Představení

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme

Pravidla fóra

1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Uživatelský avatar
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 101
Registrován: pát 11. kvě 2018 16:04:37
Bydliště: České Budějovice
PříspěvekNapsal: pon 14. kvě 2018 16:02:18
Ahoj, jmenuju se Jirka, je mi 23 a bydlím v Českých Budějovicích. Kartičky jsem sbíral nejdříve na základce, takových 2000 karet mi z toho ještě zbylo. Ke sbírání jsem se vrátil až letos v lednu, k vánocům jsem dostal pár balíčků a zase mě to chytlo. Od novýho roku už jsem si nakoupil několik boxů, v nich přišli i první jersey karty, patche nebo podpisy a teď dokonce už i stick karta. Z hráčů jakožto fanoušek Edmontonu sbírám Connora Mcdavida a Leona Draisatla.
Sběratelem od 10.1. 2018

Jesse Puljujärvi 81 ks
https://www.absolutecardcollector.cz/li ... 90a84d8179

Zpět na Chci se představit!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron