4x BD 14/15

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2015.
Odpovědět
Uživatelský avatar
paricovsurneg50
Opora
Opora
Příspěvky: 261
Registrován: sob 25. kvě 2013 15:21:59
Bydliště: Trebišov,Slovakia

4x BD 14/15

Příspěvek od paricovsurneg50 »

poslednych par dni dozadu som otvaral ultry /a bola to ovela lepšia otvaračka/ a tentoraz prišlo aj na BD ked tam tak smutne položene čakali na noveho majitela a žial nikto sa nehlasil tak som ich rozpitval ... z boxov ak by boli za oficialnu sumu by som vysolil po takmer 100 talarov a nezozbierat ani zakladny set ... pfuj a ešte raz pfuj aj na cely upper deck, každopadne mam na dllllhy dlhy čas pokoj od otvarania aspon tych tohtoročnych resp. minuloročnych boxikov pokoj, za foto sa ospravedlnujem ale si myslim že nieje ani načo velmô pozerat, snad tie ring karty, ale tie by sa pekne krasne dali nakupit za zlomok sumy ak porovname oficialnu cenu boxov, ak to zhrniem tak som sa opat utvrdil v tom že otvarat boxy a hlavne tie nove stoji za staru belu a to ju uražam, niežeby som bol znechuteny to nie, som len sklamany z toho ako nas zberatelov UD degraduje do pozicie sponzorov ich firmy a dokopy nič z toho nemame, nech si nechaju taketo produkty, hoc im zhniju u regaloch :) *fngrs* *lgh* *cheer* *drink*

niečo samozrejme ostava u mna, zvyšok AK BY NIEČO NIEKTO CHCEL MOŽME DEBATOVAT /hlavne tie orange, rc karty, jersey, doble, triple a samozrejme radovky/

chyba IGINLA 4 diamand
Obrázek

bonus packy
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti