19-20 UD ICE

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1572
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

19-20 UD ICE

Příspěvek od Chrostik »

Ahojte, uz velmi dlho som si neotvoril ziadny boxik a nove UD ICE vyzerali velmi lakavo, tak reku vyskusam a uvidime... prvotne dojmy z otvaraciek na internete sa mi potvrdili, jersey karty sa mi nepacia, zato ten zvysok je paradny, velmi sa mi pacia Subzero inzerty (nazivo krasne prevedenie) a tiez base karty su velmi pekne, nie su sice priesvitne, ale dizajnovo su velmi pekne. Aj ine otvaracky mali nadstandardne plnenie, ja som s mojim obsahom velmi spokojny, ved uvidite sami... Ako doplnok boli aj tri balicky (2x 1999-00 UD Series 2 a 1x 19-20 OPC Platinum)...

Zostava teda nasledovna:

Obrázek

1999-00 UD S2 len kopec base kariet a jeden Bure na inzerte Sixth Sense (pomer vkladania 1:5)

Obrázek

2019-20 OPC Platinum vysli na vybornu, Marquee Rookie Kakko a Seismic Gold Connor Clifton /50 (meno nic moc, ale tieto seismic gold su hadam jedna na inner case, takze spokojnost )

Obrázek


Na rad prisiel uz samotny boxik... green a orange parallel

Obrázek

jersey Taro Hirose, Subzero Ryan Poehling /999, Gaeten Haas na Ice Premieres /999

Obrázek


a to najlepsie...

3. miesto by som dal Ice Premieres Noah Dobson (level 2) v limite /249

Obrázek

2. miesto a krasna karta Subzero a na nej Cale Makar v limite /999

Obrázek


na 1. mieste jedno z TOP mien ake sa daju vychytat...
.
.
.
.
.
ano, chyba podpisovka...
.
.
.
.
.
a nie hocijaka...
.
.
.
.
.
aj ja chcem vybodkovat konecne daco *lgh*
.
.
.
.
.
.
karta je Subzero... ale nie obycajna, ale Rookie Variants Green Autographs v limite /25
.
.
.
.
.
.
SubZero Rookie Variants Green Autograph Nick Suzuki *cheer* *cheer* *cheer*

Obrázek


Myslim, ze tieto ICE som neotvaral poslednykrat, karty sa mi velmi pacia, s obsahom spokojnost, keby niekto mal o nieco zaujem, vsetko je volne *thks*
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 19-20 UD ICE

Příspěvek od leebour »

Platinumky si teda trafil Michal :clap: Subzero´s naozaj parádnice. nebola base MaFíka v ICE?

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 19-20 UD ICE

Příspěvek od Maurice Richard »

Suzuki paráda, Gratulace!!! Poehling ten je všude.... *lgh*.... Ostatní si netroufám hodnotit....
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: 19-20 UD ICE

Příspěvek od Jirzik-ACS »

za mě teda platinumky hooodně dobrý, bure taky hezkej a ty ice jsou velmi povedený...
přiznám, že jsem ještě moc rozbalovaček novejch icek neviděl, ale tohle v kontextu těch loňskejch je setsakra dobrej box!!!
a designově jsou taky povedený!!!
dík za brejk a gratulace
Mike Modano!!!

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů