11-12 Ultimate

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2012.
Odpovědět
Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2708
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

11-12 Ultimate

Příspěvek od gonzzzales »

Riskoval jsem jenom jedním boxem. 4 karty z toho 2x Philla, podpis legendy. Paráda. Hlavně za Couturiera jsem rád, to je snad první neřadovka co jsem vytáhl.


Obrázek
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: 11-12 Ultimate

Příspěvek od Lembi »

Velka bida tento box... ale aspon se ti podarilo neco do sbirky...
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 11-12 Ultimate

Příspěvek od Lukyn55 »

a todle jakože vážně stojí 2700,- ? .. to je šílený :D .. ale tak hlavní je, že jsi spokojený a že máš karty do sbírky ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2708
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: 11-12 Ultimate

Příspěvek od gonzzzales »

Pokud nevezmeš celý case, ale jen jeden box je to vždy loterie, jsou tam jen 4 karty, mohl jsem dopadnou lépe, mohl jsem dopadnout i hůře. Box se určitě nezaplatí, ale který jo?
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 11-12 Ultimate

Příspěvek od Lukyn55 »

no z těch drahých žádnej, pokud nevytáhneš Nugetu, Cindy, nebo Wayna :D
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
sabres1156
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 130
Registrován: pon 16. črc 2012 18:23:15
Bydliště: Myjava

Re: 11-12 Ultimate

Příspěvek od sabres1156 »

Couturier je prekrásny,ale aspon,že si mal na neho štastie,ked ho zbieraš..... *gp* *gp* *gp*

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 11-12 Ultimate

Příspěvek od Molda »

V boxu o čtyřech kartách trefit hráče, kterého sbíráš, to už chce pořádnou dávku štěstí a určitě to aspon trochu vykompenzovalo ten jinak podle mě bídný obsah boxu a udělalo ti to radost. *cheer* Navíc nevím jak ostatním ale mě se ta podpisovka vůbec nelíbí. Nevím jestli to náhodou nění nějaký buyback, tak bych ten vzhled chápal, ale pokud není, tak nechápu ten design, to je jakoby si člověk vzal řadovku a sám si to podepsal. :lol:

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 11-12 Ultimate

Příspěvek od DzEjDy »

Lukyn55 píše:no z těch drahých žádnej, pokud nevytáhneš Nugetu, Cindy, nebo Wayna :D
No bohužel už ani tyhle jména nejsou vždy zárukou na vrácení peněz, taky to musí být nějaká lepší karta...

A souhlas s Moldou. Vůbec to není pěkný jako podpisovka a už vůbec bych to neřadil do série Ultimate. Chybí typický logo pro tuto sérii a místo toho je tam obyčejný UD. Grafika taky úplně mimo zbytek. Karta taková nemastná, neslaná...
Obrázek

Uživatelský avatar
MaskCollector95
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 651
Registrován: úte 19. črc 2011 15:10:16
Bydliště: Denmark (Dánsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: 11-12 Ultimate

Příspěvek od MaskCollector95 »

Decent box break overall, I think.
Sbírám Masky
Pinnacle, In The Game, evropský masky

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: 11-12 Ultimate

Příspěvek od Uphon »

Aspoň že jsi chytil toho Couturiera ... ale jinak velká bída za ty peníze. Když vidím za kolik chodí některé karty na eBayi, tak to je docela velký provar
Naposledy upravil(a) Uphon dne stř 22. srp 2012 9:42:21, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 11-12 Ultimate

Příspěvek od pavelbart »

Pro zajímavost, moje Ultimateky.
JSY Iginla, Podpis tavares...

Myslím, že tohle je ještě hodně dobrý, ale někdo to tam píšete, u těchto produktů se prostě box bere jako loterie...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8450
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 11-12 Ultimate

Příspěvek od Hans »

No je to bída. Alespoň dobře, že gonzzzales vytáhl něco do sbírky. Case bych taky nebral. Jako určitě se tam nejdou 2 - 3 bomba karty, ale konečném důsledku to podle mě žádná bomba taky nebude. Z těhle produktů jsem díky bohu vyléčenej. :D

Jinak souhlasím, ani mě se ta podpisovka nelíbí. Ultimate Signatures byly vždycky parádní, ale tohle mi bohužel připadá jako podepsaná řadovka z UD Series 1,2.

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: 11-12 Ultimate

Příspěvek od Tkachuk007 »

Tak to jsem asi jedinej komu se ta podpisovka legendy líbí :thumbup: Mě se tento design líbil vždycky, krásný snímek, nepřeplácaná karta, decentní lišta s jménem a fotkou hráče. Jediné mínus je zadní strana pouze s gratulací.
Kdyby tento set nebyl tak šíleně drahý, tak bych ho hned sbíral.
No a konkrétně tyto legendy: název "1997 Legends Signature set" (nevím proč tento název) jsou vkládány 1 na case a Larry je dokonce group B 1:69
Podle mě je box jednoznačně nadprůměrný, bude mnoho horších boxů a finančně se vyplatí tak každej 25.

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2052
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 11-12 Ultimate

Příspěvek od Dampa17 »

Já si myslím, že gonzzzales může být spokojený – vytáhl kartu do sbírky hráče, což je v poměru na jeden paklík se 4 kartami super trefa a určitě pocit a radost k nezaplacení, protože na vše ostatní je tu Mastercard … A jak píše tkachuk007, tak ta podpisovka taky není zrovna béčková.
A to, že se finančně vyplatí každý n+1 box, kde n se pomalu nenachází v oboru reálných čísel? Vždyť o tom to je – úměra roste tak, že čím větší bombu můžeš vytáhnout, tak tím větší máš šanci na totální provar. A s tím taky roste cena boxu. Prostě jako loterie, stejně jako když dáš tiket Sportky, tak na 99,9% to bude provar. Ale ta šance … A každej prostě nemůže tahat zlatý Nugety, protože to by pak jejich cena taky byla nulová … A kdyby se měl vyplatit třeba každej druhej box, tak se tím živím, nebo si určitě přivydělávám …
A možná ještě jedna věc, která může mít trošku vliv na cenu těchto high end boxů – myslím si, že poměr nákladů na jednu kartu je úplně někde jinde než třeba u Victorek nebo Scorek … A stejně tak je otázka, jak dalece vydavatel řeší to, za kolik se potom jednotlivé karty prodávájí mezi sběrateli … To na jeho zisky asi přímý vliv nemá. Ten je spíš nepřímý v tom, že prodejnost karet ovlivňuje jejich oblíbenost, ale toto se myslím si snaží eliminovat právě těmi vkládanými „zlatými vejci“ …
… toliko skromný názor řadového sběratele, který zatím do téhle loterie nešel, protože i na hru luxusním casinu holt člověk musí mít ;) ... a omlouvám se, že jsem se zase jednou rozkecal, ale měl jsem jakousi slinu ...

Uživatelský avatar
gonzzzales
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2708
Registrován: ned 22. dub 2012 14:44:05

Re: 11-12 Ultimate

Příspěvek od gonzzzales »

Dampa17 píše: Ale ta šance …
Přesně tohle sedí. Prohlíd jsem si pár breaků Ultimate a v 95% bych byl nespokojený. Takže jsem čekal slabotu, ale ta šance...
Prostě loterie.
Sbírám - Sean Couturier
Contenders, Certified, Artifacts, Limited

prodej, výměna - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=2731
wantlist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.p ... 682#p43682

Ikon318
Nováček
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pát 29. čer 2012 22:18:37

Re: 11-12 Ultimate

Příspěvek od Ikon318 »

ty ultimaty jsou vždy hrozná loterie.. koupil jsem si jejich box jednou jedinkrát a to jsem měl ještě celkem štěstí na ovčáka, co jsem vytáhl (viz. http://ikon318.webnode.com/box-pack-break/). kassiana a cowena se dodnes nemůžu zbavit.. dneska bych do boxu ultimate už nešel. a za ty peníze..

a ta podpisovka je pěkná, jen se nehodí do ultimate. každopádně za couturiera gratulace, super pecka vytáhnout ze 4 karet hráče, kterýho člověk sbírá.. :thumbup:
Dejf - Ikon318
(sbírám veškeré karty Romana Horáka a Jakuba Petružálka na Lettermenech)

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti