narozeninový 12-13 Limited

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2015.
Odpovědět
scarf
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 143
Registrován: stř 27. lis 2013 19:18:05

narozeninový 12-13 Limited

Příspěvek od scarf »

Na své narozeniny jsem se velmi těšil, jelikož jsem cítil v kostech, že je velká pravděpodobnost nějakého boxíku, popř. balíčků. Mé přání se stalo realitou a to na obou frontách (balíčky i box). Z dostupných boxů na shopu pana Bartka jsem si tajně přál box Limited 12/13, jelikož osobně raději rozbaluji boxy s menším počtem karet a možností nějakého hitu než boxy s milionem řadovek (nic proti těm, kteří to mají opačně). Poslední dobou se z těchto boxů tady na fóru tahaly samé parády (např. SC Winners P. Roy auto atd.) tudíž jsem si říkal, že na mě zase zbude určitě černý Petr... Nu posouzení obsahu nechám na Vás...

Na 7. místě se umístil Jonas Hiller /299
Obrázek

Na 6. místě je jersey Nicklas Backstrom /99
Obrázek

Na 5. místě je Limited Duels Bobby Clark /99
Obrázek

Bramborovou medaili získává silver verze base karty Phila Kessela /49 (doufám, že se v Penguins pořádně uchytne)
Obrázek

Bronzovou medaily získává SC Winners Jonathan Quick /199
Obrázek

Na druhé příčce se umístil Big Joe /49
Obrázek

No a vítězem se dle mého názoru stává bek, který v devadesátých letech měl nejtvrdší střelu v celé NHL Al MacINNIS a konkrétně on i s jeho podpisem na kartě SC Winners /99 auto
Obrázek

Nu co k tomu dodat, Lafontaine se sice nekonal, avšak co hráč to pojem, dva podpisy, z toho jeden hard, 2x karta /49, 3x karta /99, 0x no name hráč. Já si myslím, že spokojenost může být maximální. Budu opakovat, co tu bylo zmíněno již několikrát, karty jsou to nádherné a určitě všem doporučuji zakoupit tento produkt, protože dle mého názoru je u něj poměr cena x výkon nesrovnatelná s většinou ostatních produktů. Každopádně budu rád za každý příspěvek. Mějte se krásně a přeju všem breakovací štěstíčko *thks*

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: narozeninový 12-13 Limited

Příspěvek od Netorack »

Když je na šestém místě jersey Backstroma #/99, tak to asi bude dobrý box ;)

Uživatelský avatar
vojta_7
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 174
Registrován: úte 09. pro 2014 18:20:35
Bydliště: Beroun

Re: narozeninový 12-13 Limited

Příspěvek od vojta_7 »

Fakt parada *cheer* tohle je moc pěkný černým Petr *lgh*
Mam zajem jen o karty Jardy Jágra a Mcdavida

http://vojta77.rajce.idnes.cz/Vymena_a_prodej_Unor/

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host