Krejci collector

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
voki
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 11. črc 2019 13:25:17

Krejci collector

Příspěvek od voki »

Ahoj vsem,

me jmeno je Martin. Mel jsem ted pomerne dlouhou pauzu od sbirani, ale rad bych se vratil a doplnil svou sbirku Davida Krejicho. Do roku 2012 jsem byl v podstate na limitu toho, co se dalo sehnat a tak jsem se preorientoval na Seguina a trochu Bergerona, protoze obzvlast Seguin mel v te dobe paradni rookie karty. Potom, co odesel z Bostonu, jsem vesmes vsechny jeho karty prodal. Co jsem koukal, tak i Krejciho pozdeji vydali na krasnych Cupkach a to jsou prave jedny z karet, ktere bych rad nasel. Trochu doufam, ze i registraci na tomto foru mi v tom pomuze.

Diky.
Martin
David KREJCI PC

Obrázek

Uživatelský avatar
deiv14
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2532
Registrován: čtv 02. led 2014 23:29:48
Bydliště: Šternberk

Re: Krejci collector

Příspěvek od deiv14 »

Ahoj Martine,

vítej mezi námi, sběratel David Krejčího mi tu chybí, takže super volba. Sám jsem o něm nejednou přemýšlel, vzhledem k tomu, že pocházíme ze stejného města, ale už tak toho sbírám až až :angel: budu rád, když tu uvidím tvé nové přírůstky a samozřejmě ti přeju ať se ti sbírka pěkně rozrůstá a hlavně ať dělá radost *ano*
Obrázek

MOST WANTED:
2014-15 UD OPC Platinum Golden Treasures #36 Ryan Nugent-Hopkins 1 of 1
2013-14 Panini Titanium Retail Gold #85 Ryan Nugent-Hopkins /10


ACC admin team - https://www.absolutecardcollector.cz/home
Collector since January 6, 2014.

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host