Upper Deck e-Pack

Žhavé novinky týkající se sezóny 15 / 16
Odpovědět
Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od Luky »

Klidně pošli většina je z trejdů a zbavuju se toho, než budou chtít něco za poslání na comc účet.
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od Tony Lapacka »

Momentálně si z těch Free Packů se zájmem tahám karty Alien Anthology... to sice už není hokej, ale je to zkrátka Amerika ...:-)
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od Netorack »

Co letos vyjde i na e-Packu:

2016-17 NHL® MVP (available now)
2016-17 NHL® Upper Deck Series One
2016-17 NHL® SP Game-Used
2016-17 NHL® SPx
2016-17 NHL® Upper Deck Series Two
2016-17 NHL® O-Pee-Chee Platinum
2016-17 NHL® Ultimate Collection

Plus jedna další série pouze pro e-Pack.

A nějaké další informace: http://upperdeckblog.com/2016/10/upper- ... r-updates/

Uživatelský avatar
Nikhaj
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 123
Registrován: pon 09. bře 2015 10:17:46

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od Nikhaj »

No dostal som sa k tejto téme náhodou cez tému otváranie boxov balíčkov.

Pekne som si medzi stretnutiami v práci prečítal poctivo celú konverzáciu. Ospravedlňujem sa ak je to neskoro ale našiel som to tu až teraz. Osobne som dosť prekvapený, že niečo take už aj existuje. Nie preto, že je to niečo nové a tým pádom "online" ale skôr nezmyselnosťou nápadu, ktorý nie je nič iného len veľmi chabý marketing, ktorý ľudí bude držať iba na sieti a tam robiť trady. Predsa každý musí vedieť, že mať box v rukách, otvoriť balíček a vidieť karty naživo znamená zberateľstvo.

Mám silný pocit, že za pár rokov reálne boxy budú otvárať len tí solventnejší. Budú sa do nich dávat extrémne drahé a vzácne kusy a 99% zeberateľov sa bude od rána do večera naťahovať a vymienať virtuálne karty. To je komické, vážne *iwm*
Ale je to tak, povedal by z nás niekto pred pár rokmy, že budú existovať boxy so 7 kartam, a za pár rokov, že tých 7 akriet stojí 300$ a za pár rokov, že za tých 300$ mate 7 kariet v hodnote 50$ a môžete byť radi lebo vám nikto nič negarantuje? No a realita je tu a trh ju akceptuje s otvorenou náručou. Ak majú byť virtuálne karty súčasťou zberateľstva tak budú a nik s tým nič nespraví o všetko sa postará zákazník.

Už keď som tu čítal, že tieto karty môžem vymeniť za tieto foil a neviem čo :), niekto to tu napísal, že ak budem vysvetľovať nezberateľovi ako zbieram karty tak mi chytí čelo či nemám teplotu. To vôbec nie je o tom nedať šancu novej modernej alternative skôr o tom ako vlastne ten akože nový "vynález" ovplyvní zberateľstvo, ktoré poznáme a som si 100% istý, že zmeny nastanú.

Virtuálne otváranie boxov online so zebrateľstvo nemá absolútne nič spoločné, či už som zberateľ 10 ročný alebo 70 ročný skúsený harcovník.

Alebo inak: podme na ryby, vlastne chytať nebudeme kúpime ich v supermarket a potom si ich môžeme meniť, super už teraz sa cítim lepšie, že ako rybár mám aj túto možnosť a som na seba ako na rybára hrdý, že viem rybu zabezpečiť ako rybár aj takto.

Táto možnosť virtuánych kariet nie je ďalšia alternatíva/možnosť je to stráááášne veľky oser zo strany UD, niekto tomu chápe v širších súvyslostiach niekto nie. To je celé.

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od SteveRogers92 »

Nikhaj píše:No dostal som sa k tejto téme náhodou cez tému otváranie boxov balíčkov.

Pekne som si medzi stretnutiami v práci prečítal poctivo celú konverzáciu. Ospravedlňujem sa ak je to neskoro ale našiel som to tu až teraz. Osobne som dosť prekvapený, že niečo take už aj existuje. Nie preto, že je to niečo nové a tým pádom "online" ale skôr nezmyselnosťou nápadu, ktorý nie je nič iného len veľmi chabý marketing, ktorý ľudí bude držať iba na sieti a tam robiť trady. Predsa každý musí vedieť, že mať box v rukách, otvoriť balíček a vidieť karty naživo znamená zberateľstvo.

Mám silný pocit, že za pár rokov reálne boxy budú otvárať len tí solventnejší. Budú sa do nich dávat extrémne drahé a vzácne kusy a 99% zeberateľov sa bude od rána do večera naťahovať a vymienať virtuálne karty. To je komické, vážne *iwm*
Ale je to tak, povedal by z nás niekto pred pár rokmy, že budú existovať boxy so 7 kartam, a za pár rokov, že tých 7 akriet stojí 300$ a za pár rokov, že za tých 300$ mate 7 kariet v hodnote 50$ a môžete byť radi lebo vám nikto nič negarantuje? No a realita je tu a trh ju akceptuje s otvorenou náručou. Ak majú byť virtuálne karty súčasťou zberateľstva tak budú a nik s tým nič nespraví o všetko sa postará zákazník.

Už keď som tu čítal, že tieto karty môžem vymeniť za tieto foil a neviem čo :), niekto to tu napísal, že ak budem vysvetľovať nezberateľovi ako zbieram karty tak mi chytí čelo či nemám teplotu. To vôbec nie je o tom nedať šancu novej modernej alternative skôr o tom ako vlastne ten akože nový "vynález" ovplyvní zberateľstvo, ktoré poznáme a som si 100% istý, že zmeny nastanú.

Virtuálne otváranie boxov online so zebrateľstvo nemá absolútne nič spoločné, či už som zberateľ 10 ročný alebo 70 ročný skúsený harcovník.

Alebo inak: podme na ryby, vlastne chytať nebudeme kúpime ich v supermarket a potom si ich môžeme meniť, super už teraz sa cítim lepšie, že ako rybár mám aj túto možnosť a som na seba ako na rybára hrdý, že viem rybu zabezpečiť ako rybár aj takto.

Táto možnosť virtuánych kariet nie je ďalšia alternatíva/možnosť je to stráááášne veľky oser zo strany UD, niekto tomu chápe v širších súvyslostiach niekto nie. To je celé.
Tož pod toto se poepíšu. Pravda v plném rozsahu! *cry-a*
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od superman66 »

Žel monopol má UD a tohle je jejich cesta momentálně. Jde jim hlavně o peníze a e-packy jsou z marketingového hlediska skvělý tah - ze sběratelského podle mě "průšvih". Ale už jsem na to na předešlých stránkách nadával dost, přitom účet tam mám jako většina taky.. říkal jsem si, že aspon využiju jedinou výhodu kterou tento projekt podle mě má - a to je možnost velmi levně (nebo i zadarmo) se dostat výměnami ke kartám které chci (když nemusím dát 500 kč za paralelku Maria, ale můžu si jí vyklikat, tak tím holt ulovili i mě :D).

Mám praktický dotaz, je tam někde možnost vidět, zda moji kartu má někdo ve wishlistu (bez toho že na to náhodně narazím když něčí wishlist procházím)? Díky moc :)
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od Tony Lapacka »

Já s tím mám zkušenosti dobré, problém je jenom celkem vysoká cena boxů.

Co se týče řadovek, tak je doma mít nemusím - pár plných krabic řadovek už doma mám a na ostatní není místo.

A takhle si můžu sehnat karty, co potřebuju.

Takže až na tu cenu dobré.

Z produktů na sezonu 2016-17 se mi nejvíc líbí OPC Platinum, tam budou zajímavé ty exclusive paralelky /25. A potom samozřejmě Series 1, kde čekám podobnou mánii jako s McDavidem. Na e-pack stránce loni někteří sběratelé nakupovali opravdu ve velkém. Samozřejmě je otázka, jestli budou ještě nějací další nováčci, jako loni silná trojka McDavid, Larkin a Panarin.

Ze světa tahle varianta sběratelství už asi nezmizí, a produktů tam bude tuhl sezonu zase o něco víc.
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od superman66 »

Dnes se na E-packu objevil UD Ultimate. To je první z high-end boxů.. nějak nevim no.. dost zásadně se nám to sběratelství posouvá.
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od pavelbart »

jaká je tam cena za box Petře?
U těch high endů by mi asi chybělo to napětí z rozbalení, ten zážitek. U MVP ok, amíkům řadovky nic neříkají, ale tady bych do toho asi nešel nikdy. Je někde jasně dán poměr co je v boxech a co je na netu?
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od Heppig »

245 a case 1200 dolacu. Plneni by melo byt stejny.
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od pavelbart »

Díky za info.
No tvl dát 245USD a hrát PC hru s 5ti kartama...No. To už je gamblerství.

Já to myslel tak, zda je jasně dané jaké procento karet je v těch epacích. Rozumíš, na obalu boxu je napsáno - 1:84 boxům třeba u nějakého podpisu. A myslí se jen fyzické boxy, nebo i epacky?
EDIT: to je nějaký drahý ne?? Vždyť my máme na shopu v přepočtu 263USD s marží a DPH - to je nějak hodně těch 245. Když ten box ani fyzicky neexistuje. Ty chtějí hodě rejžovat...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od superman66 »

Já myslim, že ty poměry se tu už řešili nějak na začátku. Tam byla obava, zda ten produkt (toho času UD series I) nebude nekonečná, když je vlastně online. Ale pak se vyprodala. Podle mě je to tak, že oni prostě vyrobí karty - nyní pro Ultimate, něco dají do fyzických boxů a něco nechají na skladě pro e-pack. Celkově to pak (snad) odpovídá a poměry můžou být stejný. U těch Ultimate ty karty jsou fyzické hned (na rozdíl od řadovek třeba MVP)..
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od pavelbart »

To chápu, mně jde o to, jaký to je poměr - 30% epack, 70% fyzicky... apod.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od superman66 »

pavelbart píše:To chápu, mně jde o to, jaký to je poměr - 30% epack, 70% fyzicky... apod.
Tak to myslím nikde neuvádějí, aspoň jsem to nenašel.. ale taky by mě to zajímalo. Jinak ta cena je hodně vysoká, čekal bych, že když odpadá balení, distribuce atp.. mohlo by to být levnější, zvláště když chtějí nalákat lidi.
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
kalderon
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 699
Registrován: úte 13. lis 2012 7:46:59

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od kalderon »

by to mohli dát do free packů :D

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od pavelbart »

JJ, to bych si taky nějaký vyklikal:-). Jenže to už asi nejde, když vyřadili řadovky...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Netorack
Veterán
Veterán
Příspěvky: 906
Registrován: pon 13. říj 2014 15:13:56
Bydliště: Praha

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od Netorack »

pavelbart píše:To chápu, mně jde o to, jaký to je poměr - 30% epack, 70% fyzicky... apod.
Myslím, že v nějakých těch Q&A po spuštění systému psali, že právě tuhle informaci nebudou zveřejňovat. Spekuluje se o nějakých nižších desítkách procent (10-30 %) podle High Gloss #/10 z UD S1+S2, které se u těch hodně sledovaných nováčků obvykle vylouply zatím jedna nebo dvě.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od pavelbart »

Netorack píše:Myslím, že v nějakých těch Q&A po spuštění systému psali, že právě tuhle informaci nebudou zveřejňovat.
U MVP je to asi jedno, ale u Ultimate jde docela o zásadní informaci.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od Tony Lapacka »

Jelikož jsou všechny karty Ultimate číslované xx/xx, x/x nebo xxx/xxx, mělo by být úplně jedno, kolik je v oběhu klasickou formou a kolik formou e-pack. Dali tam asi to, co si v první vlně nerozebrali běžní prodejci do obchodů. Dohledat se ta informace asi nikde nedá.

Cena e-packů odpovídá ceně běžného prodeje, což mi taky nevyhovuje, bral bych radši nižší cenu. Pět karet za 249.00 dolarů ... ? Ultimate není product pro mě. Totiž v tom smyslu, že bych skupoval boxy. Jen jednotlivé karty, které se za pár dní budou objevovat na Comc.
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Upper Deck e-Pack

Příspěvek od pavelbart »

Zdeňku já nevím jistě, ale přijde mi z logicky věci, že to nemůže bát to samé jako u sérií, které vycházely pouze klasicky.
Tam bylo jasné, že Shield se ukrývá někde v boxech, ale tady je vše jinak, pokud je část produkce v epacích. Tam by, dle mého selského rozumu, mělo být napsané jak se věci mají. Naprosto chápu, že to uvádět nechtějí, ale mně to přijde jako klamání spotřebitele a vlastně na obou frontách. Jak toho co rozbalí klasicky, tak toho co hraje Doom a u toho rozbalí Ultimate ;) .
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „2015 / 2016“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host