Ahoj

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Ahoj

Příspěvek od elektrikar »

Ahoj, jmenuji se Petr

moje první kartičky byly pro-set 90-91 cca :)
zbírat jsem začal kolem roku 96,97 cca :) a pokračoval jsem asi tak do roku 2001 kde mam poslední karty vicktorky
vloni na extralize jsem si koupil 1 balíček ofs clasic, a tak nějak mě láká znovu se do toho pustit, teď je přemýšlím do čeho se pustím, a jelikož se dá koupit base set už v celku tak do toho se mi nechce
tak jsem chtěl zkusit group break na hokejove-karty.cz ale tam mi nejde ani po zaregistrování dát nic do košíku :(
tak přemýšlím nad nějakým starším (levnějším :) )boxem nhl, rady vítány
a asi zkusim 2016-17 OFS Classic Series 1 Hockey Collector´s Box

děkuji za pozornost
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj

Příspěvek od smiesek »

ahoj, a ať se daří ve sbírání.

Ohledně registrace a nákupů na shopu, kontaktuj přímo majitele pavelbart, určitě to spolu vyřešíte ke spokojenosti.

Co se týká nákupů kompletních setů, nenechej se tím odradit, buď si chceš karty sesbírat (během toho můžeš s balíčcích najít pěkné kousky) a nebo koupit, to už bude záležet na Tobě, čemu se budeš chtít více věnovat. U základních karet je větší pravděpodobnost sesbírání, kdežto u těch insertů to někdy nemusí zcela vyjít.

Doufám, že se brzy pochlubíš se svou sbírkou a taky kartičkami, které budou postupně přibývat do sbírky :wave:
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
DSTRAKA
Opora
Opora
Příspěvky: 276
Registrován: pon 07. zář 2015 20:28:48
Bydliště: Horní Slavkov

Re: Ahoj

Příspěvek od DSTRAKA »

Jestli můžu poradit, tak jdi do novějších ročníků ofs... stojí to za to. :thumbup:

The Thing
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 97
Registrován: úte 04. říj 2016 21:27:35
Bydliště: Kladno

Re: Ahoj

Příspěvek od The Thing »

Ahoj Petře, vítám tě na zdejším fóru.

Momentálně není na hokej-karty.cz žádný Group Break vypsaný, takže proto ti nejde žádný tým hodit do košíku. Až se bude další GB blížit, určitě se to na tomto fóru předem dozvíš, pak už jen zbývá být dostatečně rychlý (i když ani to někdy nestačí :) ) a urvat si pro sebe ten svůj milovaný tým. Poslední GB byl vypsaný tuším 20.října a cca deset dní na to proběhla otvíračka.

Co se týká toho co vlastně sbírat. Tak pokud se chceš specializovat pouze na jeden konkrétní tým nebo pár svých oblíbených hráčů, jsou GB dobrou volbou. Pokud si ale radši rád složíš nějakej ten setík, ať už bez nebo s insertíkama, tak koupě boxíku je ten správný základ a zbytek už hold pomalu splácat, jak se jen dá. :)

Jestli ještě nevíš, jaký ten setík by sis konkrétně složil a váháš mezi některýma, tak jedna z možností je koupit si prostě od každýho toho produktu po balíčku a jakej se ti poté po rozbalení bude nejvíc zamlouvat, tak do toho bych šel.

Jestli NHL nebo naší scénu, to už si musíš rozhodnout sám, kam tě srdce více táhne. ;)

Tak přeji ať se ti zde líbí a šťastnou volbu při rozhodování.
Sbírám převážně karty těchto legend: Pat LaFontaine, Mario Lemieux, Rod Brind'Amour

Můj wantlist: http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=12612

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: Ahoj

Příspěvek od elektrikar »

puvodne jsem myslel, ze si slozim novy zakladni set cesky extraligy (koupim 3boxiky a uvidim kolik toho chybi), jenze pak jsem videl na strankach RHK ze uz nabizi cely ten set za litr, tak me to odradilo, a set z inzertu uz me prijde hodne financne narocny
jinak fandim Sparte a zbirat ji mi zase prijde slozity, z duvodu ze asi s kometou budou nejzadanejsi
u toho breaku z nhl by me ani tak na tymu nezalezelo spis to prekvapeni co to bude za karty :)
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Ahoj

Příspěvek od pavelbart »

Zdravím a vítám elektrikáře:-). I když momentálně bych potřeboval spíše instalatéra domů...

Proč nejde u nás nakupovat netuším, vše funguje, právě jsem ověřil a objednávek přišlo dnes mnoho. Tak nevím.
Group Break bude skutečně vypsán někdy příští týden, spíš na konci a to se v sekci objeví všechny týmy.
Co se týče levnějších boxiků, doporučil bych třeba Score od panini, nebo např. starší Pacific, co se týče NHL. OFS je jasný, tam nic jiného na výběr není:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: Ahoj

Příspěvek od elektrikar »

ja myslel ten group break ze nejde do kosiku, ostatni jde :)
jinak ty panini score 13/14 vypadaji dobre ale tam vidim jen ten jumbo box za 2 litry, novejsi panini score jsem uz u vas nevidel
u toho NHL mi prijde tech karet moc, zkusim chytit nejaky ten NHL group break u vas na shope
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
Johann66
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1470
Registrován: pon 30. kvě 2011 5:01:32
Bydliště: Olomouc

Re: Ahoj

Příspěvek od Johann66 »

elektrikar píše:ja myslel ten group break ze nejde do kosiku, ostatni jde :)
jinak ty panini score 13/14 vypadaji dobre ale tam vidim jen ten jumbo box za 2 litry, novejsi panini score jsem uz u vas nevidel
u toho NHL mi prijde tech karet moc, zkusim chytit nejaky ten NHL group break u vas na shope
Panini Score 13-14 byl poslední vydaný ročník, novější již poté nebyl

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Ahoj

Příspěvek od pavelbart »

Ty normalni score mame na ceste. Jinak preji hodne stesti u gb.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host