Zdravice

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Hoffy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: stř 22. kvě 2024 11:34:05

Zdravice

Příspěvek od Hoffy »

Zdar,
asi budu patřit do velké skupiny sběratelů, kteří jako malí kluci sbírali karty NHL. Pamatuju si, že v té době každé narozeniny/svátek/ za vysvědčení, cokoliv, jsem si vždycky přál nějaký nový balíček karet. Ta chvíle cestou z paneláku do trafiky a pak před otevřením balíčku, se nedá s ničím srovnat. Teď se k tomu chci pomalu vrátit a "nakazit" tím i další generaci.

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host