3 boxy .... a HIT!

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červenci 2013.
Odpovědět
Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od superman66 »

Ahoj všem, původně jsem to téma chtěl nazvat "3 boxy aneb jak si zajistit že už Vám ze shopu nic neprodají" ale je to hold do názvu moc dlouhý. Každopádně až tohle uvidí Pavel tak už mi asi fakt nic neprodá *cry-a* *lgh*

Ale k věci.. prvním boxem byl 1997-98 Pinnacle

Nějak jsem si tento produkt popletl.. čekal jsem hromadu inzertů, krabice hlásá velkým písmem EPIX INSIDE.. ale až později jsem se dočetl že EPIX je jen v každém 21 balíčku.. v boxu jich bylo 20. Nu což.. to lepší se vejde na jeden scan:

Obrázek


Další dva boxy byly shodně 2010-11 O-Pee-Chee (jeden ve verzi retail a jeden hobby)

Boxy se prakticky liší poměrem vkládání inzertů, z retailu tedy vytáhnete cca o půlku méně co se inzertů týká a asi 4x méně paralelek.. šance na podpis či jersey prakticky nulová - ale to upřímně v obou boxech ;)

Obsah jsem tedy dal dohromady, nescanuju pochopitelně base a nakonec ani retro..

RC - musím říci že tento ročník byl výborně obsazen co se nováčků týká..
Obrázek
Obrázek


Legendy
Obrázek
Obrázek


Retro paralelky (black jsou limitovány /100)
Obrázek
Obrázek


Různé inzerty - musím říci že velmi povedené a barevně super!
Obrázek
Obrázek


Naprosto skvělý inzert (poměr vkládání 1:36, tedy 1 v boxu.. měl jsem v každém jednu..)
Obrázek


No, a proč jsem psal o hitu? Abych vás navnadil na boxy od kterých jsem nic nečekal? 8-)

Kdepak.. hit jsem ale objevil až později když jsem si karty pořádně prohlédl...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.... a je to tady... Josh Bailey Blank back (limit tuším /5 a taky myslím case hit)

Obrázek
.
.
.
.
.
.
.

Že jako dobrý ale škoda toho jména???
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.... tak dobře, není to ještě vše....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.... nevím jak dlouho mám rolovat aby to nebylo hned vidět... *lgh*
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.... a je to tady: dámy a pánové.. Mr. Alexander Ovechkin Blank back *cheer* *prty*

Obrázek


No musím potvrdit že čím méně člověk čeká tím víc dostane.. od tohoto jsem skutečně nečekal nic a dost mi to vyrazilo dech..

Díky za pozornost *thks*


PS: velmi důležitá informace pro případné zájemce o cokoli - jsem ted dost busy a karty budu řešit až v září - omlouvám se tedy pokud nebudu reagovat na dotazy nebo se zpožděním..
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2486
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od Vasil »

Taková škaredá karta a kolik radosti z ní :thumbup: Gratuluju k úlovku.
Sháním řadovky - 92/93Ultra#254Panteleev, 92/93UD#492Panteleev, 93/94Leaf#3Leach, 93/94Parkhurst#15Stumpel, 93/94Ultra#266Casey, 94/95SP#6Bourque, 96/97Fleer#7Ranford, 97/98Coll.Choice#18Stumpel, 97/98Omega#19Thornton, 98/99Dynagon#12Laaksonen

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od Bianconero »

Trefa asi parádní, vzhledem k plnění :thumbup: .. Po pravdě, já tyhle karty nikdy nechápal a nechápu do teď. Proč má takovou cenu to, že na zadní straně nic není? Jen kvůli její limitaci? Zvláštní :)

No, každopádně se mi víc líbí otevíračka těch Pinnacle, jejich série z konce 90. let jsem měl nejradši, Signature Moves zkrátka nikdy neomrzí :thumbup:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od DzEjDy »

Jsem teď na netu přes telefon, takže jedu bez obrázků, ale jestli to jsou klasický blank backs karty, tak ty žádný limit nemají, ne? Ani nepsaný /5? Spíš se hůř shánějí, hlavně čím starší ročník, tím těžší práce. Takže ten Ovie by mohl mít potenciál... :thumbup:
Obrázek

Uživatelský avatar
Irbe
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2684
Registrován: pát 27. kvě 2011 20:34:48
Bydliště: Praha 3
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od Irbe »

Bianconero píše:Trefa asi parádní, vzhledem k plnění :thumbup: .. Po pravdě, já tyhle karty nikdy nechápal a nechápu do teď. Proč má takovou cenu to, že na zadní straně nic není? Jen kvůli její limitaci? Zvláštní :)
Jo tak s tímhle souhlasím. Já čekal co tam nebude a pak vyleze jen retro se zadní stranou blank. Škoda, že tam místo toho nedaj něco jinýho.
tradelist: http://irbe.rajce.idnes.cz/
Penguins 8097/?????
Tom Barrasso 563/???

Uživatelský avatar
kidder
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1514
Registrován: pon 30. kvě 2011 22:47:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od kidder »

Aneb jak draho udat zmetkovou kartu na kterou byli lini vytisknout pozadi :D
Kazdopadne gratulace :)

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od superman66 »

Limit tam psaný není.. spíš jsem se orientoval podle toho co jsem našel.. udává se /5, /10, viděl jsem i /20 ale nikde to asi není ofiko.. jinak s vámi souhlasím že je to vlastně jen inzert bez zadní strany, ale hodnotu má větší než když se z toho vytáhne jersey, a oficiálně je to case hit nehledě na sympatie k produktu či kartě jako takové. Ale samozřejmě podpisovka by potěšila nejvíce..

Mimochodem já vlastně vůbec nevím zda jsem to vytáhl z hobby či retailu.. to mohl být taky parádní retail boxík 8-)
Irbe píše: Já čekal co tam nebude...
Asi jsem vás moc namlsal co? Měl jsem to prezentovat jak normální box *lgh*
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Tabaracci
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 478
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:11:19
Bydliště: Bořanovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od Tabaracci »

CASE HIT co se teorie týče, ale prakticky karty prodejný řádově v jednotkách dolarů :-( Nicméně 2 Blank back ze dvou boxů je celkem štěstíčko :-), jen škoda, že na nich nebyl třeba alespoň někdo z Pens...

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od SugarRay »

Vasil píše:Taková škaredá karta a kolik radosti z ní :thumbup: Gratuluju k úlovku.
*rfl*
Obrázek

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od DzEjDy »

superman66 píše:Asi jsem vás moc namlsal co? Měl jsem to prezentovat jak normální box *lgh*
Už začínáme být podobně zvrácení jako ti přiblblí amíci, co? :D
Obrázek

marty80
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 624
Registrován: sob 14. kvě 2011 13:12:26
Bydliště: Benešov

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od marty80 »

určitě super rozbalovačka opc - ty nikdy nezklamou - plno inzertů a někdy se objeví nějaká ta quad jersey :lol:
co se týče inzertů blank back, tak je to prostě klasickej amíckej úlet, který jsou beckettově absolutní nesmysl, a myslím, že i proto, jaký je to vlastně "hybrid", tak chodí za dolar na ebayi...
Já když jsem tuto kartu našel poprvý ve svém koupeném balíčku v Geco trafice, tak jsem si prostě myslel, že je to error karta...nic víc, nic míň :lol:

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od pavelbart »

Nemáš recht Tabi, za Hašana jsem dával snad 50USD. A kdyby se objevil jiný, jdu do něj. Je to výjimečná karta, i když v podstatě kravina, ale sehnat ji je strašně těžký a to mě na té kartě baví. Je to opravdu RARE.
Jinak jsem dříve neměl vůbec rád OPC, ale v poslední době si je rozbalím vždy strašně rád. Asi že stárnu, ony jsou takové starodávné, tak se k sobě asi více hodíme nebo co :D
A Petře - ty bys vytáhl hit i z krabice kartónků :D - gratuluju!!!
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

hcards
Opora
Opora
Příspěvky: 209
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:27:47
Bydliště: Praha

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od hcards »

Zdravim,

taky bych řekl Márty, že nechodí za dolar, už jsem jich také pár kupoval do sbírky :) . za Dolar chodí vyřezané karty zespod boxu, které nejsou retro, ale řadovky bez zadní strany. Mě ty karty zas taková kravina nepřijde s ohledem na historii firmy. OPC původně vyráběla sladkosti a první karty začala dávat do žvýkaček a tam právě byli pouze přední stranou. Takže tahle karta je spíš taková tradice. :)

užívejte léto a neseďte u PC furt :)
O-pee-chee,O-pee-chee, fotbalové karty - podpisovky a také ještě O-pee-chee především paralelky. :)

marty80
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 624
Registrován: sob 14. kvě 2011 13:12:26
Bydliště: Benešov

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od marty80 »

to hcards - to jsem ani nevěděl o tý historii firmy :thumbup: zajímavé, hned jdu zkoumat firmu opch na netu, to mě zajímá :thumbup:
já mám ještě snad opc blank backs Jonathana Quicka a pak Kopeckýho :thumbup:

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od pavelbart »

Dzejdy to vystihl:-))
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

mira095
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 783
Registrován: ned 22. kvě 2011 17:37:23
Bydliště: Jiříkov (severní Čechy)

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od mira095 »

Já bych za tu kartu nedal ani dolar, prostě se mi ta karta nelíbí ikdyž je to třeba spjatý stou historii že je kdysi vydávali bez zadní strany...
hcards píše:užívejte léto a neseďte u PC furt :)
to je krok správným směrem :thumbup:

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od superman66 »

Tak od error karty k historickému klenotu - to se to příjemně posunulo 8-) Jinak mě taky trošku překvapila ta zmínka že je to na ebay dolarová záležitost.. pořizoval jsem si takto Neuvyho a nejen že není k dostání (nakonec ho mám od Michala) ale je taky za pěknou pálku. Věřil bych že dolarové záležitosti jsou to u těch slabých jmen - nakonec ten set má 600 karet.. ale určitě to není případ Ovečkina..

Jinak Pavle jakmile naskladníte krabici kartónků tak čekej objednávku - tam budou určitě Sugyho legendární díla ;) :lol:
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Tabaracci
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 478
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:11:19
Bydliště: Bořanovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od Tabaracci »

pavelbart píše:Nemáš recht Tabi, za Hašana jsem dával snad 50USD. A kdyby se objevil jiný, jdu do něj. Je to výjimečná karta, i když v podstatě kravina, ale sehnat ji je strašně těžký a to mě na té kartě baví. Je to opravdu RARE.
Jinak jsem dříve neměl vůbec rád OPC, ale v poslední době si je rozbalím vždy strašně rád. Asi že stárnu, ony jsou takové starodávné, tak se k sobě asi více hodíme nebo co :D
A Petře - ty bys vytáhl hit i z krabice kartónků :D - gratuluju!!!
Jasně, že všechny nechodí za dolar a třeba zrovna ta Ovce možná půjde za slušnej peníz, a s tím Haškem Ti samozřejmě věřím ... já narážel spíš na to, že pokud se na ebayi nějaká ,,obyčejná" blank back objeví od dolaru, s velkou pravděpodobností se za ten dolar prodá, což mi přijde hrozně ujetý, když by to měl být CASE hit... já mám třeba všech 5 zatím vydanejch Fleischmannů a pouze 2010-11 jsem vyhrál za $4.5, ostatní byli za dolar... což mě na jednu stranu potěšilo, ale na druhou stranu mě to docela štve, pač by to měly být podle poměru vkládání raritní ozdoby sbírky, ale málo kdo ty karty ve skutečnosti ocení....

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od pavelbart »

To je stejný jako Victory Black, taky se evidentně lidem přestaly líbit... a těch karet, co jsou skvělý a dnes chodí za dolar je strašně moc. Na jednu stranu, buďme rádi:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: 3 boxy .... a HIT!

Příspěvek od Uphon »

Tabaracci píše:CASE HIT co se teorie týče, ale prakticky karty prodejný řádově v jednotkách dolarů :-( Nicméně 2 Blank back ze dvou boxů je celkem štěstíčko :-), jen škoda, že na nich nebyl třeba alespoň někdo z Pens...
Já se musím přidat k Pavlovi ... na Slapech jsem vytáhl z balíčku Patricka Kane na téhle blank backs - na bej jsem ji hodil BIN Offer za 50 a během hodiny byla prodána Buy it now. Takže ta Ovce se určitě prodá za fest! Ten Bailey tak za pět dolců, ale Ovechkin určitě za dost. Gratuluju k brejku *h-s*
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Odpovědět

Zpět na „Červenec/July 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host