Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci květnu 2012.
Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od jarosenko »

Pavle myslel jsem to všeobecně o boxech ;) Jak jsem psal, že by se na to hodil spíš samostatný topic :-)
Křivdit bych se ti nedovolil :-D
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od Hans »

Já teda tu Pavlovu hořkost ohledně podpisovek naprosto chápu, protože já bych z nich taky nebyl nadšenej. A neberu to z pohledu následného prodeje. Z těma Future Stars je to těžký a i takové karty tam musí být. To že se tam najde nějaké přijatelnější jméno není moc pravděpodobné. Tady je třeba Honzik, který by potěšil mě, ale jinak já z těhle juniorů hlavně beru hráče z Evropy a Honzik je tam vlastně jedinej. U těch ostatních karet je to takovej folklór. Určitě zajímavé jména, ale pořád "bečkový" hráči v hierarchii těch co podepisují pro ITG.

Prostě tam podle mě jasně chybí třeba 4-5 karet z následujících hráčů např.

Současnost: Rinne, Quick, Brodeur, Lundqvist, Nabokov, Backstrom, Kiprusoff, Thomas, Rask, Miller, Ward, Howard a další.
Minulost: Hextall, Vanbiesbrouck, Richter, Roy, Hašek, Joseph, Potvin, Giacomin, Vachon, Hall, Esposito, Cheevers, Bower, Belfour, Vernon, Barrasso a tady bych mohl ještě hodně pokračovat.

Prostě, kdyby tam místo 4 karet byly 4 hráči z toho seznamu, tak by to vypadalo hned jinak.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od pavelbart »

Co na to říct Hansi, považuju tě (a určitě nejsem sám) za největšího znalce BTP, takže jsem rád, že si podpořil moje zklamání. Pro zajímavost, prohlédl jsem casy jiných sběratelů a všude to bylo podobné. Sportovně musím uznat, že ten můj byl proti nim slabší, ale třeba o 1, 2 karty. Když se podívám na BTP 06-07 a speciálně tvé breaky (protože na světě si největší konzument), tak mi tady dost chybí. I to ukazuje jak se trh a s ním i ITG "vyvíjí..."
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od Tie »

No ale tohle se nedá obecně shodit na trh, to je prostě špatně plněný box a je to jenom za účelem vydělat a prodat co nejvíc. Je to spíše ukázka trapnosti ITG letošního roku.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od Hans »

Já myslím, že plnění boxů podpisovkama bylo loni srovnatelné. Ale u BTP je to takhle už několik sezon. Pro mě nejlepší složení podpisovek bylo v roce 06-07. Starší ročníky už neznám. Co se týče memorabilia karet (hlavně složení hráčů), tak u mě nemá ITG konkurenci, ale ty podpisovky jsou opravdu horší. Hlavně u BTP je to fakt vidět. Otvíral jsem Decades, Captain C a ještě jsem úplně neplánovaně teď objednal Canada vs. The World. Musím říct, že u těch BTP je to fakt nejhorší. U těch Canada vs. The World jsem otevřel jeden box (na víc není čas a ani na skenování) a hned na mě mrkla podpisovka Yzermana a Erica Staala, takže po prvním boxu můžu říct, že jsem něco fakt dobrého našel. V BTP řeči bych to přirovnal k tomu, že vytáhnu z kejsu podpis třeba Glenna Halla a Marc-Andre Fleuryho. Tady fakt nic takového nevidím. Podle mě u BTP je problém, že už je to zavedené jméno a má své příznivce, kteří to budou kupovat i když tam tyhle karty nejsou. Já bych prostě počkal až tenhle ročník půjde o něco cenově dolů a pak bych nakupoval no.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od Tie »

Absolutní souhlas Hansi. BTP je značka, která se prodá, přesto časem půjde cena dolů člověk si nakoupí.

Jinak Pavle, fakt škoda těch podpisovek, přitom checklist nevypadá vůbec marně.
Ale díky za super brejk, muselo to dát dost přemáhání vletět do takového casu :)

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: Case Between the Pipes 2011-12 (10 boxů)

Příspěvek od sabres911 »

díval jsem se na break 20ti boxů, tady už má na podpisech lepší jména... včetně stars a současných jedniček...

http://www.sportscardforum.com/showthread.php?t=1664427

Odpovědět

Zpět na „Květen/May 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti