1993/94 Fleer PowerPlay series 1

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2017.
Odpovědět
Uživatelský avatar
morrow
Veterán
Veterán
Příspěvky: 898
Registrován: pon 10. říj 2011 16:31:39

1993/94 Fleer PowerPlay series 1

Příspěvek od morrow »

Zdravím všechny sběratele a fanoušky hokejových karet.

Po delší době jsem neodolal otevřít také nějaký ten box. Jakožto fanda boxů 90. let jsem si vybral trošku nezvyklou serii z roku 1993/94. a to FLEER POWERPLAY. Pro mne osobně velice povedená serie. Akorát mám problém s foliemi na 6 karet, které nemohu sehnat. Tak dost povídání a jdeme na to:

ČEŠI
Obrázek

BRANKÁŘI - skvělá jména a především ještě lepší záběry. Obrázek[/URL
[URL=http://s1190.photobucket.com/user/loreta2010/media/IMG_0002_zpsxsaljbjg.jpg.html]Obrázek

Obrázek

A NAKONEC HRÁČI TROŠKU ZNÁMI A SPÍŠE NEZNÁMI HRÁČI[/b]- nové vzniklé kluby Anaheim a Florida. velmi povedené fotky.
Obrázek

S obsahem boxu jsem naprosto spokojen. mnoho karet, spousta hvězd, golmanů a také i těch méně známých hráčů. Navíc se mi podařilo zkompletovat 1 serii. Zbylo i mnoho duplikátů. Do budoucna bych chtěl i box serie 2. *cheer*

Děkuji všem za pozornost *thks*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 1993/94 Fleer PowerPlay series 1

Příspěvek od SugarRay »

Tak na tuhle sérii si pamatuju z dětství , Milan Tichý , wow , ty karty jsou parádní , mam Albyho v albu v klasický folii je to přes dvě pole a to vrchní tam jsem říznul dno takže i ty horní rohy karty mam krytý je to přes dvě pole . Vim že tam má i jeden insert , ty jsi žádný neměl ? Bohužel si nepamatuju jak se jmenujou .
Obrázek

Uživatelský avatar
morrow
Veterán
Veterán
Příspěvky: 898
Registrován: pon 10. říj 2011 16:31:39

Re: 1993/94 Fleer PowerPlay series 1

Příspěvek od morrow »

SugarRay píše:Tak na tuhle sérii si pamatuju z dětství , Milan Tichý , wow , ty karty jsou parádní , mam Albyho v albu v klasický folii je to přes dvě pole a to vrchní tam jsem říznul dno takže i ty horní rohy karty mam krytý je to přes dvě pole . Vim že tam má i jeden insert , ty jsi žádný neměl ? Bohužel si nepamatuju jak se jmenujou .
Bohužel insert nebyl ani jeden. Myslím že všechny obsahuje až druhá serie. Jinak zde je ten Alby.

Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 1993/94 Fleer PowerPlay series 1

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Ahoj dej vědět do SZ kolik těch folií potřebuješ, rád ti je přenecham za 7 kč kus plus poštovné
zdravím Hrbek

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2731
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: 1993/94 Fleer PowerPlay series 1

Příspěvek od SteveRogers92 »

Tak tuhle sérii neznám ,ale parádní!!! Jinak karty brankářů jsou parádní. Krom toho gólmana Devils všechno známá jména. Jinak pokaždé když jsem nějaký paklík 90. otevíral v 9 z 10 balíčku na mě vykoukl právě Kirk McLEan :D Parádní break. *gp*
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti