Panini Elite 2011/2012

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2014.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Panini Elite 2011/2012

Příspěvek od Stefi »

Ahoj všem. V týdnu jsem loupl tento box a rád se o něj s vámi podělím :) Proč zrovna Elite? Chtěl jsem loňské Black Diamondy, ale když jsem viděl cenu tohoto boxu, neváhal jsem a dobře jsem udělal. Jdeme na to...

Nejprve base (vše volné)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

To byly base. Nyní karty, které mi skončí v albech. U gólmanů jsem toužil hlavně po Niemim, kterého jsem se nedočkal. Ale stěžovat si nemůžu :)
Obrázek
Tady jsou k vidění i 2 karty hráčů Rangers, které potěšily :) RC Hagelina /999 + Vrbata s Havlátem
Obrázek

A šup k tomu lepšímu:
Garance Die Cut Aspirations jsou 3 na box. Tady se mi zadařilo *prty*
Theodore do sbírky, zbytek volný. Atkinson v /99 na RC Die Cut, RC /999, Elite Stars- Seguin, Elite Rookie Stars- Matt Read a Gold karta- Matt Cullen /99
Obrázek

I na hadříky došlo:
New Breed Materials- Mika Zibanejad (volný)
Obrázek
.
.
.
.
.
.
.
Druhý hadřík nebyl Elite Breed, ale AUTO New Breed Justin Faulk /50 (volný)
Obrázek
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Garance jsou hadříky 2, jenže jsem našel ještě jednu krasavici, která na mě koukla hned z prvního balíčku *rfl*
Prime Numbers Curtis Joseph /454, který už je uložen v albu
Obrázek

Dojem z boxu víc než skvělý a jeho plněním bylo asi nadstandartní. Součástí byla i Redemption karta AUTO RC Bretta Bulmera a Elite Series Joe Sakic 3 of 6 a Alex Ovechkin 1 of 6. Kdyby chtěl někdo něco, stačí *ltr* a jelikož se chystám v březnu na burzu, tak nebude problém to vyměnit na místě :)
Děkuji za pozornost
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2014“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host