Představení

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 323
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Představení

Příspěvek od Slausek »

Ahoj všichni,

jmenuju se Ondra, pocházím z Přerova, ale přes rok už žiju v Jičíně. Ke sbírání jsem se vrátil někdy na začátku loňského roku cca po 15 letech. To jsem totiž zjistil, že vychází série OFS z Chance Ligy, tedy i Přerov. Tehdy jsem i poprvé zjistil, že existují i karty s podpisy nebo s kusem dresu, či jinou memorabilií. Tak jsem takto pořídil první přerovské řadovky, k tomu dvě přerovské karty Game Used série a tak to pomaličku začalo. K přerovským řadovkám časem přibyly limitky, podpisy, k GU přibyly další GU karty a tak jsem pomaličku začal dávat dohromady GU sérii. Ke sbírání jsem se ale v podstatě pořádně vrátil až letos. Stačilo otevřít pár starších balíčků z dětství a byl jsem v tom zas až po uši :D

Co vlastně tedy sbírám:
Chance Liga 18/19 Game Used
HC Zubr Přerov OFS Classic
České brankáře v NHL (rád bych měl jednou všechny české gólmany, ve všech dresech NHL, ve kterých kdy nastoupili, pokud mají karty)
Patrick Roy
Martin Brodeur
Curtis Joseph
John Vanbiesbrouck
Score 97/98 brankáři
90's a začátky 00's brankáře co mi padnou do oka
Brankáři české repre

Je pravda, že toho není úplně málo, ale beru to tak, že jsem v podstatě zase začal sbírat, tak uvidím časem, na co se budu nejvíce soustředit. Zatím mám především řadovky nebo inserty, sem tam nějaké jersey. Časem bych se chtěl věnovat více těmto "dražším" kartám.

Jinak hokej sleduju od roku 1997, fandím HC Zubr Přerov, v ELH mám oblíbené Ševce a v NHL zase přeju AVS.

Díky za pozornost a sbírání zdar! *cl*

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Představení

Příspěvek od deiv14 »

Ahoj Ondro, super představení. Vítej na fóru, Moraváků není nikdy dost :angel: a s množstvím sbírek si nedělej starosti, jsou tu v tomto ohledu mnohem horší exempláře *lgh*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti