2013 KHL ALL STAR EDITION 16 BOX CASE

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2013.
Odpovědět
Uživatelský avatar
svatos40
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1025
Registrován: pon 30. kvě 2011 1:44:27
Bydliště: Namestovo, Zilina
Kontaktovat uživatele:

2013 KHL ALL STAR EDITION 16 BOX CASE

Příspěvek od svatos40 »

Tak ako tretikrat tento rok aj teraz som otvoril Case KHL All Star Edition 2013: Boxik som mal ako vzdy od distributora Winner Masata. Dakujem

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Na fotkach je prehlad podla mna toho najlepsieho, kedze som v procese stahovania, vsetko poslednu dobu robim v "zrychlenom konani"
zaciname trenermi.. Skvele mena
Obrázek

KHL Without Borders
Obrázek

Obrázek
Zamerane na brankarov
Obrázek

Red paralelky /100 (Voracek super a o Oveckinovi ani slov nemusi byt)

Obrázek

Edicia Celebration, prezentuje uplne skvele "radosti" po gole alebo vyhre
Obrázek
Two Worlds - One Game Silver Paralelky:
Obrázek
Klasicke verzie bez limitu
Obrázek
All Stars Silver bez limitu
Obrázek

All Stars Gold s limitom

Obrázek

Obrázek

Uplny top na zaver su jersey, patch a podpisy.. Opat skvele kusky (musim poznamenat ze na rozdiel od americkych vyrobkov Rusaci sa radi pochvalia a na karty davaju velmi vkusne plnohodnotne patche.)
Podpisy /50 navazujuce na Gold ediciu
Obrázek

Obrázek
Jersey
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Patche

Obrázek

Na zaver musim povedat ze tento produkt rozhodne nesklamal, radove karty su sice klasickej hrubky ako bezne base karty napriklad Victory (na rozdiel od predchadzajucej GOLD edicie) ale
napaditost a farebnost ruskych majstrov je ocarujuca. Mne osobne sa najviac pacia prave Silver All Star verzie a patch karty.
Podla mna cena porovnatelna s Victory pricom sanca ziskat daleko lepsie karty. Na box je garancia 2 memorabilia resp. jersey a auto, co do bodky sedelo v celom case.

P.S.: Kedze sa stahujem najblizsi tyzden budem bez netu takze prosim o strpenie pri odpisovani.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2013 KHL ALL STAR EDITION 16 BOX CASE

Příspěvek od pavelbart »

Dnes se na to chystám - karty Sereal přinesly hodně nového, tady mám jenom trošku pocit, že už je té Ruštiny až moc :D
Ale - parádní cena na garantovaný obsah... 30EUR - což mi přijde prostě parádní. Na to, jaké se tam dají tahat karty a za co se dají prodat až prostě extrémně levný. Jen tak dál kluci lotyšský:-))).

Naživo jsou ty inserty moc pěkný. Líbí se mi ty stojatý jersey, ty worlds one game mohly být trochu s méně křiklavým pozadím, ale mně se na tomhle líbí, že mi to nepřipomíná nic z NHL.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: 2013 KHL ALL STAR EDITION 16 BOX CASE

Příspěvek od Michal »

Tyhle karty se mi vždycky moc líbily, šly si vždycky svojí cestou a ukazuje se, že je to moc dobře.
Osobně mě fascinuje nápaditost, jak barevná, tak třeba East/West, kdy je kus jersey právě na té, či oné polovině ,,světa", jsou to detaily, ale na těch stojí většinou úspěch!
Moc se mi pak líbí inserty a použité fotky a patch Datsyuka...? Nemám slov, ikdyž do /200, tak na UD kartě aby člověk takový pohledal! :)
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti