WJDD

Já vás neznám, vy mě neznáte, ale právě nyní se poznáme
Pravidla fóra
1, Jako nově registrovaný uživatel na tomto fóru získáváte status Nový člen fóra. Tento status je dočasný a máte stejné benefity, jaké má (neregistrovaný) návštěvník.
Vidíte sekce Novinky, Breaky balíčků a boxů, Burzy, Přehled sérií a pochopitelně sekci Úvod, představení a kompletní pravidla), a navíc máte možnost přispívat do subtématu Chci se představit!.

V něm si můžete založit vlastní téma (doporučujeme s názvem našeho uživatelského jména zde na fóru), kde se můžete všem ostatním představit - např. na co se specializujete, jaké karty sbíráte, jak dlouho patříte mezi sběratele apod.

2, Jakmile se jako Nový člen fóra představíte, to znamená - odešlete jeden příspěvek do výše uvedeného tématu, stáváte se plnohodnotným Registrovaným uživatelem fóra.
Odkryje se Vám kompletní obsah diskuzního fóra se všemi sekcemi a tématy, do nichž budete moci podle libosti psát své příspěvky.

V případě potíží, dotazů a nebo nejasností neváhejte kontaktovat Vedení fóra.
Odpovědět
WJDD
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned 13. bře 2016 14:00:04

WJDD

Příspěvek od WJDD »

Ahojte,som rád že som tu na fóre...volám sa David,mám 17 rokov a zbieram karty Winnipeg Jets :) :wave:
Winnipeg Jets-173 kusov/???
Moja zbierka- http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 39&t=10957

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: Úvod a přivítání

Příspěvek od leebour »

Vitaj mladá krv sa cení *gp*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Úvod a přivítání

Příspěvek od pavelbart »

WJDD píše:Ahojte,som rád že som tu na fóre...volám sa David,mám 17 rokov a zbieram karty Winnipeg Jets :) :wave:
Dostali jsme info, že tento uživatel je místní bývalý člen Evander9, který tady měl nějaké problémy s transakcemi. Prosím tedy uživatele, aby nejdříve vyřešil své staré nedotáhnuté transakce. Případně se ozvěte ti, kdož měl s uživatelem problémy.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Johann66
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1470
Registrován: pon 30. kvě 2011 5:01:32
Bydliště: Olomouc

Re: Úvod a přivítání

Příspěvek od Johann66 »

pavelbart píše:
WJDD píše:Ahojte,som rád že som tu na fóre...volám sa David,mám 17 rokov a zbieram karty Winnipeg Jets :) :wave:
Dostali jsme info, že tento uživatel je místní bývalý člen Evander9, který tady měl nějaké problémy s transakcemi. Prosím tedy uživatele, aby nejdříve vyřešil své staré nedotáhnuté transakce. Případně se ozvěte ti, kdož měl s uživatelem problémy.
byl to myslím Shark a JJ68

Uživatelský avatar
Diego
Opora
Opora
Příspěvky: 371
Registrován: ned 06. dub 2014 21:22:10
Bydliště: Kozmice

Re: Úvod a přivítání

Příspěvek od Diego »

Jj je to on. Já s ním měl také problémy nedoporučuji s ním obchodovat.
Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
JJ68
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1633
Registrován: ned 11. pro 2011 13:18:26
Bydliště: Plzeňský kraj / ČESKO

Re: Úvod a přivítání

Příspěvek od JJ68 »

Takže mě se včera sám ozval *typing* , že ten dloužek vyrovná , tak uvidíme .............

Odpovědět

Zpět na „Chci se představit!“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti