OFS 14/15 Collector's box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci březnu 2015.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Heikki091
Opora
Opora
Příspěvky: 306
Registrován: stř 16. říj 2013 20:35:20
Bydliště: Plzeň

OFS 14/15 Collector's box

Příspěvek od Heikki091 »

Letošní OFS jsou prostě paráda. Neodolal jsem a pořídil jsem si jeden boxík s označením "Collector's". Šel jsem do toho s tím, že bych chtěl vytáhnout podepsanou Unique Shooters (dle mého nejhezčí insert v sérii) a hokejku nějakého Plzeňáka. Jestli se povedlo, uvidíme....
Chci se omluvit za nekvalitní fotky.


Base: Horčička (ZLN), Honzík (KVA), Barák (SLA), Moravčík (PLZ), Martynek (LIT), Svačina (VIT), Derner (LIB), Zuzin (OLO), Chmielewski (TRI), Piegl (HK), Lukáš (SPA) a Honejsek (BRN)
Rainbow /125: Galvas (TRI), Frolo (LIT), Stuchlík (ZLN), Starý (PCE), Malec (VIT), Knotek (HK), Pšurný (KVA), Forman (SPA), Mikuš (SPA), Látal (MBL), Kubalík (PLZ) a Skrbek (OLO)

Glacier /25: Eminger (SPA), Přikryl (PLZ), Musil (MBL), Maxwell (VIT)
Obrázek

Novotný /20, Punčochář /25, Rákos /25, Čihák /169, Čermák /65
Obrázek

Podpisy: Ovčačík /49, Polášek /49, Horna /15, Kumstát /25 a Pacovský /15
Obrázek

....a nej karta z boxu....
...
...
...

Roman Rác Game Used Stick 08/43 !
Obrázek

Ta hokejka je moc pěkná, za tu jsem rád. Sice to není Plzeňák, ale i tak :D Jinak mám radost z Kumstáta na Unique Shooters, super karta! Celkově to byl takový "sparťanský" box (nic pro mě) :D


Jinak k boxu jsem si objednal ještě jeden sólo balíček OFS S2, kde na mě čekalo takové "neštěstí ve štěstí", nebo jak bych to nazval :D Vykoukla na mne podpisovka Cingela /15, bohužel ale bez podpisu......

Obrázek
Obrázek


Každopádně produkt parádní, mohu jen doporučit!
Díky za pozornost :wave:
Obrázek

Patric Hörnqvist: 88/416
Nashville Predators: 7??/?
City Lights Jersey: 33/100

https://www.facebook.com/NashvillePredsCZ

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OFS 14/15 Collector's box

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Heikki091 píše:Vykoukla na mne podpisovka Cingela /15, bohužel ale bez podpisu......
Tak to bude asi nějaká chybová karta, ale neměl by bejt problém to u výrobce vyreklamovat ...

Odpovědět

Zpět na „Březen/March 2015“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti