Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2014.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od Lembi »

2013-14 ITG DECADES ,

ÚSUDEK NECHÁM NA VÁS, PŘÍPADNÉ KOMENTÁŘE POTĚŠÍ.



řadovky : J.Jágr, Al McInnis, Claude Lemieux, Kevin Stevens, Kris King a Steve Yzerman ( gold / 30 ) , Rookie Decades Nicklas Lidstrom
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


Mask Decades Tom Barrasso
Obrázek
signatures : Warren Rychel Autograph , Gino Odjick Autograph, Jacques Lemaire Autograph

ObrázekObrázekObrázek

memorabilia : European Influence Lidstrom / Forsberg
Decades Rivalries Muller / Sakic / Nolan / Roy
Decades Game jersey Sergei Fjodorov Gold / 10


ObrázekObrázekObrázek
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od peldap »

díky Lembi za vystavení !!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od freddy-NJD26 »

wooow lemaire..v pozadi stara hala devils :thumbup: , byl by k maani ?
Patrik Eliáš - 1 275ks

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od peldap »

napsal jsem ti odpověď na SZ
freddy-NJD26 píše:wooow lemaire..v pozadi stara hala devils :thumbup: , byl by k maani ?

COBBY
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 186
Registrován: pon 20. led 2014 15:25:26

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od COBBY »

Lemaire by aj mna potesil pri breaku, aj ked halu som si ani nevsimol :-D
::::::::::::: Lecavalier: 1029 ::::::: Luongo: 725 ::::::::::::

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od peldap »

jo, karta to je krásná a ta stará hala tam v pozadí opravdu je.
COBBY píše:Lemaire by aj mna potesil pri breaku, aj ked halu som si ani nevsimol :-D

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2486
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od Vasil »

Líbí se mi že ITG nezapomíná na bitkaře (řadovky i podpisy). Ale nebyt jejich fanda tak nevím jestli by mě tolik potěšili Rychel, Odjick nebo Kris King. Co na to peldap? Asi by sis dokázal představit lepší podpisovky co?
Sháním řadovky - 92/93Ultra#254Panteleev, 92/93UD#492Panteleev, 93/94Leaf#3Leach, 93/94Parkhurst#15Stumpel, 93/94Ultra#266Casey, 94/95SP#6Bourque, 96/97Fleer#7Ranford, 97/98Coll.Choice#18Stumpel, 97/98Omega#19Thornton, 98/99Dynagon#12Laaksonen

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od peldap »

no tak samozřejmě máš pravdu, určitě ty podpisovky mohli být lepší, já jsem ale vcelku spokojen, mohlo být i hůře...
Vasil píše:Líbí se mi že ITG nezapomíná na bitkaře (řadovky i podpisy). Ale nebyt jejich fanda tak nevím jestli by mě tolik potěšili Rychel, Odjick nebo Kris King. Co na to peldap? Asi by sis dokázal představit lepší podpisovky co?

Tukans
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 404
Registrován: ned 09. říj 2011 15:23:26

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od Tukans »

mě spíš zarazila kvalita podpisů za ty dvě podpisovky bych vraždil jak jsou odfláknutý

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od peldap »

souhlas, jedinej kdo si dal záležet byl pan trenér !!!
Tukans píše:mě spíš zarazila kvalita podpisů za ty dvě podpisovky bych vraždil jak jsou odfláknutý

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od peldap »

mě taky potěšil, protože jinak jsem z podpisovek byl zklamanej, nic moc jména a ještě ke všemu jak už tady někdo napsal pěkně odfláknutý, jinak produkt to je podle mého názoru velice dobrý, snad bude mít někdo větší štěstí, mohu doporučit.
COBBY píše:Lemaire by aj mna potesil pri breaku, aj ked halu som si ani nevsimol :-D

Uživatelský avatar
hektuur
Veterán
Veterán
Příspěvky: 990
Registrován: pát 06. pro 2013 18:25:18

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od hektuur »

No break celkem dobrý..Ale tenhle box jsem taky otevíral a bylo to tak na stejné úrovni.. Nemasný neslaný.. Ale kdyby tam byla nějáká pecka tak bych mlčel..Ale ještě jsem neviděl v breaku nějákou super kartu...Já už bych do tohohle boxu nikdy nešel..
Sháním karty Petr Gewiese a SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE.

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od vodry22 »

Jak v decades nepřijde fakt nejaka pecka tak je to takový nemastný neslaný vždycky. Ja sem otevíral nejdřív tři boxy a to bylo super. Asi dorazil na shop nejakej zazracnej case. A pak sem bral pět kousků a to bylo takový o ničem. Ale ono to s těma podpisovkama je podle me jinak. V 90.letech bylo takových top hráčů,ze když vytáhneš hráče jako Odjick nebo Rychel tak je to zklamání. Přitom to byly taky super hráči.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od peldap »

já jsem v prvním boxu měl Roy AU jersey 1/1 , bohužel není pokaždé posvícení !!!!! ale každý má svůj názor , díky !!!!
hektuur píše:No break celkem dobrý..Ale tenhle box jsem taky otevíral a bylo to tak na stejné úrovni.. Nemasný neslaný.. Ale kdyby tam byla nějáká pecka tak bych mlčel..Ale ještě jsem neviděl v breaku nějákou super kartu...Já už bych do tohohle boxu nikdy nešel..

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od peldap »

tak určitě, všechny tyto boxy kde je relativně málo karet ( Decades, ITG Used, Prime, National Treasures apod. ) jsou víceméně o jedné kartě.
Ty můžeš určitě tento box hodně srovnávat, bral jsi jich poměrně hodně, co se týká podpisovek, určitě, dnes ty jména moc už neříkají, ve své době to ale bylo jinak, proto já ten box považuji za trochu lepší průměr, moc díky za komentář.
vodry22 píše:Jak v decades nepřijde fakt nejaka pecka tak je to takový nemastný neslaný vždycky. Ja sem otevíral nejdřív tři boxy a to bylo super. Asi dorazil na shop nejakej zazracnej case. A pak sem bral pět kousků a to bylo takový o ničem. Ale ono to s těma podpisovkama je podle me jinak. V 90.letech bylo takových top hráčů,ze když vytáhneš hráče jako Odjick nebo Rychel tak je to zklamání. Přitom to byly taky super hráči.

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od Dampa17 »

peldap píše:ta... co se týká podpisovek, určitě, dnes ty jména moc už neříkají, ve své době to ale bylo jinak, proto já ten box považuji za trochu lepší průměr
... tohle je z mého pohledu hodně zajímavá myšlenka, když se otevírají dnešní boxy, tak jsou všichni nadšení z RC mladíčků, o kterých za rok či dva třeba nebudeme vědět nebo budou hrát průměr a na druhou stranu, když se vytáhnou z podobného produktu hráči, kteří v těch devadesátých byli lepší průměr nebo i nadprůměr a své si v lize odehráli, tak je z toho spíš zklamání, že tam nebyl někdo opravdu top ... jinak je u těchto boxů pravda (bohužel), že je to o té +/- jedné kartě a proto třeba moje maličkost by si takový box hodně rozmýšlela ... ale tady bych asi byl spokojený, protože auto karet trenérů moc není a tahle se podařila ;) a hlavně pan Lemaire na rozdíl třeba od Odjicka při umísťování podpisu na kartu přemýšlel :think:

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od vodry22 »

Nechci se nějak itg zastávat ale je to tak. Kdyz by si rozbalil Artifacty a mel tam tundru tandems,tundru trios,podpisovku jednoho dobrýho trenéra a dvě podpisovky lepších hráčů,k tomu jeste nizce limitovanou Jersey nadprumernyho hráče tak se to hodnoti jinak. Druhá věc je ta,že itg je porad jedno a to samý. Ale zas jak to dopadlo když místo hlavy dávaly siluetu nebo dres nebo retuš loga na dresu(ty hráči mi přijdou jak v pyžamu). Rozbalit si box decades je na naslednej prodej špatný,ale já si uďelal pěknej základ na podpisovky z boxů a pár jich ješťe přikoupil za víceméně malý peníze. Mám pár fólií hráčů co treba ani podpisovku nemají v jiný sérii a pohromadě to vypadá hezky. Mám celkem itg rád,ale jebto tím že nesbírám jednoho hráče ale mám takovej mix. Jinak by mě ten stejnej design hodně štval a karty bych vypouštěl.

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od Dampa17 »

Ono je u ITG prostě o té tisíckrát omílané licenci, kdyby ji měli, tak třeba tyhle Decades mají úplně jiný potenciál ... nemyslím tím jen cenový, ale celkově ... bohužel si myslím, že jsou vyždímaní a ty retuše, to je jednoduše cesta do pekel ... jinak jsem byl taky fanda ITG, teď mě spíš víc mrzí konec Panini a rozhodně nemusím mít v každým boxu megapecku a už vůbec boxy nerozbaluju na prodej (co jsem rozbalil, mám vše doma) a přesně rozumím tomu, že sis udělal nějaký základ setu a ten doplňuješ plus máš možnost získat hráče, kterým jinak moc karet nevychází - v tomhle je ITG dobrý, ale všechno tohle kazí ta grafika ...

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Peldap - 2013-14 ITG DECADES

Příspěvek od peldap »

moje slova, jenom na rozdíl od tebe ty bys koupi boxu hodně rozmýšlel a mě právě takový boxy lákají, bohužel někdy to nevyjde a pak to jsou veskrze vyhozené peníze.
Dampa17 píše:
peldap píše:ta... co se týká podpisovek, určitě, dnes ty jména moc už neříkají, ve své době to ale bylo jinak, proto já ten box považuji za trochu lepší průměr
... tohle je z mého pohledu hodně zajímavá myšlenka, když se otevírají dnešní boxy, tak jsou všichni nadšení z RC mladíčků, o kterých za rok či dva třeba nebudeme vědět nebo budou hrát průměr a na druhou stranu, když se vytáhnou z podobného produktu hráči, kteří v těch devadesátých byli lepší průměr nebo i nadprůměr a své si v lize odehráli, tak je z toho spíš zklamání, že tam nebyl někdo opravdu top ... jinak je u těchto boxů pravda (bohužel), že je to o té +/- jedné kartě a proto třeba moje maličkost by si takový box hodně rozmýšlela ... ale tady bych asi byl spokojený, protože auto karet trenérů moc není a tahle se podařila ;) a hlavně pan Lemaire na rozdíl třeba od Odjicka při umísťování podpisu na kartu přemýšlel :think:

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host