Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci květnu 2012.
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od pavelbart »

Tento break krásně navazuje na naší debatu Ceny Boxů 2011-12. Jako kdybych věděl, co mě čeká... ;)
Rozbalili jsme malý case, tedy 10 boxů. Ve velkém case jsou 2 casy po 10 ks.
Tato série byla v předprodeji o cca 200 až 300,- kč na box vyšší. Čekal jsem tedy větší kvalitu než loni, posuďte sami, jak to dopadlo.
Řadovky jsou podle mě trošičku horší kvalitou materiálu než loni a dříve, ale není to nijak dramatické, asi to ani na první pohled nepoznáte. Ty jsem nscanoval, bylo toho i tak na scany hodně.
Tvrdím, že box se má hodnotit až po breaku, spousta karet vypadá naživo jinak, většinou lépe, než na pc...

BTO jsou pro mě hodně o maskách, MASKED MEN. Velice slušné, naživo je verze die-cut moc pěkná a řekl bych originální změna. Můj názor je, že loni byly trochu hezčí, ale i tyhle se mi líbí.
Sestava super. Celkem 25 ks.
Obrázek
Silver - 5 ks, Gold /10 1 ks (Backstrom)
Inserty 10th anniversary jsou naživo moc pěkné.
Obrázek

Jersey - pěkné a celkem i sestava dobrá, řekl bych průměr. Celkem memorabilia 23 ks.
Obrázek

Stick, patch, auto jsy...
největší trefa je určitě Cory Schneider Gold, měla by být 1/1, pěkný jsou i patche ostatní, předpokládám, že limitace /9.
Potěšil samozřejmě Hašan, na kartě, kterou jsem zatím ani nikde neviděl.
Brent Johnson je tuším /10,
Obrázek

Podpisy - záměrně scanuji vše. Až doteď jde totiž podle mě o slušný obsah case, řekněme že takový, co můžete čekat. Ale za podpisy bych ITG snad zažaloval. Z 26 ks pouze 1 (slovy jeden) je aktuální golman NHL!!!! A to je Dwayne Roloson, jinak pak snad 5 slušných, ale jen slušných, jmen. Strašné, strašné, strašné. Na podpis např. Lelanda Irvinga jsem celkem už alergický, protože jako Future Stars vystupuje již nejméně 5 let. Je to pořád ještě Future Stars??? ;)
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Hodnocení: pro mě osobně jsou dnes boxy spíše o podpisech, než memorabilia. Tady ale jasně vedou memorabilia karty. Jsou nápadité, pěkné a je tam spousta fajn variací.
Nicméně, od posledního roku nevidím žádný pokrok. Jsou to v podstatě stejné karty jako loni. Již loni jsem si všiml, že podpisy jsou plné bezejmenných nováčků a bezejmenných bývalých golmanů (teď trošku přeháním, ale je fakt, že pokud tam není na case nikdo jako Belfour, Beezer, nebo aspoň McLean, tak o čem to je???). A to vše dostanete tento rok ještě vystupňované a za horší cenu.
Jako mě to připadá celkem drzost dát na 1 case takovou sestavu podpisů hráčů, kteří nikdy nebyly a spousta ani nebude ani skvělými jedničkami, natož hvězdami...
U mě tento case díky podpisům propadl. Bez podpisů - jako vždy u ITG, dobrý. Ale celek - špatný...Jen doufám, že ten druhý case, který je právě na shopu jako na boxy a balíčky bude aspoň s nějakou dobrou podpisovkou.

Všechny karty jdou na shop. Vzhledem ke zmatkům s WTA sérií již raději vše budu rovnou dávat na shop a nebudu dělat větší zmatky...Díky za pochopení.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
trtrtr
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 429
Registrován: stř 10. srp 2011 17:52:35
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od trtrtr »

Parádní break! :thumbup: Tahle série BTP se mi z posledních let zamlouvá nejvíc :) Co se mi líbí je, že karty jsou v podstatě jednoduché, není to nic přeplácaného vyzdobeného tak, že se nedá poznat, co je kousek dresu a co jentextura :D
Sbírám karty Ricka DiPietra

DiPietro: 302/XXX
_______________________
Islanders: 834?/XXX

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od rmiller »

Já jsem se bál kolik tam bude Millerů a ono nic :DDD ale máš tam parádní hašky.... myslím, že můžeš být celkem spokojený
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
sazinek1
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 198
Registrován: sob 25. úno 2012 22:40:15
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od sazinek1 »

nu tak parádní break.ty masked men die-cut se mi líbí fakt moc.nu a jinak gratuluji k parádním hšanům :clap:

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od pavelbart »

Jo Hašánci potěšili.

EDIT: Schneider není patch, ale jersey a to je limit /10. Už by to tam mohli konečně začít vyrážet...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od Felipe »

Pavle moooc pěkné. Jen s těma limtace máš bordel. :D Cory Schneider Gold je /10, Patch je /19 atd... Hašan by měl být taky /10 Podívej se na stránky ITG je to tam přesně popsané...
Obrázek

Uživatelský avatar
tom_182
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 609
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:25:14
Bydliště: Zilina, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od tom_182 »

Pavle case break a žiadny poriadny beezer :( - hovorím za seba. jay:// Pavle, ako hodnotíš break z pohľadu návratnosti? stačí len orientačne, resp. uvidíš, až keď karty predáš. Inak a ja si hovorím, čo ten Pavel neotvorí aspoň jednu dve krabice z BTP a on rovno vyblafne s celým case :clap:

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2475
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od Vasil »

je fakt, že pokud tam není na case nikdo jako Belfour, Beezer, nebo aspoň McLean, tak o čem to je
Máš tam Billa Ranforda a Billyho Smithe (oba mají Stanley Cup a Conny Smythe trophy, Smith i Vezinu), Resch a Maniago taky nejsou žádný nuly. Není chyba ITG že u nás nejsou tak oblíbení jako ti 3 cos napsal :)
Sháním řadovky - 91/92UD#557Thomlinson, 94/95Flair#13Riendeau, 96/97Score#220Reid, 97/98C.Choice#18Stumpel, 99/00ToppsPrem.Plus#100Grahame, 01/02MVP#14Samsonov, 01/02Stad.Club#7Allison, 07/08Victory#263Fernandez, 08/09B.Diamond#88Savard, 08/09C.Choice#184Thomas.

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2693
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od valento3 »

Podle mě celkem slušné, i když by tomu slušela jedna opravdu velká pecka. Karty se mi neskutečně líbí.

Máš tu celkem 4x limit /10 - Masked Men Memorabilia, Jersey Gold, Jumbo Glove, Jumbo Jersey and Stick.

A na podpisy bych si nestěžoval, sestava je slušná. Ano, chybí tu někdo z aktuálních golmanů, ale to by mě osobně moc nevadilo. Máš tam 1x SP podpis, jestli jsem dobře koukal - Hodge. Radost by udělal Ranford, Smith a taky Dafoe a Carey, ty moc podpisů asi nemají, ale taky Honzik. Plus tam jsou další, kteří rozhodně nejsou žádný no-name-ové, ale holt u nás nejsou tak populární.

Teď trochu mimo ...
Kde kdo si pořád stěžuje, že UD a Panini mají v boxech kopy no-name nováčků a na pořádný podpis je těžké narazit. ITG kromě nováčků dává i hodně podpisů legend (více než nováčků) a hráčů, kterým se nikdo moc nevěnuje nebo to nebyly až takové hvězdy, ale rozhodně je lidé znají a lidé si pořád stěžují. Tak já nevím, co by jste teda chtěli?

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od pavelbart »

tom_182 píše:Pavle case break a žiadny poriadny beezer :( - hovorím za seba. jay:// Pavle, ako hodnotíš break z pohľadu návratnosti? stačí len orientačne, resp. uvidíš, až keď karty predáš. Inak a ja si hovorím, čo ten Pavel neotvorí aspoň jednu dve krabice z BTP a on rovno vyblafne s celým case :clap:

Jo Jo, taky mi Beezer chyběl :)
No návratnost spočítanou nemám, ale odhadem myslím, že jsem prodělal 10.000,- minimálně. Večer jsem tok bajočko hodnotil.
Pro Valenta:
SP podpis, který se prodává za 10USD. Nevím nevím...já si SP podpis představuji jinak, ale mně nejde o jednu kartu, mně šlo spíše o celek, a ten mi přijde strašný. Leland Irving - 5 let na Future Stars? Karta za dolar a vlastně třeba 5. až 10. nejlepší jméno v case..
Ano, na jednu stranu je to zajímavý mít na podpisu tyhle starší golmany, ale skoro všichni byli loni v BTP taky. Takže to už trochu ztrácí to kouzlo.
Navíc, case tě vyjde na nějakých 23 tisíc a dříve to podle mě bylo celkem dobrý. Samozřejmě, nikdy nečekám, že z boxů či case vydělám, ruku na srdce, dnes to prostě nejde, ale tady vlastně case hit žádný ani není - nebo já ho tam nevidím.
Ty podpisy jsem loni měl 10x lepší. Na to dám ruku do ohně. Koukal jsem na ebay jak se prodávají a ano, je tam asi 7 podpisů, který jdou za šly ve startu za 10 až 15USD. Ale uř dnes je to o ničem. Mně to přijde od ITG laciné tam dávat tyhle hráče, já za tím vidím snahu ušetřit. Dále se mi nelíbí, že se cena zvedla a přitom produkt je pro zákazníka evidentně horší. Byly tam boxy (myslím 2), kde nebylo vůbec nic!!! To se u ITG dříve nestávalo. Ale je to samozřejmě věcí názoru.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od Tkachuk007 »

Dávám Pavlovi za pravdu, že za víc peněz očekávám více muziky. Je super, že je tam hodně podpisů. Sbírám je, ale že bych musel např. pořád dokola kupovat Ranforda na podobné kartě, tak to zase ne. A jěště ke všemu to jsou nálepky. To aspoň Parkhurst od UD má hard signature karty, na druhou stranu je zase v boxu jeden podpis, takže taky provar :thumbdown: . Je to těžké. Byl jsem vždy zastánce rozbalování boxů, ale čím dál více jsou ty ceny a obsahy boxů v nepoměru.
Jinak gratulace k Haškovi *gp* , aspoň něco do sbírky.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od pavelbart »

valento3 píše:Radost by udělal Ranford, Smith a taky Dafoe a Carey, ty moc podpisů asi nemají, ale taky Honzik.
Ranford a Smith mají od ITG skoro stejných podpisovek jako máku, jen za poslední 2 sezóny. Carey je zajímavé jméno, ale jen pro lidi, který stihli zachytit jeho dost krátkou kariéru ;) Dafoe taky zajímavý jméno, ale žádná hvězda, já za tím prostě vidím snahu ušetřit, nacpat tam toho pokud možno hodně, ale kvantita nad kvalitou u karet nikdy nezvítězí. Vezmi si, že za stejnou cenu (a myslím, že snad o 300,- levnější) začínaly Artifacts!!!
A podívej se třeba na hansovi case breaky BTP ze starších ročníků.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od hokejcards »

je pravda, že v tématu těchto karet tady na foru jsou karty naprosto božský...škoda že se u tebe žádná neobjevila :( mně se zas líbí podpisovka Setha Martina, podle něj si Holeček s Dzurillou nechali dělat svoje "masky" :thumbup:
Obrázek

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od Veteran fans hcs »

hokejcards píše:je pravda, že v tématu těchto karet tady na foru jsou karty naprosto božský...škoda že se u tebe žádná neobjevila :( mně se zas líbí podpisovka Setha Martina, podle něj si Holeček s Dzurillou nechali dělat svoje "masky" :thumbup:
Co masky,ale Seth Marten byl první kdo přivezl do Evropy lapačku

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od Tie »

To Veterans:

Jj, byl to fakt průkopník - já ho vytáhnout, jsem fakt nadšenej. Opravdu pojem v historii ledního hokeje.

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od hokejcards »

tak já to beru z pohledu fanouška těch 2 ČS brankářů co jsem psal, to se mi hned vybavilo když jsem tu podpisovku viděl...jinak na ebayi podle cen to nevypadá že by byl tím kdo je :crazy: škoda...
Obrázek

Uživatelský avatar
bocekp
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 73
Registrován: stř 22. čer 2011 18:01:18
Bydliště: Praha

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od bocekp »

Tak podpisovky z letošních BTP jsou parádní. Jména ale opravdu ne vždy zvučná. Možná by bylo o něco lepší na case ubrat z Future Stars a Decades a přidat více Stars of The Game. To by pak bylo i více aktuálních gólmanů viz checklist. Ale ty Decades vypadají pěkně!
Aktivní sbírka:
2018-19 UD Chronology Vol 1 Franchise History Autographs
2019-20 UD Chronology Vol 2 Franchise History Autographs

Kompletní sbírky:
2011-12 ITG Captain C Silver Autographs
2010-11 ITG Decades 1980s Autographs
2013-14 ITG Decades 1990s Autographs
2012-13 UD Artifacts Autofacts

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od jarosenko »

Karty vypadají parádně. Jak už se psalo v novinkách.
Co se týká plnění souhlasim tak trochu s Valentem. Ano plno future stars, ale také plno legend. Je asi pravda, že jeden golman ze současnosti je málo. Ale vy tady porovnáváte podle jednoho case. Co když to byl nějaký case error?? Jsem přesvědčenej že kdyby se loupnul ještě jeden bude tam těch golmanů ze současnosti mnohem víc... Krom toho i v minulých letech tam byli v převaze ty future stars. Aspoň podle breaků tady na fóru...
Co se týká návratnosti je to pořád stejná písnička. Dneska se vám pomalu žádný box nevrátí!!
A ještě jedna věc, která by možná stála i pro samostatné téma. Všeci koukáte kolik memo karet je garantovaných v boxu a podle toho hodnotíte cena vs výkon. A jako inserty a base karty se nepočítají?? Když si vemete, že dneska se obyč jersey prodávají pomalu za dvacku, tak je to vlastně to samé jako inserty. Protože u těch já pod dvacku nejdu... Možná lepší co se týká návratnosti mít 10 insetů a paralelk v boxu než 4 memo a žádný insert ;) To myslím všeobecně, né zrovna pro tento box. Koneckonců i tu base za kus prodáte za 5 kaček, tak si to spočítejte když jich je v boxech třeba 100 kusů :-) Snad jsem to napsal dobře k pochopení jak to myslím. Jestli ne tak se omlouvám :-D
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od Tie »

No já musím říct, že naprosto souhlasím s Pavlem.

Jedna věc je dát na kartu Billa Ranforda nebo Billyho Smitha, druhá je tam cpát borce typu Gary Bromleyho. Já gólmany moc rád, i starý, ale proč připomínat tyhle poušťáky, co v NHL odchytali cca 100 zápasů a po většinou jako dvojky? Nesmysl. Taková karta může udělat radost max. kovanému fandovi daného týmu (v našem případě Canucks) nebo opravdovému fanatikovi přes brankáře, který sbírá podpis každého jednoho. Taková podpisovka v boxu je na zlost, ať se na mě nikdo nezlobí. Myslím si, že BTP by měly být oslavou brankářského řemesla, místo toho jsou na podpisech někdy fakt neumětelové, co si nikdy v NHL jméno neudělali. Chci gólmany jako je Dryden, Vachon, Joseph a další. Bromleyho a jemu podobné si nechte.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od pavelbart »

Tie píše:No já musím říct, že naprosto souhlasím s Pavlem.

Jedna věc je dát na kartu Billa Ranforda nebo Billyho Smitha, druhá je tam cpát borce typu Gary Bromleyho. Já gólmany moc rád, i starý, ale proč připomínat tyhle poušťáky, co v NHL odchytali cca 100 zápasů a po většinou jako dvojky? Nesmysl. Taková karta může udělat radost max. kovanému fandovi daného týmu (v našem případě Canucks) nebo opravdovému fanatikovi přes brankáře, který sbírá podpis každého jednoho. Taková podpisovka v boxu je na zlost, ať se na mě nikdo nezlobí. Myslím si, že BTP by měly být oslavou brankářského řemesla, místo toho jsou na podpisech někdy fakt neumětelové, co si nikdy v NHL jméno neudělali. Chci gólmany jako je Dryden, Vachon, Joseph a další. Bromleyho a jemu podobné si nechte.
Jo jo, ale ono je pěkný, že si na ně vzpomenou, jenže neměli by v takovém měřítku a podle mě ne každý rok.
Pro Jarosenka - s těmi JSY máš pravdu obecně, ale tady ne. Drží se vysoko. Podívej na JSY Price, Lundy, Burke...což jsou všechno na podpisech SP, nebo SSP a za tu dostaneš více než za normální podpis Future Stars.
Ale já třeba psal, že MASK jsou super, to mi křivdíš:-) U mě jsou BTP hlavně o mask.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Květen/May 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti