Platinum 15-16

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2018.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jirijost
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 136
Registrován: pát 11. kvě 2018 16:04:37
Bydliště: České Budějovice

Platinum 15-16

Příspěvek od jirijost »

Ahoj, dnes jsem opět zaháněl absťák. Zkusil jsem poprvé box platinum a musim říct že docela zklamání. Žádné nízké limity a podpis také mohl být určitě lepší. Box jsem bral hlavně kvůli nováčkovské sezóně Connora doufajíc v nějaké jeho karty. :)

Začínáme rainbow kartami..
Obrázek

Dále rookie karty, samozřejmě nesmí chybět Poirier, McDavid ani Eichel se bohužel nekonal ale aspoň ten Larkin. Janmark je rainbow.
Obrázek
Obrázek

Retro karty, 2x Bennett, jeden je pátá rainbow.
Obrázek

Inserty, ty se docela povedly. Z Halla mám radost a Gretzky je taky super, škoda že ne za Oilers.
Obrázek

Traxx karty, moc pěkné.
Obrázek

No a teď nejlepší, limitované karty. Prince je 199, Bergeron a Dustin 149. Karty jsou to ale pěkné.
Obrázek

Na podpisu se povedl nováček Jake Virtanen, určitě to neni špatný nováček, v NHL stále hraje, ale mohlo být i mnohem lepší jméno.
Obrázek
Sběratelem od 10.1. 2018

Jesse Puljujärvi 118x
Brock Boeser 67x
Sign of the Times 18-19 39x

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Platinum 15-16

Příspěvek od Bianconero »

Zklamání? To vůbec nechápu. OPC Platinum je v první řadě box o paralelkách, rozmanitosti karet a určitě ne o nízkých limitech. Ty první tři Ranibow jsou vynikající jména. Mezi RC sice bez McDavida s Eichelem, ale jsou tam mimo Larkina především Panarin, Ehlers, Hellebuyck nebo Parayko, což jsou perfektní jména. Navíc jsi vychytal Sama Bennetta na retru + na retru rainbow a vytáhnout Bergeron na retro paralelce a k němu i paralelku Byfugliena? O insertech netřeba polemizovat, všechna tři jména taky super. Podpisovka "slabší", ale podle mě to zase taková tragédie není. Za mě nadprůměrný box, podle toho, kolik jsem těch boxů už viděl otřevřených. Byl bych určitě spokojený. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: Platinum 15-16

Příspěvek od lastik »

Myslim, ze tady je ta kritika trosku neopravena, za me box urcite nadprumer, Virtanen jeden z nej podpisu, co tam muzes chytnou, Die-cuty taky bomba..Gretz, Mike i Hallik.. moc lepsi kombinace taky nejde, navic si mel 3 Traxxky.. garantovane jsou jenom dve a Legenda ma pomer 1:320... takze za me super!! A myslim, ze me muzes verit *lgh*

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Platinum 15-16

Příspěvek od radek850 »

Taky bych řekl super box, klucí to řekli již předemnou, ale se vším jedině souhlasit :) Občas to není jen o nízkých limitech.

Na druhou stranu, marquee rookie jsou karty s velmi malou cenou, chodí po 20-40 korunách za kus, jedině Connor je výjimka
Buď svůj.

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2018“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host