Travis73 aka Moosee

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.

Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: stř 16. kvě 2018 17:42:42
PříspěvekNapsal: stř 16. kvě 2018 17:49:05
Ahoj všem, dlouhou dobu jsem tu nebyl. Dříve jsem tu vystupoval jako Moosee, ale jelikož mi zrušili můj email účet, který jsem dlouho nepoužíval ale měl jsem na něm heslo k foru, byl jsem nucen založit si nový účet.

Takže ještě jednou ahoj jsem Tomáš z Brna, někteří mě znají. Vracím se ke kartám po cca 3 letech, hlavně proto abych dosbíral některé moje srdcové sbírky jako Donruss Preferred Line of the Times 97-98... *cheer*

Ahoj všem

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron