12-13 ITG ULTIMATE MEMORABILIA 12 edition

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2014.
Odpovědět
Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

12-13 ITG ULTIMATE MEMORABILIA 12 edition

Příspěvek od vodry22 »

Na tenhle box jsem měl zálusk už dlouho, prohlížel různý videa breaků a několika breaků jsem se zůčastnil a byly z toho dvě karty, Jedna base karta /30 Malkin a jedna ALL Stars jersey karta, Jagr, Joseph, Kolzig. Trochu jsem váhal, protože v některých boxem bylo dost nováčků (třeba 3 a to je při celkovým počtu 15 karet dost). No ale nakonec jsem do něj šel a tady je výsledek.

Box - 5 balíčků
3 karty v balíčku - 1 limitovaná base karta /60, /30 nebo /10
- 1 podepsaná karta
- 1 memo karta

Obrázek


1. Balíček

Hned první balíček a hned celkem hit v podání Alexe Ovečkina, base karty mě tolika neberou, ale vypadají docela dobře, Jágr neurazí i když nějaká patch verze by vypadala líp. No ale na začátek jsem si říkal, že dost slušny.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

2.Balíček

Druhej balíček "slabší", ale podpis Cama Neelyho ještě nemám a stick karta Raye Bourqua s limitem /9 není taky k zahození :) ,ve finále tři karty, tři bývalý výborný hráči, dobrej balíček :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek


3. Balíček

Přece jenom jeden nováček, ale v tomhle případě mi to vůbec nevadí a ono i kdyby tam byl nějakej "no name" tak ta šestice by to vylepšila. V týhle kombinaci to je super. Pro mě povedenej balíček, asi nejlepší z boxu. To ale neznamená, že ty zbylý dva jsou propadáky :D

Obrázek

Obrázek

Phil Esposito N.Y. Rangers jersey, Guy Lafleur Montréal Canadiens jersey, Marcel Dionne L.A. Kings jersey, Larry Robinson Montréal Canadiens jersey, Denis Potvin N.Y. Islanders jersey, Bernie Parent Philadelphia Flyers jersey
Obrázek /24


4. Balíček

Na čtvrtým balíčku mě mrzí ten podpis na tý samolepce, pěknej podpis , ale není kompletní a nevypadá to dobře. Tim Horton to ale vynahradil

Obrázek

Obrázek

Tim Horton Jersey Toronto Maple Leafs, pants Toronto Maple Leafs a skate a stick /9 , S tou šesticí asi nejlepší karta v boxu, možná nejlepší, záleži jak na to koukám, ale jo asdi nejlepší karta. :thumbup:
Obrázek

5. Balíček

Trošku nekompletní podpis Amonteho, ale zase ta memo karta to vylepšila, zase ani špetka zklamání :thumbup:

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Asi našetřím ještě na jeden box, protože sem dneska získal docela dost parádních karet co mě navnadily. Pro mě jakožto sběratele starších ročníků hráčů box na jedničku, jednička s hvězdičkou by byla pouze při nějakým papercutu nebo lumbergraphu :D a musím si nechat na příště rezervu.

děkuji za pozornost *cheer* *cheer*
Naposledy upravil(a) vodry22 dne pát 04. črc 2014 18:20:56, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 12-13 ITG ULTIMATE MEMORABILIA 12 edition

Příspěvek od mapko »

moc pekny box! *drink*

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: 12-13 ITG ULTIMATE MEMORABILIA 12 edition

Příspěvek od Tkachuk007 »

Tak to je mazec :clap: Získal si nádherné karty do sbírky. Tim Horton absolutní špička a dle mého gusta nejlapší karta boxu :clap: Mě se moc líbí graficky ta karta Ovechkina, ruská vlajka, ruské keci, fakt moc pěkná :thumbup:

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 12-13 ITG ULTIMATE MEMORABILIA 12 edition

Příspěvek od vodry22 »

Tak nějak na to máme podobnej názor, ten Ovečkin fakt vzhledově povedena karta, asi mrknu jak vypadají ostatní v subsetu :D

sem fakt rad ze v každým boxiku byla jedna super karta, většinou legend.asi nejlepší moje rozbalovacka. Sice ty ceny karet nejdou do tisíců dolaru a ani do stovek ale to mi nevadi. Do moji sbírky pekne zapadnou.

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: 12-13 ITG ULTIMATE MEMORABILIA 12 edition

Příspěvek od Tkachuk007 »

To Ti věřím, že to je nej rozbalovačka. Mám také rád tyto produkty, u kterých, když už se člověk rozhodne je pořídit, mu nevadí, co vytáhne. Protože každá vlastnoručně vytažená karta legendy nebo stars mu udělá radost a zaujme své místo ve sbírce. :thumbup:

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4347
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 12-13 ITG ULTIMATE MEMORABILIA 12 edition

Příspěvek od Maurice Richard »

Tak Horton nikdy neurazi pravda, paráda! Triple Habs bez komentáře :-):-), krása! Jinak podpisy tragédie! Ty nálepky, hrůza! Říkám to pořád a i tady u takhle drahých karet se to bohužel potvrdilo. Ale je to můj názor. MR
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
vodry22
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1287
Registrován: čtv 17. led 2013 20:34:26

Re: 12-13 ITG ULTIMATE MEMORABILIA 12 edition

Příspěvek od vodry22 »

Zrovna u těch dvou je to bída, ale abych pravdu řekl tak mi daleko víc vadí samolepky například artifactech kde ta samolepka je vidět i když je tam ten podpis kompletní. Tady ta samolepka není vidět a když podpis je kompletní tak to vzhledove špatně nevypadá. Neberu v potaz to ze ten hráč tu kartu v ruce nemel, to je pak věc druhá.

Uživatelský avatar
softbalistka
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1236
Registrován: pát 11. dub 2014 17:49:35
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: 12-13 ITG ULTIMATE MEMORABILIA 12 edition

Příspěvek od softbalistka »

Super rozbalovačka! Mě osobně se nejvíc líbí ten Ovečkin a pak Jágr. Ale tam hlavně proto, že by se mi taky skvěle vyjímal ve sbírce *rfl*
Sbírám Pittsburgh Penguins, Floridu A JJ 68 :-)
Moje sbírka a karty k prodeji/výměně - http://www.softbalistka.rajce.idnes.cz/

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 12-13 ITG ULTIMATE MEMORABILIA 12 edition

Příspěvek od peldap »

Velká paráda, moc gratuluji !!!!!!!!!!!!
Tolik krásných karet, že ani nedokážu napsat, která je nejhezčí, pro mě asi Jarda Jágr a Decades !!!!!!!!!!!
Super !!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
hektuur
Veterán
Veterán
Příspěvky: 990
Registrován: pát 06. pro 2013 18:25:18

Re: 12-13 ITG ULTIMATE MEMORABILIA 12 edition

Příspěvek od hektuur »

nemám slov!!!pro mě by to byl naprosto perfektní box :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: na kolik tě to vyšlo?? ať vím jestli mám jezdit na dovolenou nebo koupit box :D
Sháním karty Petr Gewiese a SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 12-13 ITG ULTIMATE MEMORABILIA 12 edition

Příspěvek od sabres911 »

hektuur píše:nemám slov!!!pro mě by to byl naprosto perfektní box :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: na kolik tě to vyšlo?? ať vím jestli mám jezdit na dovolenou nebo koupit box :D
No, Dave and Adams je mají momentálně za 312 usd, zítra mají další sale, možná malinko půjdou dolů, ale pochybuji, ta cena je perfektní… původně cca 550usd. Ok, i když zaplatíš DPH to jde :)

Uživatelský avatar
Cavare
Opora
Opora
Příspěvky: 357
Registrován: čtv 26. kvě 2011 21:29:19
Bydliště: Litoměřice

Re: 12-13 ITG ULTIMATE MEMORABILIA 12 edition

Příspěvek od Cavare »

Myslim si, že co karta, to dělo. Takže cena 300-500 usd je ještě dobrá :D
Obrázek
Momentálně vytvořeno: 548 otázek (plán 1000)
Hotovo: 54,8%
Download: https://www.facebook.com/nhlprokviz/

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host