OFS 2016-17 Collector's Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lloyd
Opora
Opora
Příspěvky: 263
Registrován: pon 13. led 2014 16:06:48

OFS 2016-17 Collector's Box

Příspěvek od Lloyd »

Tak jsem si pořídil obligátní podzimní OFS box a bůhví jak na větvi z toho nejsem. Řadovky nevypadají špatně, ale zase jsou to obligátní a poněkud bezpohlavní portrétovky, bez pozadí, bez akce, bez hokeje. Vůbec mě to neláká k sesbírání celého setu. Paralelky jsou provedený hezky, asi zatím nejlíp, ale ty barvy bych nějak propojil i s jinými inserty nebo podpisovkami. Inserty mi přijdou dost bez nápadu, už jsem se bál návratu family nebo jmenovců...Mistrovské podpisovky fajn, Rytíři Kladno může být, replika jersey ok, ale jenom replika, podpisovky na (sice vhodně umístěné, ale...) nálepce a fotkami s příliš velkými detaily hráčů...Není to žádnej průšvih, graficky to drží docela dobře pohromadě, ale celkově to na mě působí dost sterilně a odtažitě...

Všechno volné, nejlépe výměnou za Litvínov.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2016-17 Collector's Box

Příspěvek od smiesek »

Žižka super, ten mi zrovna dneska přišel :clap:

jen škoda, že celkově mi příjde se boxy málo otevírají :roll:
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2016-17 Collector's Box

Příspěvek od SugarRay »

Tak v tomhle s tebou musim souhlasit , bylo by super kdyby se příští sezonu udělaly řadovky ve stylu UD s1 - s2 , fotky se všim všudy s celym pozadim to se mi líbí nejvíc .
Líbí se mi ten Lašák , ale přijdou mi ty fotky na těhle kartách takový zastřený nevyrazný , to je takhle i v reálu ?
Obrázek

Uživatelský avatar
Lloyd
Opora
Opora
Příspěvky: 263
Registrován: pon 13. led 2014 16:06:48

Re: OFS 2016-17 Collector's Box

Příspěvek od Lloyd »

Většina insertů je potažená takovou duhovou fólií, to na tom skenu moc nevynikne. Ale ani v reálu to vyloženě nehraje všema barvama, pokud si na to nesvítíš baterkou...Paralelky mají jinej duhovej efekt a jsou trochu výraznější. Fotky hračů se lišej kus od kusu. Některý dobrý, jiný nedoostřený nebo braný moc z dálky nebo moc kontrastní. Taky záleží na konkrétní kombinaci, třeba blue Chomutova mi přijde hodně hezká, ač ten tým nemusím...

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2016-17 Collector's Box

Příspěvek od smiesek »

na scaneru tolik duhové potažení nevynikne, jako právě případně focení za nočního světla.

Za mě tedy zatím určitě nejlepší paralelní verze, co mohly být a jsem ráda i za sjednocení HOBBY a RETAIL z minulého ročníku. Takže určitě budu moc ráda, když se podaří skompletovat duhovky.

U insert Liberce mi příjde, nebudu psát "zbytečné", abych zase nedostala po hlavě, že jsou podepsané verze, já tomu říkám Base a lamino. Při otevírání a kouknutí na limitaci jsem si v první moment myslela, že hold, někdo bude mít limitaci takovou a druhý makovou. Stejně tak jako zase moje pojmenování Rainbow Gold a Silver, taky až po upozornění jsem ten rozdíl začala vidět. Ale na to se neumírá. Spíše jsem tím chtěla napsat, že ta jedna podepsaná verze se mohla vypustit a třeba udělat něco na způsob vložené repliky poháru - jako měla Plzeň, Zlín ... nebo třeba když né pohár, tak třeba medaile, aby se to odlišilo a neopakovalo :)

Jinak všechny moje verze Passing the Torch nemají vzadu limitaci, asi se na to zapomnělo, netuším. *nevim*

No a v poslední řadě, když už jsem v tom, tak nějak jsem nezaznamenala nekvalitu fotografií, stejně tak jako nemám výtky na použité fotky hokejistů, jestli jsou kluci v akci a nebo prostě v základním postoji, roli nehraje, hlavně, že je hráč v tom správném dresu, než mít třeba takovou kartu:
Obrázek

Naopak se mi vždy líbila taková kartička:
Obrázek
takže takové klidně...

Spíše čeho jsem si všimla a malinko to tedy kazí celou sérii, že jsou některé karty divně řezané - ne že bych chodila s milimetrovým pravítkem a měřila, ale někde to nejde přehlédnout, možná se změnil dodavatel karet, ale doposud všechny ročníky OFS Classic byly OK.

Sice jsem tu toho více vypsala a někoho napadne a napíše "tak to nesbírej", ale mě to je fuk, aj kdyby karta byla kdoví jak šišatá, tak pokud půjde o Zlín, do sbírky si ji prostě pořídím :wave:
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
Lloyd
Opora
Opora
Příspěvky: 263
Registrován: pon 13. led 2014 16:06:48

Re: OFS 2016-17 Collector's Box

Příspěvek od Lloyd »

Jasně, že každýmu se líbí něco jinýho. Ale že bych se radoval, že jsou na kartách hráči vyfocený alespoň zepředu...tak skromnej asi ještě nejsem. Rád bych se někdy dočkal takovýchle extraligových řadovek.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2016-17 Collector's Box

Příspěvek od smiesek »

já si myslím, že se toho dočkáme, jen je třeba si své přání nenechávat pro sebe, ale právě jako Ty jej psát veřejně a oni si výrobci mohou vzít podněty od sběratelů do dalších ročníků :thumbup:
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: OFS 2016-17 Collector's Box

Příspěvek od Heppig »

smiesek píše:
jen škoda, že celkově mi příjde se boxy málo otevírají :roll:
To jsem si taky všimnul. Čekal sem, že tu bude zase smršť boxů a casů, ale zatím je jich tu jako šafránu.
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 2016-17 Collector's Box

Příspěvek od smiesek »

Heppig: třeba jsem i čekala jak si povedou boxy RHK vs. OFS, ale zatím to nejde porovnat.

Třeba to teprve vše přifuní na Obrázek Obrázek a nebo pod Obrázek

jo a Lloyd sorry za rozvázání diskuse ve Tvém breaku, ale ono by to pak ztratilo smysl, kdybych se rozepsala jinde :roll:
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
redcraft
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 473
Registrován: čtv 30. čer 2011 22:35:56
Bydliště: Vysočina

Re: OFS 2016-17 Collector's Box

Příspěvek od redcraft »

smiesek píše:Žižka super, ten mi zrovna dneska přišel :clap:

jen škoda, že celkově mi příjde se boxy málo otevírají :roll:
Podle mě se dost lidí namlsalo a třeba i finančně vyčerpalo na sérii Icebook, tak současná série tolik netáhne *nevim*

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: OFS 2016-17 Collector's Box

Příspěvek od Heppig »

redcraft píše:
smiesek píše:Žižka super, ten mi zrovna dneska přišel :clap:

jen škoda, že celkově mi příjde se boxy málo otevírají :roll:
Podle mě se dost lidí namlsalo a třeba i finančně vyčerpalo na sérii Icebook, tak současná série tolik netáhne *nevim*
na tom něco bude.
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti