high-end produkt.
Zase jen vytahovačka peněz, už je dost high-end produktů, není potřeba dalšího, proč, proč, proč?
Proti tomuhle bych už normálně začal dělat protesty, podívejte se na Panini, když dělalo boxy. Jaké to byly za tu cenu pecky, a stále jsou.
Upper deck už prostě nemá konkurenta, a dělá si s námi sběrateli co jen chce, a to je jasné--TAHAT Z NÁS PENÍZE!
Zmenšují počet hitů, dávají do high-end produktů 2-3 řadovky (za mě doopravdy drzost, to tam nemá co dělat.) atd..
Vůbec se mi tento produkt nelíbí, a jsem silně proti!
Kdyz nikdo Te to nenuti kupovat, ja treba si tento high box rad koupim :-) :mail:

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Už se těším až pan Radek uspořádá protest před továrnou Upperdecku *lgh*
Jen prosím nezapomeňte natočit z té protestní akce video ;)

Paty6
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte 08. led 2019 17:26:58

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od Paty6 »

Veteran fans hcs píše:Už se těším až pan Radek uspořádá protest před továrnou Upperdecku *lgh*
Jen prosím nezapomeňte natočit z té protestní akce video ;)
Presne tak! *lgh*

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od radek850 »

Na protest to bohužel úplně nevidím, to si od toho ani nejde slibovat :)
Ale dělat nové sady mi přijde prostě hloupé, vždyť každý rok tady máme něco nového, nějaké rozšíření... Proč? A když už, proč se radši nerozšíří nějaké low-end sady? Proč furt jen high-end?
Buď svůj.

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od lastik »

radek850 píše:Na protest to bohužel úplně nevidím, to si od toho ani nejde slibovat :)
Ale dělat nové sady mi přijde prostě hloupé, vždyť každý rok tady máme něco nového, nějaké rozšíření... Proč? A když už, proč se radši nerozšíří nějaké low-end sady? Proč furt jen high-end?
Protože o low-endy máme zájem, tak možná, jen my v ČR (a to jen kvůli penězům), za oceánem nikoho nezajímá 150 řadovek a 8 insertů v boxu, tam se jede na hity a těch je prostě v low-endech málo
Naposledy upravil(a) lastik dne pon 28. led 2019 19:14:30, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od deiv14 »

No řekl bych, že ani u nás už se na low-end moc nejede. Stačí se podívat na FB do různých překupnických skupin jak tam frčí Splendory a podobny "nesmysly". Líbit se to nemusí, a mně osobně se to taky nelíbí, ale jak píše lastik, názory naší minoritní sběratelské obce nikoho zajímat nebudou :) a v Americe se high-endy těší obrovské oblibě. Na druhou stranu tu jsou pořád i produkty pro nás ostatní a není jich zrovna málo - Series 1 a 2, OPC, MVP, OPC Platinum a další. Pak jsou tu různé mid-end jako třeba Trilogy nebo Ice. Jasně, high-endů je čím dál víc, ale jak tu někdo trefně poznamenal - nikdo nás nenutí je kupovat, pořád je slušnej výběr produktů. A to nemluvím o dobré dostupnosti starších boxů. Sice taky považuju za zbytečny vydávat novy a novy high-endy, zvlášť když málokdy přinesou nějakou inovaci (viz Splendor), ale to je tak jediny co s tím můžu udělat - nesouhlasit *nevim* *rfl*. Zajímavej příklad jsou pro mě Synergy. U nás bych řekl dost populární produkt, za mořem to ale hodnotí jak totální odpad, aspoň podle toho co jsem četl. To jen tak na okraj, jako demonstrace rozdílnosti vnímání mezi oběma světy ;)
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od freddy-NJD26 »

Jak rika LASTIK. Ale raado nezoufej . Muzes se treba vrhnout na boxy z prelomu tisicileti ,nebo boxy 90. let a luxusni inserty. Nektery legendarni karty mozna nejsou vytahnuty...Muzes treba udelat hon na MVP a ZLATY STARQUESTKY..ty maj pro me vetsi cenu nez AU a PATCHE, nebo u me legendarni rocnik TOPPS GOLD LABEL( tam ma pro me elda urco takovejch 1/1 nevytazenejch a insertty sou libovy). .Ale chapu ze si jeden z tech mladsich a hraci z 90. tek ti nemusi nic rikat a chtel bys naky produkty z nynejsima hvezdama.
Naposledy upravil(a) freddy-NJD26 dne úte 29. led 2019 11:03:50, celkem upraveno 1 x.
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od radek850 »

freddy-NJD26 píše:Jak rika LASTIK. Ale raado nezoufej . Muzes se treba vrhnout na boxy z prelomu tisicileti ,nebo boxy 90. let a luxusni inserty. Nektery legendarni karty mozna nejsou vytahnuty...Muzes treba udelat hon na MVP a ZLATY STARQUESTKY..ty maj pro me vetsi cenu nez AU a PATCHE, nebo u me legendarni rocnik TOPPS GOLD LABEL( tam ma pro me leda urco takovejch 1/1 nevytazenejch a insertty sou libovy). .Ale chapu ze si jeden z tech mladsich a hraci z 90. tek ti nemusi nic rikat a chtel bys naky produkty z nynejsima hvezdama.
Kamaráde, kdybych se já v těch 90. Letech vůbec vyznal :D znám nějaké ty známější karty, jako třeba nesehnatelné zlaté starquestky, ale že bych se vyznal v těch jiných instertech a paraelkách? Bohužel žádná sláva, ale možná se budu muset polepšit... Minimálně si něco přečtu o těch gold kabel *iwm*
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od Bianconero »

Radku, o tom to sběratelství je. Objevovat i "nové" věci, které neznáš. V těch 90's je kupa krásných karet, skvělé sety, ať už base, insert, paralel, atd. Rozhodně si projdi produkty Topps, Pinnacle nebo i Donruss. Jsou tam parádní produkty. Boxy jsou fakt bohatý na počty, spousta karet.

Ale ono se to lidem, co ty 90's těžko "vysvětluje", resp. chápu, že k tomu nemusí mít nebo najít vztah. Ti, co ty karty nezažili jako děti, tak je možná ani tak neocení. Za sebe doporučuju 1996-97 Pinnacle Hockey Hobby Box nebo 1997-98 Donruss Canadian Ice Hockey Hobby Box (oba má Pavel na shopu). Otázkou je, jestli nebudou karty třeba slepené, ale za 2.000 Kč ohromná nálož karet a hlavně pěkný karty a mnohdy i hodnotný. Radši bych pořídil jeden z těchto dvou boxů, než třeba 2017-18 Synergy, nebo 2016-17 Fleer Showcase nebo 2015-16 Contours. Cenově jsou srovnatelný, ale dostaneš mnohem méně karet a když už vytáhneš z těch nových produktů jersey kartu nebo limitovanou paralelku nebo podobný "hit", tak často to nejsou ani moc líbivý karty a hodnotu ty karty nemají zase tak vysokou, protože se teď v posledních letech chrlí takřka ty samé karty pořád dokola ve velkém. Nepopírám, že chytit pak nějakou z těch mladých pušek posledních tří let, je "výhra v loterii". Ale to už je pak na preferencích každého, do čeho ty peníze dá. :)

Každopádně ty 90's minimálně projdi na COMC nebo Ebay, projeď si recenze sérií, checklisty, jak karty vypadají. Jak píše Freďák, ty karty jsou libový. *cl*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od Ragnarook »

1. No jo .. ony i ty low end produkty tak nějak drahnou. Myslím že za cenu do 1500,- zůstalo jenom MVP. Pak už nás low enďácké sběratele spíše UD tlačí do blaster boxu, kde za cenu velice přijatelnou, dostaneš ty řadovky.

2. Tak starquest gold by byl hon na bubáka *lgh* . Hlavně už jsem tak dva roky nenarazil u nás na box. Kdyby jste někdo věděli, tak napište, vemu i CASE.

3. Jak píše Bianco s těma JSY, to je skutečně dneska hnus. Koupíš box za ranec a vytáhneš 2 JSY, které pak neudáš pomalu ani za 30 korun. Bílý kus hadru někde ze skladu se jménem nějakého Tortelína, který hraje tužku. To byla asi výhoda těch boxů na přelomu, když ty JSY začínaly. 50 JSY v setu a jména minimálně známých, spíše legendárních hokejistů. Dneska jsou všichni mimo z nováčků. Tento trend jsem nepobral a nikdy nepoberu.

No a nakonec je mi smutno ze složení trhu. Oficiálně dělá karty snad jen UD. Nemá konkurenta a potom to tak vypadá. Ale ty high end produkty pofrčí dál. A totak tak dlouho, jak dlouho bude u "nich" dobrá životní úroveň. Už jsem to tu psal hodněkrát, ale když základní UD box serie 1 stojí více než 10% z měsíční výplaty, tak si jich moc nerozbalím asi. A to teda jsou lidi, kterým to dělá těch procent více. Takže high end série, které stojí skoro celou měsíční výplatu si prostě drtivá většina nás tady sběratelů neotevře.
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od mapko »

ja mam rad oboje v zbierke Jagra
a) peknu high end kartu
b) stary pekny insert - tie maju aj tak vyssiu hodnotu ako dnesne jersey a pod

k tym novym high end seriam mozem povedat len tolko, ze som rad, ze Jagr uz v checklistoch skoro vobec nie je takze sa mi "odlahci" ale naopak vsetko co mu doteraz vyslo ide za rakety (za to ale dakujem vsetkym moznym a nemoznym priekupnikom - pozrite sa na FB - kazdy smelinuje Jagra a HAska a tak sa skupuje vsetko a predava za nezmysly) - skutocny zberatel je v prdeli

ja tiez pevne verim, ze kriza (je to prirodzeny cyklicky vyvoj ekonomiky) opat vrati tie ceny naspat, lebo ludia prestanu nakupovat a razzovat a priekupnici sa na to vykaslu ...
a mozno zase aj UD zabrzdi
len stale nechapem jednu vec, ako je mozne, ze v tak vyvinutej trhovej ekonomike ako sa USA chce tvarit ze je, moze byt monopol - tam ma niekto poriadnu"malu domov" podla mna, niekoho poriadne namastili v NHLPA, inak to neni mozne
zvlast ked videli ako si PANINI uspesni a ziadani

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od deiv14 »

S těmi Panini je to komplikovanější trošku. Podle mojich informací Matěj chystá na toto téma zajímavej článek, ale ve zkratce to funguje tak, že Panini s UD si rozdělili sporty a tím pádem vznikly monopoly. Za jakých podmínek to bylo, to se snad dozvíme od Matěje, ale výsledek to stejně nezmění - hokejoví sběratelé pláčou a vzpomínají na Panini, zatímco např. basketbaloví sběratelé si mnou ruce. Anebo taky ne, protože monopol je pořád monopol a třeba to ani tam není ideální, přestože se jedná o jinou firmu. Těžko říct, sám jsem zvědavej co se dozvíme :)
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od radek850 »

Tak chronology jsou venku...
...a jak jsem očekával...
Obrovské ZKLAMÁNÍ!
Za ty peníze skutečně nic moc zajímavého, podpisy "legend" tam sice jsou, jenže to jsou tak velké legendy, že je většina lidí ani nezná.
Další ukázka toho, jak si s námi ud hraje... Za ty peníze mohu jen vřele nedoporučit!
Buď svůj.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2018-19 UD Chronology Hockey Volume #1

Příspěvek od Bianconero »

radek850 píše:Tak chronology jsou venku...
...a jak jsem očekával...
Obrovské ZKLAMÁNÍ!
Za ty peníze skutečně nic moc zajímavého, podpisy "legend" tam sice jsou, jenže to jsou tak velké legendy, že je většina lidí ani nezná.
Další ukázka toho, jak si s námi ud hraje... Za ty peníze mohu jen vřele nedoporučit!
To si snad děláš opravdu legraci, ne? Co to je proboha za výkřik do tmy? Jména tam jsou úžasná. Vlastní neznalostí a omezeností hodnotit kus historie? Měl bys spíš zavřít pusu a začít studovat, abys ty mezery, co v historii NHL máš, dohnal. A výrok "většina lidí ani nezná" je hodně velká střelba naslepo.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „2018 / 2019“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host