ICEBOOK aneb Zvonec (na) a konec?

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2016.
Odpovědět
vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

ICEBOOK aneb Zvonec (na) a konec?

Příspěvek od vojta »

Zdravím,

tentokrát to asi moc nebudu na začátek okecávat a rovnou se vrhneme na karty. Podařil se super hit který jsem si hodně přál.

V pořadí můj 3. HOBBY box Icebooků (+ 4x retail) pro připomenutí obsahy z předešlých boxů:

1. BOX
Obrázek

2. BOX
Obrázek

A dnes můj poslední box této série :) Takové rozloučení se skvělou sérií, která mě natolik vzala, že jsem z ní rozbalil nejvíc boxů (7) a rozhodně mě nejvíc bavila :) Možná ještě v budoucnu padne retail box, ale do hobby už nepůjdu :)

Karty jsem řadil podle té "nejslabší" po nejlepší. Dle mého hlediska

6.) František Vacovský - GOLD CLUB GC-99 13/20
Obrázek Obrázek

5.) Karel Rachůnek - GOLD CLUB GC-147 03/20
Obrázek Obrázek

4.) Václav Pantůček - ROYALE CLUB GREEN paralel RC-56 3/5
Obrázek Obrázek
Je trošku "morbidní" dát bramborovou příčku kartě x/5 ale po tom co přijde teď to nešlo jinak. Jinak ale karta je to naživo krásná.


3.) Rudolf Potsch - AUTHENTIC AUTOGRAPH č. 52 5/20
Obrázek Obrázek
Na třetím a druhém místě jsem měl dilema. Možná někteří nebudou souhlasit, ale takhle mi to přišlo pocitově. Rudolf Potsch je skvělé jméno. Brněnská legenda, vzpomínám, že byl jeden z nejrychjších, co mi odpověděl na TTM žádost o podpis

2.) Jan Fadrný - PIECE OF HISTORY POH-16 10/13
Obrázek Obrázek
Memorabilia karty mám moc rád. Zvlášť tyto piece of history. Ikdyž kousek ani jméno se moc nepovedlo. Když jsem kartu vytahoval pomalu ze zadu, myslel jsem, že jde o legendu. Jenže jsem si spletl Jana Hrbatého za Jana Fadrného :lol: No, nevadí, alespoň se jedná o short print verzi

.
.
.
Jdeme na první příčku. V poště už jsem prozradil, že jde o CASE HIT
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Záměrně jsem použil název brejku ICEBOOK aneb Zvonec (na) a konec protože se objevila 1/1 karta a na ní Pavel ŠREK !!! :D
Obrázek Obrázek

Já vím, čekali jste nějakou mega petelici s mega jménem. Ale proč se neradovat i z takového case hitu, když jde navíc o podpisovou kartu? Pavel Šrek není tak zářivé jméno z checklistu, možná ne-li "nejhorší" (vzhledem k ostatním na checklistu - už vím, že Pavel byl také skvělý hráč a ikona Sparty z let devadesátých a začátku milénia) ale mám z něho velkou radost. Třeba potěší i nějakého fanouška Sparty

Kompletní obsah boxu pěkně na jedné fotografii:
Obrázek

Díky za pozornost. A zase někdy v sekci breaky boxů ...

alf
Opora
Opora
Příspěvky: 234
Registrován: sob 30. lis 2013 18:13:44

Re: ICEBOOK aneb Zvonec (na) a konec?

Příspěvek od alf »

moc pekny karty a ten Srek super karta velka gratulace

Uživatelský avatar
Zdenek89
Opora
Opora
Příspěvky: 343
Registrován: sob 04. led 2014 17:15:40
Bydliště: Ždánice

Re: ICEBOOK aneb Zvonec (na) a konec?

Příspěvek od Zdenek89 »

Vojto, tak to je tedy trefa, jedničková podpisovka sparťanské legendy, není co dodat, gratuluji :clap: .

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti