30tinove Scorecka 12-13 a SPX 15-16

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2017.
Odpovědět
Uživatelský avatar
benechek
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 156
Registrován: pon 18. črc 2016 19:53:16
Bydliště: Zlin

30tinove Scorecka 12-13 a SPX 15-16

Příspěvek od benechek »

Jelikoz jsem take nedavno slavil kulatiny, nadelil jsem si dva boxy. Prvni jsem vzal Jumbo box Score 12-13 a chtel dosbirat zakladni set. Mel jsem totiz doma jiz sedm balicku a doufal jsem, ze z te mordy karet tech 550 slozim...neslozil :). Ale chybi uz jen fakt par kousku. Jako druhy box jsem zvolil nakonec lonske SPXka a doufal jsem, ze budu mit vic stesti nez z letosnima artefaktama...

Scorecka 12-13

Base jsem teda nezkompletoval, ale i tak spokojenost. Tady asi nic moc vic cekat nejde :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek

SPX 15-16
Zde me prekvapila jedna vec. V boxu jsem nasel tri baliky po SEDMI kartach! A vzdy bylo v baliku sest radovek a jedna Rookie Fabric. Celkem na box tedy misto 40 karet je karet celkem 50 :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Tak a to je z me prvni unorove a posledni narozeninove nadilky vse. Kdyby se me nekdo zeptal, jestli jsem spokojeny, asi bych chvili vahal. Scorecka splnila ma ocekavani temer do puntiku. SPXka zase prekvapili bonusovymi kartami ale podle me si takovy produkt zaslouzi aspon jednu memo kartu se znamenjsim jmenem a ne do boxu nasypat tri rookie fabric a jednu rookie na plastu. :( ale to je muj pohled. Samozrejme kdyby aspon na jedne byl Detroit, mluvil bych hned jinak. Do basu chybi 20 karet, takze to vidim jeste na jeden box SPXek. Po designove strance krasne karty, a treba budu mit i vic stesti.
Detroit Red Wings - 2563 (15/05/2021)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Shanim base karty Detroitu na doplneni setu, od sezony 90-91
16-17 a 17-18 Artifacts DET paralel
19-20 Stature, Ultimate Collection Detroit

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 30tinove Scorecka 12-13 a SPX 15-16

Příspěvek od peldap »

tak asi máš pravdu, že ty SPx jsou pro tebe rozporuplný, tyto boxy všeobecně v sezóně 15-16 jsou hlavně o McDavidovi a pak Larkin a Eichel, dlouho nic a pak ten "zbytek".
Myslím že z toho "zbytku" jsi ještě chytil ty nejlepší jména Rantanen, Domi a McCann. Při mém brejku jsem měl štěstí, já vytáhl na té plastové Larkina, jinak souhlasím že karty jsou to pěkné a také souhlasím s tím, že do takových boxů by měli dát jednu patch nebo AU nějakého pořádného hokejisty nebo nějaké Legendy.

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2017“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti