2013/14 Masked Stories Hobby box II

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2014.
Odpovědět
Uživatelský avatar
NeelyX
Opora
Opora
Příspěvky: 217
Registrován: sob 04. čer 2011 20:27:04
Bydliště: Praha

2013/14 Masked Stories Hobby box II

Příspěvek od NeelyX »

Takhle dopadl můj druhý box z této série. Nebyl v něm sice takový jednoznačný hit jako minule, ale ostatní karty to zase bohatě vyvážíly,. Takže ve finále opět spokojenost, možna ještě větší než v případě prvního boxu :)

"Expo" balíček - opět nezklamal a Turek víc než potěšil ;) Zbylé tři karty jsou k dispozici.
Obrázek

Second Period
- tentokrát se povedly i pro mě dobrá jména, první tři jdou do sbírky, ostatní jsou volné.
ObrázekObrázek

Flashback, Second Face a Back View

Obrázek

Double Security a Unforgiven
Obrázek

Authentic Moments a Road To The Cup
Obrázek
Obrázek

Magic Moments
Obrázek

Všechny inzerty s výjimkou Magic Moments a Flahback jsou také k dispozici.

Autographs - u popisovek nemám evidentně štestí na jména, která bych chtěl, takže i tentokrát jsou obě k mání.
Obrázek

No a teďuž to nejlepší z celého boxu. Je to celkem 6 karet, které považuji za opravdu nej a dlouho jsem přemýšlel, v jakém pořadí je uvést. Možná by někdo z vás volil úplně jiné pořadí, za mě nakonec tedy takto:

6. místo: Oldřich Svoboda 3rd Period - pro mě osobně karta, která mě potěšila nejvíc, ale objektivně tam byly lepší karty, takže proto až šesté místo.
Obrázek

5. místo: Milan Hnilička 3rd Period - moc lepších jmen na této kartě už asi nepřipadá v úvahu...
Obrázek

4. místo: Lukáš Cikánek Autograph 2/9
- tahle karta trochu vylepšila "nepovedené" podpisovky. Do Sbírky se mi ale také nehodí.
Obrázek

3. místo: Jiří Trvaj Blocker Save
- na fotce může vypadat obyčejně, naživo je ale ten kus vyrážečky dokonalý!
Obrázek

2. místo: Petr Bříza Pad Save - perfektní jméno a platí to samé, co u Trvaje!
Obrázek
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

První dvě místa si pro sebe dnes zabral Petr Bříza - tentokrát na Printing Plate Cyan!!! 8-)

Obrázek

Vše, kromě Českých Budějovic a karet výše uvedených, je volné.
Winnipeg Jets, veškeré hokejové pogy, Play Off One on One 95/96 a 96/97, UD Ice 01/02 až 05/06
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host